Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. misior dzieki za dobre checi ajax tak jak radza ci koledzy albo zmien mechanika albo moze dojsc do takiej akcji ze wymienisz pol silnika i nie trafisz na przyczyne!a co bedzie jak wydasz okolo 2tys i dalej to zostanie???u mnie mechanior podejrzewa ze do wymiany mam lancuszek rozrzadu bo strasznie szumi ale jutro jade odebrac autko wiec pogadam na spokojnie!pzdr
  2. wiec mozliwe ze twoja stara przeplywka jest sprawna-rzuc foty zeby bylo wiadomo o jakie dziurki caman!to nie czujesz turbo doladowania?napewno jak i ty i ja nie mozemy smigac na zamienniku bo lipa bedzie pozniej!rozumiem ze tych metalicznych odglosow nie mozna tak latwo zlokalizowac?a jak jest z olejem-musisz dolewac???
  3. wiec misior oto wszystko co spisalem z przeplywki >PBT< PP T20K FE 81106 0280217112 058133471A 35/95 3A ja moglem dostac ori za 750 wiec jakby bylo taniej to byloby super-dziekowka
  4. dlaczego chcesz odpalac auto bez turbiny???na te pytanie niech wypowie sie ktos kto ma pojecie o tym(ja nawet nie smialem odpalac auta bez turbiny)chodz na moj rozum pewnie da sie ale czy moze to namieszac i w jakim stopniu to wole nie ryzykowac i jezeli ktos madrzejszy nie wypowie sie to radzilbym nie odpalac bez turba:wink4: nie ma to jak saloniarze-koszt przeplywki to maks 760zeta-dostajesz ori przeplywke z tym ze duzo taniej.w ogole dziwi mnie to bo slyszalem ze pare osob oddalo swoja przeplywke i nie bylo problemow a o jakim nr katalogowym masz przeplywke??? ja tez jestem wpieniony ze odrazu nie zakupilem ori przeplywki ale podzwonie po salonach i mam nadzieje ze znajde gdzies normalnych ludzi.... co do tego czy masz sprawna przeplywke to mi wywalilo blad na Vag-u i wszystko bylo wiadomo.w ogole to jak dowiedziales sie o tym ze masz przeplywke do wymiany???ja mialem wylamane druty wiec na 100 do wymiany dziekuje kolegom za podpowiedzi WESZ PZDR
  5. wiec gregory bol jest taki ze stara zostawilem u mechaniora ale mysle ze jej nie wywalil i postaram sie zadzwonic do szczecina i miejmy nadzieje ze tam pracuja bardziej wyrafinowani ludzie a jezeli te leniwce z gorzowa!!!dziekowka i pzdr
  6. witam! wiec dzwonilem do salomu audi w Gorzowie i powiedzieli mi ze nie slyszeli o takiej opcji w mojej starej przeplywce rozpierdzielony byl wlasnie ten drut oporowy wiec nie wiem czy by poszli na to...pzdr
  7. oki gregory nie masz za co-czaszem takie cos sie przydaje i stawia do pionu w pozytywny sposob hehe szkoda ze ori to koszt ponad 700 zeta ale bede szukal uzywanej dzieki pzdr
  8. witam! spalanie mam na poziomie od 9.5 do 12l/100km! jakis czasz jezdzilem na walnietej przeplywce a teraz smigam na zamienniku to tez moze byc przyczyna? zauwazylem ze jak mialem ori przeplywke to gaz odcinal mi sie samoistnie dopiero powyzej 200km/h a teraz ten sam problem istnieje juz przy okolo 160km/h!a jak gregory jest u ciebie??? albo inaczej-w trasie robiac moze 2 razy posoj na pelnej butli przejade okolo 400km(jazda srednio agresywna)pzdr
  9. Witam! co do pompy to mechanik odpalal auto na gazie(w ogole sie zdziwilem bo gazownik powiedzial ze to nie jest mozliwe)i nie bylo zadnego problemu,nic sie nie dzialo!to jest wlasnie polska-dostalem nie te fajki co powinienem;powinienem az tak bardzo sie tym przejac przeciez te sa tez od 1.8T??zmienie filtr o jezeli nie przejdzie to bede szukal kogos kto taka diagnostyke gedzie mogl przeprowadzic! Dziekuje,milego dnia-pzdr!
  10. Witam! wiec autko troche kopci na bialo.obstawiam ze przyczyna jest to ze po ok 7-9 tys od wymiany oleju zaqczyna go ubywac i musze dolewac ale tez nie mam pewnosci ze to nie turbo bo niby sonda ok!teraz jak zdjolem oslone silnika zauwaxylem ze przez korek wlewu oleju wycieka mi olej(podgiolel te blaszki znajdujace sie od spodu i niby mocniej dokreca sie go)czy to moga byc wlasnie te przedmuchy???rozumiem ze czulbym paliwo w korku od plynu chlodzacego?co do katalizatora to zostal wyciety zaraz po kupnie auta.wiec jak najpredzej wybiore sie po wymianie tych gum na pomiar cisnienia! dziekuje za rady :notworthy:pzdr[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 23:46 _________________________________________________ witam! wiec tak,wymienilem przewody prowadzace z cewki do swiecy z tym ze stare mialy nr 058905447c-0300122106 a nowe dostalem o nr 0356100104 i zastanawiam sie czy teraz jest dobrze bo albo stare byly niewlasciwe albo nowki sprzedawca mi zle zamowil??? dzis mechanik sprawdzal cisnienie na cylindrach i na wszystkich 4 bylo rowno po 10.wiec uszczelka pod glowica odpada. mechanior powiedzial mi ze to dobrze bo "jeden osiem te"katalogowo ma 10.13 a powinienem sie martwic kolo 7-ma racje??? podejrzewam ze szykuje sie pompa paliwa do wymiany bo odpalajac na gazie mowil ze nie ma zadnych problemow,mozliwe ze to bedzie filtr paliwa ktos wie jak go wymienic??? powiedzial tez ze prawdopodobnie lancuszek od rozrzadu mam do wymiany bo strasznie szumi ale rozbierze i sprawdzi czy to mozliwe ze od tego auto moze byc slabsze???dzieki pzdr.
  11. lej 95 i sie nie przejmuj ze cos sie stanie!znam takie przypadki ze do nowiutkiej subarki leja 95(chodz ja bym lal 98)wiec dla twojej audiany to nie zaszkodzi
  12. ja mialem podobnie ale z centralnym tzn jak zamknolem auto i po chwili chcialem otworzyc to nie moglem i musialem kluczykiem otwierac,zas po dluzszej przerwie bylo normalnie!koles elektryk sprawdzil i u mnie powodem byly tzw zimne luty,obys ty tez mial taka pierdolke :>
  13. a jak domykaja sie z kluczyka bez problemow?
  14. :polew: kolego naprawde wspolczuje takiego pecha.ja tylko raz tak mialem i za drugim razem pewnie byl dal upust emocjom :baseball:na twoim miejsu nie chcialbym byc,ale gdybym byl to najlepiej zrobic to bezgotowkowo.pzdr
  15. u mnien tez 110KW
  16. u mnie jest tak ze delikatnie czuje spadek mocy nale zaraz przelacza sie na pb i jest oki. zauwazyliscie cos takiego ze w gornej czesci obrotow samoczynnie przelacza na pb nie zaleznie od ilosci gazu?
  17. wesz82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    dzieki szogun w ogole strasznie smierdzi paliwem wystarczy odkrecic korek od wlewu oleju i czuc pb co jeszcze moge zrobic i na co mechanik moze zwrocic uwage?? [br]Dopisany: 04 Maj 2008, 13:52 _________________________________________________wlasnie wracam od mechanika noi tak jak przypuszczalem padl modul sterujacy koles zalatwil mi za 50 zeta drugi i autko dalej smiga!
  18. Ten zasrany bachor powinien trafic do kogos kto albo mu pomoze albo skopie mu dupsko,bez kitu ale dla mnie niemcy za duzo popuszczaja dzieciakom i pozniej efekt mamy pomyslcie co z niego bedzie za pare lat?
  19. nie ma bata to mui byc to bo nie realne jest zeby tyle wody poszlo inna droga,u mnie mozna bylo ryz sadzic
  20. u m nie leciala tylko z lewej strony ,patrzales na obudowe filtra?tak jak mowisz szyba odpada.
  21. postaram sie pozbierac
  22. tak mam serie dziekowka
  23. jak myslisz poziek co moze byc tego przyczyna?
  24. Wszystkiego naj naj naj naj najlepsiejszego dla malego mikolajka!100lat
  25. mialem ten sam problem co kolega zawadzkm i u mnie woda wlatywala przez kanaly doprowadzajace powietrze pod siedzeniami przednimi sprawdz odplyw wody oraz obudowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.