Treść opublikowana przez powaguspisz
-
Wasze przebiegi benzynowców
3.0 V6 ASN - 269 tyś. Przy zakupie miała 232 tyś, wszystkie wpisy w książkach oraz w serwisie kolega mi całą historię sprawdził. Pokrywało się a więc chyba wiara temu co napisane. Auto pochodzi ze Szwajcarii tam miała jednego właściciela,.
-
Spot Białystok
Ja niestety pracuję 22 Grudnia, a później no niestety ale przygotowania świateczne a więc w domku coś trzeba porobić, jakieś zakupy, fryzjer, choinka itp bla bla a dalej nie wiem, teraz kwestia co powie reszta chętnych, bede wówczas się jakoś dostosowywał.
-
Spot Białystok
Ja cały czas jestem za, nie wykruszam sie Czekam tylko kiedy i gdzie, już dawno pisałem że by każdy chętny rzucił propozyję jaki dzień, godzinę, gdzie i wspolnie wybierzemy coś po między.
-
Płukanie silnika
Witam Zalałem płukankę nie zastanawiałem się czy mozna czy nie, bach i poszło. Auto ma przelotu 260 tyś, zrobiłem płukankę, wlałem świerza oliwkę, przejechałem juz około 5 tyś km i nic się nie dziej, dodatkowo zalałem Dodatek do oleju zapewniający stabilną pracę silnika 0,3L /MOS2/ /LM/ i jest super, to co zauwarzyłem to na pewno lżej odpala łagiodniej, i ciszej pracuje. Tak więc nie bać się i spokojnie lać. A z ta teorią rozczelnienia itp. to mit nad mitem. Tak samo jak mechanik ci powiem że zalej 15w40 nie będzie brał i nie bedzie ciekło.
-
Wyciek przy lewym przednim kole,prosze o pomoc!
Wyciek przy samym kole, to jedyne co to płyn hamulcowy, chyba że tak gdzies się saczy z góry że ci kapie na półoś i jakoś zlatuje przy kole. Podnieś auto bedziesz widział co ludzie na forum ci moga powiedziec
-
G83
W tym silniku moga wystepowac dwa rodzaje, uzasadnione to pewnie było od numeru nadwozia ewentualnie spawdz czy jest 2 pinowy czy 4 pinowy. 2-pinowy 059-919-501A / 4-pinowy 06A-919-501 ---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- To odnosi sie do AVJ, chyba że do jakiegoś innego chciałeś.
-
Wymiana rozrządu i pompy wody
zalecało by się, bedziesz miał z głowy, a koszt zakupu nie wielki. ---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- w pewnych silnikach to obowiązkowo, m.in 2,5TDI, zdarzało się ze jak pękl to podwijał sie pod rozrząd a wtedy wiadomo
-
[ALL B6] Jaki pompowtryskiwacz
0 414 720 266 Boscha numer a to numer BOSCHA po regeneracji 0 986 441 560
-
Wyciek oleju spod wałka rozrządu.prosze o pomoc!
Nic nie naciaga że by mógł wyjąć uszczelniacze z wałków to musi zdjąć kółka zebate, a że by zdjąć kółka zebate trzeba rozebrac rozrząd, inaczej przeciesz nie zdejmiesz usczelniacza przez kółko no i go równiez nie załorzysz a więc 300 peknie albo szukaj gdzie taniej ---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- Nic nie naciaga że by mógł wyjąć uszczelniacze z wałków to musi zdjąć kółka zebate, a że by zdjąć kółka zebate trzeba rozebrac rozrząd, inaczej przeciesz nie zdejmiesz usczelniacza przez kółko no i go równiez nie załorzysz a więc 300 peknie albo szukaj gdzie taniej View image: ETKA
-
Nierównomierne odpalanie
Podstawa to komp, diagnoza może masz jakiś błąd. Inna sprawa że może być brudna przepustnica, albo zwyczajnie się już po woli kończy sprawdz poprawność działania sondy, a może gdzieś problem ktwi w podciśnieniu.
-
Tarcze Skoda
W oby pojazdach jest taka sama średnica 236 i tarcza od favoritki by pasowała montowana do roku 1992 ale jest małe ale w felci masz wysokośc tarczy 45,3 a w favoritce masz 45,5. Jeto to stosunkowo nie wiele, a nawet niby nic, ale czy nie będzie miało znaczenia że ciaśniej klocek bedzie wchodził nie wiem. Ogólnie teoretycznie powinno wejść. ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ---------- Po roku 1992 poczatek 1993 tarcza miała w favoritce taka samą średnice 236 ale miała wysokość 48,6mm Tak więc jeśli masz ta montowaną do roku 1992 podejść powinna
-
Nawigacja RNS-D - telewizja
Witam Panowie Dołącze się do tematu może małą pomoc uzyskam. Wiem że tuner TV u mnie znajduje się bo grzecznie siedzi w bagażniku, w trakcie jazdy czasami pokazuje się komunikat ... nie można wyświetlić pojazd znajduje się w ruchu czy jakoś tak... jak sie zatrzymam to przycisk CD/Tuner/TV przeskakuje tylko CD i Tuner a na TV nie, czy macie jakiś pomysł o co kaman ?? gdzie szukac usterki ??
-
brak ogrzewania wewnatrz auta
Może jakiś syf w silniku był, po zalaniu płynu itp. poszło wszystko w uklad i gdzies Ci zatkalo, tak jak panowie mówia ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ---------- Nie koniecznie, bo jeśli pompa jest stara, nie zmieniałes, to mogla się zwyczajnie wykryszyć, są pacjenci którzy zwyczajnie nie zmieniają pomp aaa bo co tam po co a z czasem kółko które gania płyn może zwyczajnie się rozsypać ze starości, inna kwestia jeśli zmieniałes, to wówczas, czy poruwnaleś ze stara bo czasami zrobia bubla ze np. kółko jest za niskie znam te przypadki bo pracuje w częściach i wowczas bedzie ganaic płyn ale za słabo. Sprawdz nie zaszkodzi, łatwiej chyba wyjąć pompę a jeżeli nagrzewnice jeśli do tego by doszło.
-
czujnik pedału przyspieszenia
8E0 907 637 A Może to to byc jeszcze tak to się nazywa Czujnik, przyspieszenia wzdłużnego / poprzecznego
-
brak ogrzewania wewnatrz auta
Jedno jest pewne że płyn nie ma znaczenia czy będzie ogrzewanie czy nie, Jeśli termostat jest sprawny, to teraz pytanie mimo że masz nową pompe wody może być jakaś trefna zdarzało się że np. kółko na pompie popychające płyn było z jakiegoś taniego zamiennika nie tak zrobione i za wolno ganialo płyn, a może być tak ze koło od pompy sie obraca a wirnik stoi, czyli padnieta pompa, druga rzecz to taka ale to w przypadku B5 Passata znam przypadek ze jest na przewodzie doprowadzającym do nagrzewnicy dziurka, czy cos takiego i treba odpowietrzyć nagrzewnicę, zdarzało się to bardzo żadko ale znam przypadki.
-
Spot Białystok
jorgus2 ... jesteś za ale nie powiedziałeś za czy Sobota czy Niedziela ---------- Post dopisany 26-11-2012 at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 18:10 ---------- Za pewne jeśli dojdzie do spotu to Niedziela, z tego względu że nadchodzący weekend to ostatki, a więc wiekszośc gdzies zabaluje i z wyjazdu nici
-
B8 - Różnice w siliniku 2.0 TFSI 180KM i 211KM
Uszczelki pod głowica takie same, na kolektory takie same, interculer taki sam, wtryski również, a więc pewnie sterownikiem, programem, albo jakąś kostką w wiązce i dodali koni i już inny silnik.
-
Tuleje belki tylnej
Witaj Roberto90 nie ma co przesadzać, i wywalać kasę bo dzisiaj i tak wszystko jest robione na ilość. Ale To co polecić moge to FEBI, sam przejechałem na tym zawieszeniu około 80 tyś i nic sie nie działo, doświadczenie mi mówi ze np. LMI czy RUVILLE niestety już się popsuły.
-
Spot Białystok
Witajcie Panowie/Panie Ja się podpisuje pod listą i propozycją marek990, mi odpowiada i Sobota 17-18:00 1 Grudnia oraz Niedziela każda godzina. Jak reszta panów i pań
-
Termostat-nr z Etki
W/g Etki do AVB jest numer 044-121-113 zaś do ADR jesli się nie myle 050-121-113C ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- A dlaczego wywalają Ci się dwa, ??? W/G ETKI jest jeden rodzaj do AVB i nic więcej,.
-
Wymiana rozrządu i pompy wody
dedtkam, na PR napisałem
-
Dwumas - jaki??
Mam taki jak coś zapraszam. ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- Ten numer co podałes jest poprawny. Mówie o tym pierwszym
-
Pompa Vacum
I jak spraw wyszła ??Popma walnieta ?? Jesli trzeba posiadam taka w sprzedaży jak cos PR
-
Świece żarowe.
BERY/NGK/BOSCHA to polecam, na PR napisalem ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- Te z Aukcji nie wygladaja mi na beru, BERU ,ma inne oznaczenie przed wszystkim. Wyglada to mi na jakis prosty zwykły zamiennik
-
[B7 BLB] Koło dwumasowe
A masz skrzynię automat czy manual, na PR napisalem