Treść opublikowana przez Duds
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Ja kodu nie pamiętam, ale też raczej bliźniak:decayed: Typowo czarny avant:kox: Do mnie w poniedziałek sprężynki -30mm przyjdą A obecnie szukam 1szt. opony, bo mi wybulona przyszła:facepalm:
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Ee:decayed: Polifty robią robotę
-
Audica A4 B5 By Grzesiek5621
Tak jak piszesz: większa felga, trochę obniżyć i może być całkiem fajne autko. Obowiązkowo lampy poliftowe przód. To powinien być pierwszy mod. Nie pożałujesz:naughty: PS Skąd dokładnie jesteś? Bo widzę powiat kłobucki:decayed:
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Jest ok:wink: Z daleka i tak robi robotę U mnie też było ciężko.. Szlifierą i kamieniem jechałem:polew: Kupuj lampy liftowe na tył Mnie taki zabieg kosztował 50 zł
-
[B5 AHU] Czarna perełka - skromny sedan + 17"
Thx, będe musiał poszukać na alledrogo do swojej niuni. Nie kupuj zwykłych ledów, bo to się zaraz popali.. Przerabiałem parę razy. Kup ledy SMD. Jeżdżę już ze 4 miechy bez problemu. Odnośnie tematu to bardzo fajna A4, ale aż się prosi o glebę
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
granatowa:whistling: No może:decayed: Wydawała się czarna Korzystam z "laptopika", dlatego nie dowidziałem:facepalm: W każdym razie robi robotę..
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Fajna Kolejna czarna a4, na której mogę się wzorować
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Furka jest kozak, ale ten czarny avant ze zdjęć powala mnie na kolana :slina:
-
[b5 afn]
Zdjęcia, zdjęcia Panie i więcej info
-
Polecane opony letnie
A ja decyduję się jednak na jeszcze dwie sztuki Continental Sport Contact 2. Dokupuję na sztuki, bo można tanio dorwać. Przynajmniej będą 4 takie same.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Wal naklejkę a4-klub
-
Polecane opony letnie
250 zł za dwie sztuki. Mam też możliwość kupienia opon Continental Sport Contact 2 (już jedną parę 6mm takich mam) za 160 zł 2008r. tyle, że jedna ma 6,4 mm, a druga 4,7mm i to chyba troszkę za duża różnica. A jeszcze inna możliwość to opony Federal (znowu jakaś lipa?) z bieżnikiem 7mm 2007r. za 140 zł co radzicie?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
mocne :decayed: Ciekawe jakby to wyglądało:naughty:
-
Polecane opony letnie
Słyszał ktoś o oponach firmy MAXIS? To chyba jakaś china? Bo są w dobrej cenie z bieżnikiem 6mm 2009 r. i się waham..
-
[B5 AFN] A4 TDI Czarny Sedan :)
Mały mod, a cieszy Ewentualnie dymione (ja takie mam )
-
[B5 AFN] A4 TDI Czarny Sedan :)
No i teraz to wygląda Jeszcze grill w mat, halo wyrezaj i będzie kox
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Jeszcze halo wyrezaj i będzie kox Ja też będę rezał wkrótce. A teraz właśnie chcę dać grill w mat, ale mam już mieszane uczucia. Mam też grill poliftowy i nie wiem co robić. A może dać polifta w mat?
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
A mógłbyś cyknąć jakąś fotkę co tam trzeba usztywnić i w którym miejscu? To znaczy, gdzie jest ten przegub. Jeśli to nie kłopot oczywiście :hi:Chętnie bym to zrobił bez rozklejania..
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
No niestety też mnie to wkurza, ale w końcu się za to na pewno zabiorę, bo zdarza mi się, że migają z przeciwka
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
No aż tak blisko znowu nie mam, ale pewnie kiedyś wpadnę Dzięki za zapro ---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ---------- Na pewno lampy trzeba wyjąć, a prawdopodobnie i rozklejać
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Dzięki na razie muszę się uzdrowić i opuścić pier... szpital
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ja wybrałbym lampy.. Zwłaszcza, jeśli za te 300 zł to DEPO. Twój wóz, zrobisz jak będziesz uważał Ale lampy liftowe robią robotę
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
a u mnie się trzęsie... Będę musiał rozklejać chyba, że ogarnę to bez rozklejania. Dobra koniec OT.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
z jednej strony tak, ale z drugiej strony w DEPO może pojawić się trzęsąca soczewka. Chociaż taki problem to nie problem. Osobiście drugi raz wybrałbym DEPO.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dość blisko to znaczy 60km Jakbyście coś w Oleśnie kiedyś organizowali to chętnie podjadę Aktualnie to i tak jestem w szpitalu, więc d*pa Ale przez to przynajmniej opisałem dziś po krótce swoje a4:kox: