Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. ciagniesz i wychodzi
  2. Witam poszukuje ludzi, którzy są z Redy, ostatnio coraz czesciej mijam sie z samochodami u mni w miesie z naklejkami klubowymi.Może jakiś spocik sie zrobi
  3. Mój ADP pali po miescie średni 11-12 litrow i nie uwazam zeby to było znacznie duzo.przełużcie sobie masę auta na silnik.auto dosc ciężkie. Nie mam sekwencji.
  4. mógłbś kolego opisac ta cala wymiane?
  5. Były takie wersje bez tych wyświtlaczy, ja mam taki.Oczywiscie ze mozesz sobie dolozyc wyswietlacz uzywany tylko musisz tez miec czujnik temperatury zew, ktory powinien byc pod maska przed chlodnica na takim metalowym przewodzie od układu wspomagania.sam wyswietlacz z kosmosu sobie temperatury nie wezmie
  6. gupota czy nie oszczednosci sa wazne
  7. Jak tam uważacie, ja wkładam kartonik od dwóch lat i zrobie 5km i mam juz prawie 90st.. KARTONIK JEST THE BEST
  8. Furka pirwsza klasa warta tyle co nie jedno z naszych autek.PIĘKNE
  9. Kolego opłaca Ci sie to dawac do mechanika? Sam pod domem z zestawem podstawowych narzedzi to wymienisz(klucz, nasadka 13, przedłuzka)
  10. U mnie było ja kolega mówił zaślepka gumowa i za nia wtyczka.ale faktycznie jak ci pokazuje ze czujnik to najpierw sprawdz czy to nie kabel, pierscień albo czy poprostu jest brudny.Mialem podobne problemy dwa razy tylko czyscilem czujniki raz z przodu a raz z tyłu, a w jednym mialem pierscien pekniety bo ktos wczesniej nieumiejetnie wymienial tarcze z tyłu.Jak masz nowy czujnik ale podróbke to lepiej sprawdz czy ten oryginalny w aucie jest sprawny.
  11. Podnies auto, zdejmij koło, i z tyłu za tarcza bedzie dochodzil kabelek czarny,konczy sie kątowo. Po tym kabelku dojdziesz do czujnika, sprobuj nim poruszac w prawo lewo, jak sie nie uda to wypsikaj go wd40, potem prawo lewo i pocignij, nie straj sie go wyrwac tylko wyjac.Jak ci sie nie uda to bedziesz musial zdemontowac zacisk i tarcze i bedziesz mogl go czyms drewnianym wypchnac.tylko ostroznie zeby koszyczka w ktorym jest czujnik nie uszkodzic.Czujnik ma aluminiowa obudowe i jest dosc mieka wiec uwazaj.Potrwa ci to ze 20min.łatwa i przyjemna praca
  12. Sam pod domem wymienialem uszczelke, 15min roboty - uszczelka nie orginalna i bez sylikonu i trzyma
  13. grucha1 odpowiedział(a) na lukapor temat w Układ Jezdny
    Ja dwa lata juz jezdze na kraftach i nie mam problemu a tymbardziej zadnych stukow.ale mowie ze ja wymienialem odrzu amorki i wszystkie gumy w zawieszeniu.Moze dlatego nie mam zadnych problemow
  14. grucha1 odpowiedział(a) na lukapor temat w Układ Jezdny
    Kolega ma racje
  15. grucha1 odpowiedział(a) na lukapor temat w Układ Jezdny
    Ja dwa lata temu wymienialem całe zawieszenie i wsadzilem krafta i nie mam z nim problemu, ale dodam ze przy okazji wymienialem wszystkie amorki i gumy na belce z tyłu. Mam spokój nie narzekam na firmę Kraft
  16. Panowie i Panie praca z naszych najskrytszych marzen Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych Audi - Gdańsk
  17. Pawełek tak jak kolega mówi może się gdzieś zawieruszył olej stary na jakiś łapach i dlatego miałeś olej na ziemi.Sam kiedyś tak zrobiłem sie w jajo.
  18. grucha1 odpowiedział(a) na loloA4 temat w Audi A4 B5
    To napewno Polak robił, bo Polak potrafi
  19. Siemka, myślałem że nikt z naszych okolic sie już nie odzywa.Jestem z Redy. Jakby kiedyś jakiś spocik jeszcze był to bym wpadł może moim trupkiem
  20. A ja jeżdze bez kołpaków. Miałem ale zdjęłem bo wiocha była
  21. Dlaczego niby żle dobrał? ja mam też 1.6 i to jeszcze z gazem i rwie kapcia aż miło.A ty kolego zi0allegro wyczyść przepustnice i adaptuj ja.A i przy okazji odme też wyczyść bo lubi tam olej sie pokazywać i uszczelnij ja. bedzie gitesik
  22. Witam, od momentu kupna auta czyli 1,5 roku mecze sie z wyjącą buczącą pompą wspomagania.Pompa wyje tylko ja sie auto rozgrzeje jak jest zimne to i lekko kiera chodzi i nic nie słychać jak sie rozgrzeje to buczy .w zwiazku z tym mam pytanie jak sie pozbyc wycia (płyn wymieniałem dwa razy łącznie z płukaniem i zbiorniczek też wymieniłem) i ewentualnie czy rozbierać pompe w celu wymiany łozyska i simmeringów (płynu nie ubywa i sie nie pieni) czy też zainwestować juz lepiej w jakiś zamiennik lub używkę pompę.Dodam że ma tą pompe z dużą dupką nie tą małą. Pacjetem jest 1.6 ADP 95r <br /><br /Dzisiaj zakupiłem nowy płyn oryginał i mam tez pompe ale używkę tą mocniejszą 110bar.Zastanawiam sie czy tylko narazie bez wymiany pompy sie obejde i wymienie płyn bo zajrzałem do zbiorniczka i ujrzłem brazowy płyn znowu.musze pożądnie wypłukać układ ale poradzcie mi jakim płynnem zamiennikie bo org. n ie bede płukał za drogi jest. prosze o pomoc A więc po wymianie płynu na oryginalny nie zaden febi czy swag tylko orinał nie ma poprawy, co dziwne jak miałem auto w górze i kreciłem kierownica to byla bajka jak postawilem auto to pompa zaczela wyci i jak sie płyn ugrzał to chodziła troche ciezej. Czy ja mam jednak pompe do wymiany czy magiel? pompa jak by co lezy juz w garazu i czeka na monatz tylko czekam co mi powiecie w tej sprawie. Nikt niechce mi pomóc?
  23. moga byc ruszajace sie klocki w zacisku albo wybite wahacze
  24. Witam. Miałem podobny proble ale u mnie to byla wina centraliki.winienilem i teraz przy otrzejszej jeździe pali 12l.normalnie kolo 10. a moja instalacja moj reduktor ma juz chyba ze 150tys. nabite i nie mam problemu.reduktor mam TOMASSETO czy jakos tam.Jedz do prawdziwych gazownikow a nie partaczy i niech zajrza do kompa moze poprostu mieszanka jest za bogata.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.