Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Luc wrzuć fotkę imbusa jak wyjmiesz
  2. Masz jakieś foto?
  3. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja zdjąłem roletę i mam spokój
  4. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki
  5. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A tak przy okazji masz może nr części tego przycisku ręcznego?
  6. Obejrzyj spód bo może być już dobrze zgnity jak ze Szwecji
  7. Ładna lola blondynka obok gałki biegów
  8. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. Jeśli chcesz jeździć jeszcze tylko przez 20-30tyś km to dla świętego spokoju wymień sam zabierak (imbus).Koszt części poniżej 20zł w ASO
  10. Chodzi bardziej o to czy auto jeździ na krótkich odcinkach bo wtedy więcej zimnych startów na których imbus jest obciążony
  11. Też właśnie znam dwa przypadki BPW coś ok 300tyś na oryginalnym imbusie jeżdżą więc nie wszystkie się przekręcają przy handlarskich "200tyś" Pewnie zależy od stylu jazdy i długości jeżdżonych odcinków
  12. Jak chcesz jeździć sporo w takim przypadku tak jak napisał powyżej Hubert z Gdańska -demontaż modułu-wysyłka do np.Futurum i montaż.Koszt ok 700zł + Twój mechanik i masz spokój.
  13. Jaki masz przebieg i ile masz zamiar jeszcze zrobić tym autem?
  14. Wymiana na napęd od 1.9 to koszta x 2 w porównaniu do regeneracji, a poza tym kastracja wałków wyrównoważających to większe wibracje silnika
  15. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zakładałem taki z Allegro i wszystko fajnie tylko denerwująco odstawał do przodu,2-3 mm więcej niż oryginalny
  16. Panowie czy ktoś poradził sobie z tym problemem?
  17. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja pytałem kiedyś na kilku zakładach zajmujących się praniem wnętrz i nikt nie chciał uprać "bo panie może się odkleić"(czyli większość wie co w trawie piszczy) W końcu uprałem na własne ryzyko i ......się odkleiła.
  18. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakiś partacz-amator skoro prał podsufitkę
  19. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  20. Szukaj w dziale Manuale-DIY-zrób to sam. Jest wątek na ten temat
  21. Dudnienie jest często spowodowane wypadnięciem broka z wałka rozrządu.Sprawdzałeś czy siedzi na miejscu?
  22. Rabbi odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Pany a jak oceniacie obecny sezon? U mnie w regionie generalnie słabiej niż w poprzednich latach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.