Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. +1:kox: troche 9,5 przeraza mnie na przodzie:wink: tym bardziej bez pasowania:wink: piertolisz, wszystko sie da upchać, a Ty srasz metą, u szafy w wątku miałeś tego dare rs, et 35, 9,5j spas na piczy kłak mistrzu
  2. ja mam ori plyte, tylko, że austria, ale powinno chodzić
  3. rns-d to navigation plus
  4. Wykręciłem je, przeczyściłem i skręciłem z powrotem z tym że źle ta malutka podkładka pierwotnie była i ją prawidłowo zamontowałem. Przeczyść sobie laser jak będziesz mieć na wierzchu kółko bo ładnie dojdziesz tylko nie używaj do tego żadnych zmywaczy!!! zadziałało od razu, czy miałeś może przez chwile napis navigation wird activated? przeczyszciłem, składam i ide testować
  5. to uszczelka, ciśnienie idzie w zborniczek, nie masz pluchy w zbiorniczku?
  6. ramka od biegow, to dobry pomysl, ja mam polakierowane i sie rysze
  7. u mnie jest to samo, naped kreci plyta a nie czyta, dodam ze plyte mam oryginalna:wink: obstawiam napęd
  8. bedziesz jeździł tylko na gwincie z przodu?
  9. Patrz od strony uszczelki , z 3cm od góry jest pierwszy zatrzask, a dalej juz pójdzie
  10. jeśli nie leci Ci filtrem, ani nagrzewnicą, to korek w podłodze
  11. musisz wyrwać, zatrzaski mocno trzymaja, zaczynasz od góry, lekko odchylajac widzisz gdzie jest zatrzask, podkładasz długi płaski śrubokręt w miejse zatrzasku i podważasz, nie ma prawa pęknąć, mi poszło bez problemu
  12. dzięki czorny wiedziałem zę mogę na ciebie liczyć, instrukcje montażu dostałem od sprzedawcy jeszcze, wiązkę mam ori także tylko dołoże, skąd brałeś plus? a i jeszcze przeróbka tylnych mocowań kanapy ale też mam bo fotele z polifta 00r. Dużo zabawy by podnieść dywan? plus sobie pociągnij z listwy pod przekaźnikami -> bezpiecznik -> fotele, przeróbka jest w twoim przypadku tylko jak masz oparcie z avanta a co do dywanu, to siedzenia out i listwy drzwiowe wewnętrzne
  13. tydzień temu przerabiałem montaż foteli w pełnej elektryce u siebie, czeka Cie cięcie budy pod fotele musisz odciąc na spwach te piramidke: później musisz wydrzeć dywan, jest już fabrycznie naciety, pojawiają Ci się dwie dziury w których użyłem nito nakrętek: finalnie wygląda to tak, musisz dociągnać plusa i masę, ew, wiązkę pod grzane stołki:
  14. nie kalkuluje sie, też to rozmysyslałem, ale dochodzi komora, wnętrze, bagażnik, auto do maku
  15. Pytanie o hajs, przy takim projekcie jest raczej nie na miejscu
  16. bez pikczersa się nie liczy oto to to http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/8-mk-fullu-recznie-zrobiona-309425/ ori mi bardziej podchodzi
  17. FILTR PRZECIWZAKLOCENIOWY EMC CAN BUS XENONY HID (3814876906) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  18. siostra na 99proc.bedzie podobalo jej sie w uj...... dziwisz się ---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- https://www.facebook.com/events/256302081196477
  19. ja mam licznik od s6, białe wskazówki
  20. niestety nie, mam plyte ori z passata, z mapą polski, jutro wrzuce i zobacze, jak nie będzie banglać, musze szukać napędu..
  21. na pokład wjechały skórzane kubełki w pełnej elektryce, wreszcie w dupe jest ciepło do tego tempomat(mam jeszcze problem z aktywacją), dekory z s4 srebne, zbiorniczek na dwie pompki i to chyba tyle
  22. 215/35 jakie to koło ma parametry?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.