Treść opublikowana przez JawoR36
-
Ułama rączka od otwierania klapy silnika
Pociągnij za drut kombinerkami.
- Zagłówki przednie
- Turbo.
-
Wystrzelił pręt z foleta kierowcy.
Osłony plastikowe szyn Torx 20 lub 25, 4 śruby fotela Spline nr 10, spinka od pasa, wyjmujesz fotel i patrzysz. Na forum powinno się szukać wiedzy, a nie wróżbitów. Jeśli do tej pory nie wywnioskujesz co jest nie tak, to jak już popatrzysz, to zrób zdjęcie owego pręta, skąd co dokąd na co i wtedy może ktoś pomóc. Skąd ktoś ma wiedzieć, który akurat z kilkudziesięciu prętów z którego składa się stelaż postanowił się pokazać?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A w czym problem? Nawet do 1.6 tez sie Quattro wsadzi jak ktos sie uprze.
-
zatarty wymiana nie pali
Wina mechanika. Nie ma takiej opcji żeby wtrysk za długo leżał i szlag go trafił. Ja trzymam miesiącami wtryski i po wsadzeniu do auta chodzą od strzała. Zresztą to tyko wymiana słupka, nic się nie mogło samo uszkodzić.
-
Czy poduszki pod AFN są takie same w AJM/AWX ?
Coś tam znajde
-
Szukam felg 17 - 18cali o nośności powyżej 875kg na sztukę. Ktoś coś?
Crafter 2018. Już samo 875kg na sztukę daje 3.5t co mnie urządza, ale nie mogę znaleźć nawet z taką nośnością nic poza jednym kompletem 16tek. Na zime mam stal, a na lato by sie przydalo jakieś alu co by wstydu nie robić
-
Szukam felg 17 - 18cali o nośności powyżej 875kg na sztukę. Ktoś coś?
Witam, spotkał się ktoś z felgami 17 - 18 cali o nośności powyżej 875kg na sztukę? Rozstaw 5x120. Gdzie mogę poszukać takowych. Używki, nówki, cena nie gra roli. I nie, nie jest to oferta "kupię", szukam informacji o modelu, firmie, sklepie itp gdzie takowych szukać.
-
Skręt w lewo na posesje a "uciekający pod prąd" samochód
I właśnie o tym wspominałem na samym początku. Po temacie. Szukaj części do A4 i składaj, szkoda czasu na sądy.
-
Skręt w lewo na posesje a "uciekający pod prąd" samochód
Wymuszenie i tyle. Szkoda, że facet próbował się ratować, powinien Ci zapikować w tył i nie było by żadnej dyskusji
-
średnie spalanie na wolnych obrotach jakie?
Loteria, to co mu się chce, to pokazuje, magia A4 B5. Realnie pali 0,5 do 2 litrów, na kompie Ci pokaże 30l
-
Skręt w lewo na posesje a "uciekający pod prąd" samochód
I tak mu nic nie udowodnisz
-
Skręt w lewo na posesje a "uciekający pod prąd" samochód
Wymusiłeś pierwszeństwo nie oceniając prawidłowo odległości samochodu w lusterku i tyle. Nie udowodnisz mu ile jechał, a nawet jakby jechał szybciej to nie powód byś ty nie umiał ocenić prędkości i przypisać mu winę. Wyjechałeś, wymusiłeś, nie ma tematu.
-
Skręt w lewo na posesje a "uciekający pod prąd" samochód
Nie chce mi się szukać orzeczenia wobec motocyklisty, który wyprzedzał na linii ciagłej i przyłożył w ciągnik, bo nie o tym jest temat. Wystarczy zeznanie kierowcy, że kierunkowskaz nie został włączony i całe Twoje "orzeczenie" leży i kwiczy. Temat jest o tym, że ktoś włączając się do ruchu wymusił na kierowcy ominięcie wyjeżdżającego samochodu celem uniknięcia zderzenia. A przynajmniej tak zeznał. Nie udowodnisz w żaden sposób, czy ten kierowca chciał go faktycznie ominąć, bo mu wyjechał, czy złamać przepis i go wyprzedzić. Bardziej prawdopodobna jest pierwsza opcja, bo druga wymagałaby od pacjenta zignorowania kierunkowskazu, auta stojącego z nim, linie ciągłą i dwa PRZECIWNE pasy ruchu, a przy okazji niedawno mijane samochody, które Audi podobno przepuszczało. Jak dla mnie zła ocena odległości/prędkości jadącego prawidłowo + władowanie się na pas ruchu przez Audi. Edit: Jest opcja udowodnienia, ale tylko i wyłącznie po uszkodzeniach pojazdu. Jeśli masz uszkodzony lewy tylny błonik, wzdłuż, w kierunku jazdy, to było najechanie, a jak dostałeś w bok, to znaczy, że już byłeś w trakcie manewru i tak dalej i tak dalej, od tego są już biegli.
-
Skręt w lewo na posesje a "uciekający pod prąd" samochód
Prawidłowo stwierdzili. Bez nagrania, zeznań świadków itd będzie Twoja wina nie do podważenia, szczególnie, że jasno powiedziałeś, że chciałeś skręcić w lewo zaraz po wyjechaniu. Gdybyś udawał durnia i nie powiedział, że dopiero wyjechałeś z miejsca gdzie stałeś, to może wygrał byś kilka pierwszych spraw sądzie, ale ostatecznie i tak by wyszło na to, że skręcając w lewo nie upewniłeś się, że np nikt cię nie wyprzedza. Wiem wiem, linia ciągła, on by tam nie mógł i tak dalej, ale czytałem kilka orzeczeń sądowych wobec motorów, które wyprzedzały na zakazach i koniec końców motocyklista dostawał mandat, bo popełnił wykroczenie, a wina była samochodu, bo nie ustąpił pierwszeństwa, a to wyższa "ranga" niż wymuszenie. Brzmi głupio, ale tak jest. A co gdyby jechała karetka, a ty byś się nie upewnił? Na miejscu tego co by mi wyjechał, władował się przed maskę, po to, by zaraz po tym stanąć i przepuszczać dwa pasy, tylko dlatego, że zachciało mu się zawrócić, zamiast np pojechać prosto i znaleźć bardziej dogodne miejsce powiedziałbym, że wyskoczyłeś mi przed samą maskę i chcąc uniknąć najechania na tył ucieknąłem, narażając SWOJE ŻYCIE! na przeciwny pas ruchu. A nie, czekaj, on tak właśnie powiedział.. hmm.. pozamiatane Strasznie mnie irytują ludzie, którzy władują się tylko po to, wymuszając np moje hamowanie, a tym bardziej stawanie i czekanie, by przejechać parę metrów i skręcić. Poczekać, aż sobie przejadą wszyscy i dopiero sobie wyjeżdżaj.
-
B8 Eksploatacja
Sorki, miałem na myśli 1,5tyś
-
B8 Eksploatacja
Rozrząd ok 2,5tyś w dobrym serwisie, oleje ok 350zł w tym Motul 5W30, a reszty nie wiem. Rozrząd ori starcza na 180k, nie wiem jak później zmieniany, ale na pewno nie na 60 czy 80k.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
W przypadku zakupu od osoby prywatnej to właściciel paczki, czyli Ty, powinieneś spisać protokół i próbować uzyskać odszkodowanie. Sprzedający w momencie sprzedaży zbywa się praw do tego towaru i nie jego w interesie leży protokół czy odszkodowanie. Inaczej sprawy się mają w przypadku zakupu od firmy, wtedy bawienie się kupującego w protokoły to tylko dobra wola, bo ostatecznie to sprzedawca ma obowiązek ubiegać się o odszkodowanie.
-
Wasze opinie o 3 cylindrowych silnikach o pojemności kartonu mleka
Przy sprzedaży się to wyrówna, więc tylko kwestia chęci zamrożenia paru złotych więcej na te 3-5 lat.
-
Środkowa kratka zderzaka
Zaczepy od strony wewnętrznej zderzaka
-
Wasze opinie o 3 cylindrowych silnikach o pojemności kartonu mleka
Polo tylko 1.0 lub 1.6tdi
-
B8 TrOOOOp
Ty przeżyłeś za dzieciaka bez tabletu to i Twoje przeżyją, naprawdę, dadzą radę
-
Ciągniecie lewarka i cieżko wchodząca 1 i 2 w 1.8t
Kupujesz 3 uzywane, dobre poduszki za 100 i sprawdzasz.
-
Wasze opinie o 3 cylindrowych silnikach o pojemności kartonu mleka
Gdybym ja miał wsiadać do tego auta razem z pracownikiem, to nie kupiłbym byle czego, byle jeździło. Jeśli chodzi o awaryjność 3 cylindrów, wykupujesz za np 2tyś zł gwarancję w VW na kolejne 36miesięcy (czyli łącznie 5lat) gwarację i masz z głowy myśli o tym, czy ten silnik przeżyje czy też nie. Jak brałem Craftera w 2.0BiTDI to też straszyli, że 4l oleju dolali na 5 tyś km, że to że tamto, wziąłem gwarancję do 5 lat i co mnie obchodzą wady tego silnika, skoro zostaną one naprawione bez kosztów? Rozleci ci się silnik po 100kk, wymienią cały zespół napędowy. Wczoraj na targach siedziałem np w Polo nowym. Mi auto bardzo odpowiada, do tego 1.6TDI i naprawdę fajnie by się jeździło.