Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na Bednar2000 temat w Audi A4 B8
    Zaślepka na pokrowiec na narty?
  2. x2 Ja miałem problem kiedyś z ciśnieniem na listwie wtryskowej
  3. Wysokosc kola, a srednica to to samo Ogolnie zostaje lecieć po wycenę do AS0 i się odwoływać.
  4. Wypinasz przejściówki i podlaczasz ori radio, zadna filozofia
  5. Wsadź Concerta i po problemie.
  6. Wrócę do punktu wyjściowego, opony to element eksploatacyjny, jest jedyną rzeczą, która ma realny styk z asfaltem i ogromny wpływ na bezpieczeństwo. Uszkodzone klocki i tarcze też byś założył tylko z jednej strony nową? Jak będzie mi się chciało to poszukam orzeczeń sądu w podobnych sprawach. A do rozbawienia. Jeżeli z wysokości koła, odejmiesz po promieniu, po 4mm, to łącznie da na średnicy 8mm różnicy, co wpływa na obwód koła. Wyższa matematyka, nie?
  7. A chciałbyś założyć oponę z jednej strony nową 8mm, a z drugiej strony mieć starą 4mm? Auto ma być przywrócone do poprzedniego stanu, ok, ale ubezpieczyciel nie ma prawa założyć Ci używanej opony z bieżnikiem 4mm, a skoro nie ma, to musi założyć nową, a skoro nową, to musi sugerować się np zaleceniami producenta, który nie rekomenduje jazdy na dwóch różnych wysokościach bieżnika. Skoro założyli Ci z jednej strony nową 8mm, a z drugiej strony masz 4mm to ze względu na np wszelkie systemy bezpieczeństwa w samochodzie i rekomendacji producenta opon musisz założyć RÓWNĄ drugą oponę na drugą stronę. Nie musiałbyś tego robić, gdyby ktoś Ci nie uszkodził jednej, więc z jakiej racji masz za to płacić. Mówię tu o kruczku, który mało który wie, bo jak zobaczą kwotę do odszkodowania z pierwszej wyceny to pod sufit ze szczęścia skaczą. Mówił o tym np Motodoradca, który powoływał się na odpowiedni paragraf, w necie także można znaleźć wyroki sądowe w tej sprawie. To nie jest tak, że ubezpieczyciel powie "jedna", my powiemy "dwie", a oni "no sorki, już przelewamy za dwie", w tym przypadku trzeba się wykłócić. Wymiana dwóch lamp na raz to kiepski przykład akurat, bo to nie element eksploatacyjny samochodu. Po wymianie np całej zwrotnicy z hamulcami z lewej strony, chciałbyś żeby założyli Ci nowe klocki tylko z lewej strony, a z prawej zostawili stare? A tutaj rekomendacja Michelin "Zaleca się stosowanie opon o jednakowym stopniu zużycia na jednej osi." więc nie mogę sobie pozwolić na : "Niewłaściwa eksploatacja opon lub użytkowanie nieodpowiednich opon może prowadzić do przedwczesnego zużycia niektórych elementów mechanicznych pojazdu." A w przypadku Quattro i moich ewentualnych uszkodzonych opon Michelin powołałbym się na : "Różny obwód toczny opon na przedniej i tylnej osi może prowadzić do uszkodzenia elementów układu napędowego, np. wału napędowego w przypadku pojazdów z napędem 4x2 z możliwością przełączenia na 4x4 lub centralnego mechanizmu różnicowego w przypadku stałego lub dołączanego napędu 4x4. Aby utrzymać podobny stopień zużycia opon na przedniej i tylnej osi, zaleca się: - wymienić jednocześnie wszystkie 4 opony. " I wymagał wymiany 4 opon, ze względu na to, że prawnie nie są mi w stanie wymienić opony jednej używanej, by bieżnik był równy, tylko zapłacą za kupno nowej, a kupno nowej spowoduje, że bieżnik nie będzie równy. Warto wspomnieć, że takie przykładowe 4mm różnicy między oponą nową 8mm, a używaną 4mm, to 4mm na jedną stronę bieżnika, co daje nam łącznie 8mm, czyli prawie centymetr wysokości większe jedno koło od pozostałych.
  8. Opony wymienia się parami, koniec kropka. Kwestia postarania się i wymienią dwie.
  9. Wycena to kpina. Ps. W przypadku uszkodzenia opony, ów opony wymienia się na nowe PARAMI, nie sztuką. Więc kosztorys polegający na wycenie za oponę używaną 170zł to po prostu naciąganie poszkodowanych. Powinni policzyć za nową oponę lewą oraz prawą, bo przecież nie kupisz sobie identycznej używanej opony do prawej strony. W przypadku Quattro pokłóciłbym się jeszcze o 4 równe sztuki.
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    I ktoś zamiast powiadomić policje, by sprawdzili kogo to i czy czasem nie szukają postanowił wstawić to na fejsa? Co za debilizm.
  11. Masz ori pasek z pierwszego montażu?
  12. Trzeba wymieniać póki jeździ, póki masz szanse W tych silnikach rozrządy strzelają na potęgę.
  13. Kup uszkodzoną skrzynię. 33dolce + wysyłka + zmarnowany czas to na pewno więcej niż skrzynia uszkodzona
  14. Producent przewidział 255/30/20
  15. Niestety jest Recovery. Tylko muszę coś wymyśleć żeby zrobić przywrócenie na Win8 (taki jest ori) i zaktualizować go do win10. Wcześniej to zrobiłem w ramach darmowej możliwości aktualizacji którą umożliwił Microsoft, teraz wydaje mi się, że bez dokupienia albo przekombinowania nie wrócę już do win10
  16. Przestań szukać w kolor i znajdziesz.
  17. Korzystałeś kiedyś ze Steama?
  18. Quake II, tak oldskulowo
  19. Słuchaj, ja nawet technik informatyk, ale nie praktykujący od 4 lat i powiem szczerze, nie stać mnie na to, by ryć przy czymś, przy czym się nie do końca widzę, bo stracę na to więcej czasu i nerwów niż to warte. Mam co robić w życiu, a jak nie będę mieć to na pewno spożytkuję ten czas lepiej niż w bawienie się "zrób to sam krok po kroku" . Wolę zapłacić, poczekać i się nie pałować, a zaoszczędzony czas poświęcić na robienie hajsu lub leżenie do góry d..
  20. Poszło spięcie w starej instalacji domu podczas remontu ów instalacji, lapek był podłączony do sieci wtedy. Potrafi się wyłączać jak mu się podoba. Wysłałem już raz na gwarancję, popatrzyli, nic nie znaleźli, ale wymienili płytę główną "dla zasady". Było to samo, ale może ciut rzadziej, dało się żyć. Ostatnio zalałem touchpada piwem, które jak wyschło skleiło przyciski i muszę używać myszki, a poza tym wyczyszczenie systemu, postawienie go na nowo, wyczyszczenie środka itp. Ostatni serwis w okolicy stwierdził, że to za nowy sprzęt i oni się nie podejmą
  21. Cześć, szukam dobrego serwisu komputerowego we Wrocławiu i okolicach, Leszno, Głogów, Lubin, Polkowice, Legnica. Szukam takiego faktycznie dobrego, żeby po zobaczeniu rocznego Della wiedzieli co się z nim robi, bo w mojej okolicy same partacze
  22. Wstaw kata z 1.9TDI i po problemie. Na co Ci wejście na czujniki?
  23. Robota? 200-300?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.