Treść opublikowana przez JawoR36
-
B6 DIVISION
Jeden komplet w tej cenie chcesz czy więcej?
-
B8 TrOOOOp
Vagtune czy Ecuproject?
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Orientuje się ktoś co to za heble? Zamontowane w B5 przedlift 2.6 benz. Bodaj mają 320mm.
-
B8 TrOOOOp
Ja mam tak w serii, BWM to nie jest, ale delikatny powerslide 255/35/19 A jak popada.. bez ESP.. trzeba się pilnować. Zresztą na ESP też śliźnie, tylko szybko wyprowadza.
-
B8 TrOOOOp
W tym przedziale cenowym kupisz golasa bez Q w 2.0TDI, o quattro czy 3.0 zapomnij. To jaki budżet potrzebny, bo jak przegladam te autka teraz to za 60 tys można już fajnie wyposażone wyrwać... Szkoda że jak zwykle tu same disy a zero pomocy, nic sie nie zmieniło. W Twoim budżecie można kupić przedlifta, nie lifta, a skoro uważasz inaczej (60k za lifta) to pochwal się tym co znalazłeś.
-
B6 DIVISION
Nadkola? A w życiu. B6 miała szmaty pi razy drzwi w 03-04rok. 04 rok miały praktycznie wszystkie.
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Rzuc mi linka do tych nakladek na PW
-
B8 TrOOOOp
W tym przedziale cenowym kupisz golasa bez Q w 2.0TDI, o quattro czy 3.0 zapomnij.
-
B8 TrOOOOp
Zapomniałeś dopisać mnożnika "x2".
-
B8 TrOOOOp
W zyciu nie kupie TFSI
-
B8 TrOOOOp
Uspokoiłeś mnie Już się bałem że mój tylko tak chleje Owszem, jak bym chciał mieć ładne spalanie, to 6tkę też spali.. ale co to za jazda 90-110km/h? To można w zabudowanym, a co poza? Dwa litry w tą, czy w tą, a co tam
-
B8 TrOOOOp
Potwierdzam pojemnością bagaznik nie grzeszy. Kanapa tylna tez ciasna. Na wakacje z dzieciakami box dachowy konieczny Tapniete z SGS7 Nie wiem co wy tam z tymi dzieciakami bierzecie (całą piaskownicę z zabawkami?) ale ja z ekipą, czyli łącznie 4 dorosłe osoby mieszczą się bez problemu na wyjazd tygodniowy A ile ma palić 300konny samochód, z automatem, Quattro, masą 1700kg przy dynamicznej jeździe? 6 litrów na 100km? Wszystko zależy od punktu widzenia, moja stara B5 w 1.6 101km paliła 10 trasa, 14 miasto, a kunia trzy razy mnie już nie mówiąc o Q czy automaciej. Że głośno w aucie? To nie ta klasa samochodu, że przy 180km/h słyszysz cichacza puszczonego przez pasażera z tyłu, to nadal tylko A4 dla plebsu z silnikiem trochę bardziej zbliżonym do tego z Zetora niż kosiarki. A co do kosiarki, to moja przy 180km/h pali jakieś 14 litrów w trasie, 2.0TDI A tak to 8/10 przy dynamicznej (więcej na lewym niż na prawym) i w sumie byłoby 3.0TDI zamiast 2.0, gdyby nie fakt, że w tym roczniku różnica między 2.0TDI a 3.0TDI to jakieś 30tyś, a trasy robię okazyjnie, reszta koło komina więc szkoda mi było wyrzucać tyle kasy na większy motor, którego bym nie wykorzystał. A do polatania, raczej benzyna, lecz benzyny w A4 skończyły się w B7, źle reaguje na magiczne TFSI 06.2012 rok, 172tyś, więc co roku w dojczach 40tyś km, u mnie w trzy miechy 12tyś km, więc tradycję podtrzymuję
-
B8 TrOOOOp
A co z tym dieslem?
-
B8 TrOOOOp
Jakbyś się budżetem pochwalił byłoby łatwiej
-
Sprawdzenie rns-d
Wystarczy mu podać plus i minus. Na radiu masz rozpiskę, jeżeli dobrze pamiętam to czarna kostka, najbardziej skrajne kable (i też najgrubsze) czarny i czerwony. Zwykłe + i - z aku i powinno się włączyć.
-
DEPO -> bixenon ?
Wyślij te do Qwetego, wymieni Ci soczewkę na nową, klosz ogarnie, uszczelni itp.
-
Czarne a srebrne pokrywy zaworów jakie różnice?
Jeżeli oznaczenie ABC występuje na obu silnikach to silniki są takie same, a kolor pokryw nie ma znaczenia
-
B8 TrOOOOp
Aleeeeeee urwałłłłłłłłłłłł Masakra.
-
Skradzione
Zamiast szukać swojej nawigacji po internetach, powinieneś otworzyć browarka i czekać na znak od ubezpieczalni. Pi razy drzwi 4-6tyś wycena AC. Znajomy za to samo w B6 dostał 5,8tyś. Nie ma co "płakać".
- Skradzione
-
B8 TrOOOOp
Ja mam bez auto i mam chrom
-
B8 TrOOOOp
Lift ma coś takiego
-
Uszkodzone A4 B5 2000r.
Przeczytaj sobie wytyczne z KNF, wytyczna nr 17. Możesz się domagać naprawy na częściach oryginalnych na podstawie faktury z ASO lub w przypadku, kiedy ( O = nowe ori części, P - zamiennik) lub A moim zdaniem, skoro samochód posiada oryginalne drzwi, błotnik itp, to jest serwisowany z użyciem części oryginalnych (a nie zamienników) i na takich powinien zostać naprawiony.
-
B8 TrOOOOp
Na zdjęciach z allegro jednak ten rowek więcej mówi niż sposób składania czy kierunek Dzięki za info. A i jeszcze jedno, 10pin to obowiązkowe składanie, nie ma luster które mają 10pin i nie są składane?
-
B8 TrOOOOp
Wie ktoś jak rozróżnić lusterka lift od przedlifta?