Treść opublikowana przez JawoR36
-
Swap Silnika BFB na BEX 1.8T
Poważnie uważasz, że wstawienie do BFB wtrysków z BEX, zmienića softu i będzie lepiej niż na 2xcooler, wtryski, K03S w BEX'ie? ECU też się oczywiście różni. Tarcza sprzęgła jest na sprężynach. Aa.. i jeszcze jedno, o którym wszyscy zapomnieli : BEX ma 6 biegów. Moim zdaniem nie ma sensu zmieniać silnika na BEX, lecz dorzucić sam osprzęt. Owszem, jest tam jakaś różnica w szerokości kanałów, ale nie sądzę, żeby to była jakaś kolosalna różnica. Wszyscy, którzy pomyśleli w ten sposób płakali jak dzieci płacząc za słupki do turbo po 2,5-3tyś zł. Ps. Czujnik nie kosztuje 5zł, a 80zł w używce. Problem z ciśnieniem to standard. 1. Przybrudzony smok 2. Wytarte panewki 3. Słaba pompa. Innych opcji nie ma. Sanki w dół i najpierw smok.Tak to jest jak się zmienia olej bez płukania silnika czy zaglądania do miski.
-
Spot Leszno
W sumie ja też.
-
1.8T + Virus + Turbo P 19'' + Quattro + Solar + S-Line + Bose + Navi
Recaro w elektryce, czerwone pasy, RNS-E, czarny sufit, lustra S4 i inne ecie pecie
-
1.8T + Virus + Turbo P 19'' + Quattro + Solar + S-Line + Bose + Navi
Specjalnie dla Ciebie
-
1.8T + Virus + Turbo P 19'' + Quattro + Solar + S-Line + Bose + Navi
Zimowy Setup
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
A znajdzie się ktoś z okolic Poznań - Leszno - Wrocław, kto by umiał wyłączyć tą sondę? Oczywiście odpłatnie.
-
Roleta elektryczna sedan
Półka elektryczna z roletą to koszt ok 400zł. Nie skromnie się chwaląc posiadam dwie takowe na sprzedaż, jasna oraz czarna. Pojawią się za jakiś czas na allegro. Jeśli naruszam regulamin wspominając o tym w tym dziale, proszę usunąć posta. PS. Do rolety przydałby się jeszcze przycisk do zamykania/otwierania, o którym nie widzę, żeby w temacie była mowa.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
A jak można wyłączyć tą drugą sondę na amen?
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Czy jest tu ktoś, kto mógłby potwierdzić, że faktycznie emulator sondy drugiej się sprawdza i błędów nie sypie?
-
Audi wycena naprawy,
Drzwi po 300 zł sztuka = 600zł Słupek - 200-300zł Wstawienie słupka (nie wiem co Ty chcesz tam prostować) - 500 Malowanie drzwi i słupka do 1000zł Wycena na podstawie cen z moich okolic, wiadomo, w Warszawie czy Wrocławiu, jak sobie krzykną cenę za słupek 500, za wstawienie 1,5tyś to będzie miało to istotny wpływ na cenę. U mnie jakbym sobie sam rozebrał środek do wstawienia, to i za 300zł by mi mechanik to wstawił i od razu zaznaczam - nie mówię tu o partactwie.
-
Pomysł na moda " Gwieźdxiste niebo"
Musiałbyś wyciąć małe otwory w tym "kartonie" od wewnętrznej strony sufitku, nie ruszając materiału, tak, by dioda nie wystawała na zewnątrz sufitku a świeciła tylko poświatą zza materiału.
-
Pomysł na moda " Gwieźdxiste niebo"
Myślę nad tym modem od roku czasu ale chęci brak. W Bentleyu jest to w seryjnej produkcji.
-
1.8 turbo 180 km AJL jest dwumas czy zwykłe sprzęgło?
Nie żebym się wpierdzielał w dyskusję nie na temat powyżej, ale moim zdaniem, jak kończy Ci się dwumas w AJL to kupuje się za 200zł używane kompletne sprzęgło od 1.8T i jedzie się dalej. W swojej byłej wymieniałem 2 razy kompletne sprzęgło w ciągu 1,5roku, zaraz po kupnie samochodu, gaz w podłogę, sprzęgło puścić i dwumas na równe 3 kawałeczki się rozleciał. Ktoś sobie wcześniej jeździł na końcówce tarczy. Jak katujesz furę, to co pół roku następny komplet, ale jak jeździsz normalnie to szybciej niż 2-3 lata go nie zajedziesz. Mowa oczywiście o sprawnym dwumasie kupionym. Szkoda ładować kasy w nowe sprzęgła za +1,5tyś.
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
Dzieki za instruktaż
-
[B6 AVANT] wymiana pasa środkowego
Podziękował
-
B6 DIVISION
No Proszę Cię.. tak delikatnie skrzywiłeś
-
B6 DIVISION
a gdzie czujniki z tyłu ? jak ma z przodu to powinien mieć z tyłu , dobrze mówię ? a tak to koło ma paskudne Nie koniecznie, mam anglika tylko z przednimi czujnikami ;-) Edit 1 : Bardziej mnie zastanawia jak to jest, że posiada S-line wewnętrzny, a ma zwykłe czarne plastikowe listwy zamiast 7N6 alu Edit 2 : Pikowana skóra na kierze i gałce..? Edit 3 : Logo na kierze S-Line? A miałem coś mieć?
-
B6 DIVISION
Muszę zerknąć na magazyn, mam tam ze 20szt takich pomp i odczuwam wrażenie, że któraś tam miała takowe oznaczenie jak potrzebujesz
-
B6 DIVISION
Siemka, kupiłem przednie hamulce od A6 C6 3.0, 345mm x 30 tarcza, zacisk jak S4 B6. Między hamulcami z S4 różnią się tylko osadzeniem tarczy. Przypasuje to do zwykłej B6?
-
B6 DIVISION
Negocjujemy się teraz kto co taniej kupił?
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Podoba mi się S4 ale oceniam co wyjdzie korzystniej cenowo. Do s-line widzę większą dostępność części używanych jeżeli bym kupił golasa. A do S4 ani kratek ani halogenów w używce nie widać. Rozwiążę Ci problem : Kup zderzak S-Line kompletny i z głowy, kompletny ok 1300 na allegro. Gorzej ze zderzakiem do S4, bo do S4 ogólnie mało części, ale nie dziwota, skoro w Niemczech trzymają cholernie cenę, a w Anglii jak już się dostanie to w cenie sprawnej EU.Wertuje allegro i nic nie ma w takiej cenie. Jak masz to podrzuć linka do zderzaka s-line ze spryskami za 1300:) dojście do S4 mam ale za 1600 i niekompletny, bez kratki środkowej i bocznej. Ze spryskami S-line kosztuje więcej po od 1500-1900zł. Osobiście sprzedałem za 2000zł, a co do zderzaka za 1600zł, to przestań wertować już tak te allegro i zapraszam go w końcu odebrać kolego- B6 DIVISION
Podoba mi się S4 ale oceniam co wyjdzie korzystniej cenowo. Do s-line widzę większą dostępność części używanych jeżeli bym kupił golasa. A do S4 ani kratek ani halogenów w używce nie widać. Rozwiążę Ci problem : Kup zderzak S-Line kompletny i z głowy, kompletny ok 1300 na allegro. Gorzej ze zderzakiem do S4, bo do S4 ogólnie mało części, ale nie dziwota, skoro w Niemczech trzymają cholernie cenę, a w Anglii jak już się dostanie to w cenie sprawnej EU.- B6 DIVISION
To szukasz S4 czy sline bo jest różnica- B6 DIVISION
Ceny po negocjujemy w towarzystwie Jacka - B6 DIVISION