Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. Za te pieniądze ????!?!?!?!?!? Aleś mu polecił https://www.mall.pl/bagazniki-rowerowe-hak/thule-rideon-2-rowery-9502?utm_source=okazje.info&utm_medium=referral&utm_campaign=okazje.info nie proponuje , tylko dałem zapytanie czy taki bagażnik bo nie rozumiem czemu trzeba go rejestrować , chyba wystarczy dodać tablicę rej, którą można sobie na allegro zamówić Bo takie są przepisy. Sama tablica jest tak samo ważna jak na tekturze byś sobie mazakiem popisał. Chore, ale przypominam, że jesteśmy w Polsce, a tu większość rzeczy jest chora.
  2. Opona i felga podejdzie bez problemu, ale przy szerokości 235 będzie: - zdecydowanie większe spalanie - zdecydowanie słabszy samochód - ciężej pracowała pompa wspomagania - pływać na koleinach. Polecam sprawdzone 205/50 lub ostatecznie 215/50
  3. Nie wiem czy się orientujesz, ale bagażnik rowerowy musisz osobno zarejestrować. Nie lepiej coś na dach?
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    okiej...
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek - 4U: http://allegro.pl/s-line-18-audi-vw-gti-r32-rs4-5x112-okazja-i5149434389.html
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi się też tak wydaje, ale jakaś przyczyna musi być.....może chociaż będą trwalsze niż te co do tej pory miałem. Z innej beczki. Macie może jakiś sposób na zabezpieczenie kapsli o od felg? Dzisiaj mi zayebali w nocy wszystkie 4sztuki Myślałem, jak można by zabezpieczyć, ale szczerze mówiac na nic nie wpadłem.... Kupić na zimę alufele No właśnie z alufeli yebneli. Poyebany jest ten Gdańsk, wszędzie coś komuś podyebją........
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi się też tak wydaje, ale jakaś przyczyna musi być.....może chociaż będą trwalsze niż te co do tej pory miałem. Z innej beczki. Macie może jakiś sposób na zabezpieczenie kapsli o od felg? Dzisiaj mi zayebali w nocy wszystkie 4sztuki Myślałem, jak można by zabezpieczyć, ale szczerze mówiac na nic nie wpadłem....
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie u mnie jest to samo. Czyli tak ma być Myślałem, że może coś z instalacją się dzieje, a nie chciało mi się demontować lamp i sprawdzać na zwykłych żarówkach.U mnie nigdy błąd się nie pojawil od tych osramow Być może problemem są te bolce - a właściwie brak jednego. A akurat u mnie i Wladiego mamy ucięty ten drugi, czyli nie właściwy......o ile ma to jakis sens U Józka też jest podobny problem.....
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie u mnie jest to samo. Czyli tak ma być Myślałem, że może coś z instalacją się dzieje, a nie chciało mi się demontować lamp i sprawdzać na zwykłych żarówkach.
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, kto z Was ma w postojowym Osram ledriving? U mnie jest taka sprawa, że przy wyłaczonych pozycjach pali mi sie błąd spalonej żarówki, natomiast przy włączonych jest OK. Też tak macie? Niby te osramy nie miały wywalać błędu a wywalają w połowie
  11. Podejdzie, ale patrzy wyżej, lepszy zamiennik 215/50 lub do B5 chyba trafniejszy będzie 205/50/17
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Robero321 temat w Audi A4 B6/B7
    Modul komfortu z obsluga alarmu. Przelaczniki w boczek, syrenke, czujniki w lampke podsufitki. Oczywiście odpowiednie podłączenie i kodowanie. Też u siebie nad tym myślę, głownie dlatego że dołożyłem CLH i mój alarm nie odpala tej funkcji, a na ori kluczyku wszystko bangla.
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak to ja. druciak kuchenny, grube gumowe rękawice (by się zbytnio nie poparzyć) i jedziesz wrzątkiem tylko często mocz druciaka bo to k**estwo jest straszne i czasopochłaniacz Fenkju
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, jest jakiś sposób na oczyszczenie plastików z tej porysowanej pseudo gumy? Kiedyś ktoś coś o gorącej wodzie pisał. ......skrobanie i szlifowanie już przerabialem 5
  15. Szyba przód chyba........grzana ......się szykuje
  16. Jak nie zależy Tobie specjalnie na większym kole i wyglądzie, to wal 16" A jak średni kompromis, to 17" wydaje mi się, że między tymi średnicami nie jest aż tak wyczuwalna różnica. Kwestia jeszcze jakie jest zawieszenie i ile ciśnienia w oponach.......uściślając
  17. Merida też jest dobra. Generalnie w kategorii cenowej do około 2 tysi, to nawet UNIBIKE ma coś w ofercie. Ja rok czasu szukałem roweru, tysiące stron przewertowane bo chciałem dobrze kupić w rozsądnej cenie. I po wszystkich sumach padło na CUBE, jestem mega zadowolony i polecam
  18. Cube 29er.....
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawa sprawa......
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, działa Wam stronka ze sklepem Gajosa?
  21. 205 na 50 są idealne
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ktoś ma blutka C lub Q na sale, to poproszę info na PW. Ewentualnie jakaś wiązka też mogła by być. ..
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i gra muzyka...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.