Treść opublikowana przez Magicbattle
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
a jak jest z tymi mocowaniami listwy na drzwiach jak sie tego pozbyc jest gdzies jakis opis czy cos?
-
[A4 B5 2.8] Moja nowa rakieta :)
swietny samochodzik i kolorek wypas mozesz duzo podzialac. co do stuku to wiesz ciezko cos powiedziec na sucho moze predzej nagraj jakis filmik a najlepiej to do jakiegos mechanika albo na podnosnik i sam popatrz co i jak. asr raczej nie tym bardziej ze kolega mowi nawet przy wylaczonym to sie dzieje moze poducha od skrzyni. jak wjedziesz na kanal to zaciagnij reczny i proboj ruszyc do tylu albo przodu a druga osoba bedzie patrzec od spodu czy sie unosi czy nie.
-
auto + laweta Pytanie
Paweł jak by cos to mam b+e
-
Naprawa zatrzasku schowka - Możliwa ?
zalezy co sie ulamalo pewnie zabek blokujacy sie wylamal fajnie jak go znajdziesz to moze uda sie go przykleic. rozbierz najpierw i zobacz jak to wyglada tak to ciezko powiedziec. mozna isc na latwizne i kupic pewnie nie drogie to jest
-
-Passat b5 FL- Brak podświetlenia drzwi kierowcy po ich otwarciu i FIS
calkiem inna zasada sciagania jest niz w audi tym bardziej w fl pasku. boczek na wtrzaki torxy pod spodem jest blacha potem wygluszajaca i trzymajaca prowadnice szyby. trzeba troszke szybe uchylic i przez otwory pod gumowymi krazkami odkrecic szybe i ja wyciagnac. w necie jest fotostory wpisz sobie w google wyciaganie zamka i gdzies bylo. robota nie latwa przy montowaniu z powrotem najgorzej.mi tez nie dziala krancowka zamka i chyba prad bierze
-
Twardy pedał hamulca
zmien mechanika po pierwsze. jak tam przedowy sprawdziles? mowiles ze jakby slabszy jest. moze cos z turbo
-
Pękniety przewód hamulcowy (przód)
a gdu jest abs zapowietrzony to co wtedy zrobic jak doprowadzic to do porzadku
-
felgi 16 i opony 185/55???
do matiza nie wejda 16 chcialem kiedys ;p
-
felgi 16 i opony 185/55???
205 /55 mysle ze w sam raz. na 15-tce 185 to juz lipa i za wasko
-
Jaki kod silnika?
pod oslona na glowicy jest wydziergane kropeczkami. jesli nie to we wnece kola zapasowego jest wlepa i tam bedziesz mial albo ahl albo adp.
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
u mnie tez przeszlo naszczescie. to przez to ze auto stoi pod chmurka. ale powiekszony garaz juz niedlugo zacznie sie budowac:naughty:
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
witam. mam ten sam problem. codz wczesniej zapalila mi sie kontrolka abs jak pojechalem sobie na recznym ale po zgaszeniu i ponownym odpaleniu auta juz sie blad nie pokazal. ale mam tak jak wy z rana brak hamowania tylko ze u mnie jest pedal twardy i potem dopiero robi sie miekki. ma ktos jakies foto schemat jak sprawdzic wszystko aby niczego nie przeoczyc. mam aeb. dev gdzie jestes ??
-
[ A4 B5 1.6 ] Srebrna Duuuupa
no szkoda szkoda. pisz co bys chcial do 1.6 oslony rozrzadu nie mam. ale jest chlodnica pas przedni wiatrak pisz co bys chcial na pw
-
ucieka gaz pilne
moze dokrec opaske
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
no pewnie ze sie oplacalo panie:decayed:
-
Numer odmy A4 2.0 AlT
w aso po znizce 157.61 ;p
-
Aktywacja swiatel awaryjnych podczas naglego hamowania
powiedzcie jak mozna to zakodowac o ile sie da a nie kto mial a kto nie
-
Woda po przejechaniu 200 km w błocie pośn.
b6 tez jest komp w podszybiu i kable w podlodze tam jest modul komfortu
-
problem z prędkościomierzem
95' esp ciekawe. byc moze licznik do wywalenia. zapnij vaga i zrob test zegarow
-
Pompa paliwa - pilne pomocy
albo ci syfa zassal i teraz bedziesz mial wieksze problemy niz tylko pompa.
-
1.8t AEB małe doładowanie i przeładowanie
a o takie spalanie ci chodzi. myslalem ze wogole o maksymalne jakie moze byc na fis. to mam w granicach tak jak u ciebie 35-36l. a przy 200km/h chwilowe 14l:shock3:
-
1.8t AEB małe doładowanie i przeładowanie
ale przy max bucie czy jak bo tak to 51.1 ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- a mam pytanie nie zakladajac juz osobnego tematu. tez mam aeb i wskaznik boost i jakto jest z tym doladowaniem. kiedy ma pokazywac maks doladowanie tylko przy pelnym bucie w podlodze tak? wtedy mam tak 0.5-0.6 bara.
-
1.8T Q a6 c5 po wymianie sprzegla dziwne dzwieki na cieplym
to napewno bo jak by sie okazalo ze machanicy cos zj***li to bylo by nie ciekawe i znowu samochod unieruchomiony
-
otarcie zderzaka na parkingu zamknietym
jak powiesz gosciowi 800 zl to pewnie cie wysmieje ale mysle ze juz masz jego dane? u mnie znajomego w a6 c5 przytarl z tylu dwie ryski troszke glebsze na 30cm i zderzak z jednej strony sie wypia z zaczepow. przyjechal rzeczoznawca w umowione miejsce czyli do lakiernika znajomego oczywiscie, z rzeczoznawca tez sie znaja jak wyszlo . teraz znajomy bedzie mial pomalowany zderzak przod dokladki w kolor lusterko bo drapniete caly zderzak tyl z tymi ryskami i dokladka. i jeszcze dostal samochod zastepczy. gosciu sie zna na rzeczy lakiernik z niego za***isty i jeszcze zarobi. znajdz dobry zaklad i sie dogadaj. mozesz wziasc od goscia prywatnie kase a pozniej jeszcze z ubezpieczenia haha.
-
dobre wryski bo valdki umieraja
gosciu co ty mu doradzasz. jaka kalibracja:facepalm: kup sobie facet hana albo regfasty i niech ci gazownik to ogarnie, do hany bedzie prawdopodobnie potrzebna przejsciowka kabli jak masz valteki nie wiem jaka masz instalacje