Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
trudno powiedziec ale pewnie raczej nie bo piny beda inaczej rozpisane i moze nie byc sprysku albo nie bedzie czasowych wycieraczek
-
manetka fis avant przedlift polift a wycieraczki
witam. mam taki problem. skompletowalem graty do fisa licznik wtyczka czerwona. manetka od Nobsa miala byc niby od s4 przedlift ale patrze i widze ze zamiast okraglych pinow sa podluzne. i teraz moje pytanie ma ktos schemat kabli z przedlifta zeby podpiac manetke polift do przedlifta. w moim jest 10 przewodow. ale malo tego w manetce fis z polifta jest 7 przewodow do wycieraczek. jak to polaczyc zeby ladnie dzialalo. bo podlaczylem po kolorach i oznaczeniach i nie dziala jak trzeba. prosze o szybka odpowiedz ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ---------- i co nikt nie ma takiego schematu manetek wycieraczek? ---------- Post dopisany 07-07-2012 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 20:34 ---------- up.. ma ktos?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wiesz foto wszystko bylo i tyl i przod manetki a skad ja moglem wiedziec ze to jest poliftowa jak mi nobs caly czas wmawial ze przedlift i to od esy ---------- Post dopisany 07-07-2012 at 01:48 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 19:14 ---------- a i czy mozna podpiac rds pod przedliftowy fis z 2x26 kostkami/pinami?? mam radio sony i mam z tylu wyprowadzone wszystkie piny znalesc tylko ktore to clock data ena i bedzie dzialac czy tylko to dziala specjalnie z radiami audi?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a czy ktos podlanczal manetke avant polift do przedlifta bo nobs niby twierdzil ze ta manetke co mi sprzedal jest do przedlifta a okazalo sie ze c**ja sie zna bo nie pasuje. ma ktos schemat manetki przedlift avant i polift avant?
-
Zaworek n-75 jak idą przewody?
na zaworek raaczej podawany jest plus zeby sie otworzyl przy pewnych wartosciach dlatego teraz masz mase. a jak masz wtyczke odlaczona to vag cos pokazuje. powinien byc blad
-
Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
i jak podtopiles czy papierkiem?
-
A4 B5 (AEB) 1.8T Problem z gazem masakra:(
zmien sobie reduktor ten niby powinien dac rade ale napewno nie daje. przy maks bucie pewnie spada ci cisnienie do 0.5 i dlatego masz takie objawy. jesli gazownik tego nie widzi to go zmien. lapka w samochod i jazda z nim niech zobaczy jak sie zachowuje przy jezdzie to bedziesz wszystko wiedzial
-
Żywica na lakierze
delikatnie benzyna ekstrakcyjna namoczyc szmatke i przetrzec
-
Zmiana koloru wskazówek
kup zegary z esy to bedziesz tak mial
-
Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
nie wiem nie probowalem. wes moze jedna diote luzem i przytop i zobacz czy cos rozprasza swiatlo
-
Gdzie się sprawdza stan oleju klimy
nie da sie sprawdzic ilosci oleju. olej wraz z czynnikiem jest wysysany przez klime. stary olej zbiera sie w specjalnej puszeczce. zawsze przy napelnianiu nowym czynnikiem zmienia sie olej ale nie kazdy specklim to robi.
-
Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
a nie dasz rady jakos podejsc pilnikiem czy czyms. wystarszy sam lepek zaaokraglony spilowac
-
Drzewo spadło na samochód
co ty dajesz?? wes idz na psy i wes to sprostuj ze samochod sie poruszal bo zaraz ci znajda ze wogole ten samochod tam nie powinien stac. jak sie na wszystkich urzedasow i innych brudasow nie ryknie i nie stoi nad nimi az dobrze cos zrobia to nigdy nic nie zalatwisz
-
2.8 30v quattro tył
moze byc i strzal. w jakim stanie masz amor wahacze?? popatrz dokladnie czy cos jest nie pokrzywione i pojedz na zbierznosc niech ci to jakos ustawia. ile przejechales na tym?
-
Ręczny nie odbija przy obciążonym samochodzie.
daj do regeneracji albo zakup nowe. sporo lepszych firm bierze w rozliczeniu stare zaciski
-
Stag 4 - Pulsująca dioda zielona
tak czy siak musisz przejechac sie z lapkiem zrobic nowe mapy i powino byc dobrze chyba ze reduktor nie wyrabia. moze byc pod 150 ale zle wyregulowany i niestety przy bucie konczy sie i na bene wchodzi.
-
Stag 4 - Pulsująca dioda zielona
albo reduktor zle ustawiony albo poprostu nie wytrzymuje i spada cisnienie a zeby nie bylo spadku mocy przelancza na pb. jedz do gazola niech robi a nie tylko kase brac
-
Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
no ladnie ladnie ale spiłuj sobie lepek diody zeby troche rozproszyla swiatlo. u nie tak samo w bialy dzien wogole nie widac zeby cos bylo a wieczorem czy w nocy jest tak jak trzeba()
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
i co bylo nie tak ze tylko 70 kucy ;p
-
co to za kostka?
zlacze diagnostyczne instalacji gazowej. podejrzewam ze staga masz?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie powienno tak bys pewnie gdzies dotyka masy czy cus. sprawdz dokladnie jego droge od kopma do licznika. albo go zmien dla swojej pewnosci
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
no i bylo isc w tym kierunku konkretny fach i dobra kasa jak pomyslisz o swoim interesie. praca lakiernika to nie tylko pryskanie lakieru a przygotowanie pod niego wszystkiego
-
17" S-line Czy się opłaca?
przy 225 tez ci wiecej palic nie bedzie za mala roznica przeciez. co innego przy 255. fajna fela i mala glebe albo normalny i estetyczny kompromis 1BE w sam raz. 205 jak najbardziej sobie wez, tanszy kapec i lepiej ci sie bedzie prowadzil i nie latal po drodze. szfagir ma 235 i jest tragedia strasznie nim mi sie jezdzi
-
Znikajace ładowanie (opis 2 strona)
kowi tyle masz czesci na sprzedasz a bawisz sie w lutowanie przeloz sobie z innego ;p:wink:
-
Czujnik ciśnienia klimatyzacji - Gdzie się znajduje?? Audi A4 B5 AJM silnik
jesli ci sie rozłącza to odepnij aku na 10 min i potem podlacz i przekrec zaplon i sproboj sie polaczyc. z klima tak wlasnie jest jak vagiem sie laczy