Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Audi z 2001 roku brak kluczyków ze scyzorykiem
jesli pompka jest w porzadku to nie ma najmniejszego problemu. kupic scyzoryki dorobic groty przelozyc pestki immo ze starych pilotow i zakodowac kluczyki pod pompke. w dziale warsztat jest wszystko opisane
-
Duże spalania na LPG jak i Pb
ty tej puszki raczej nie masz. bo jeszcze kolektor jest metalowy nie plastikowy. podlacz kompa zobacz jakie masz bledy. zmieniales sonde ale nie wiadomo czy dobrze pracuje. zobacz w blokach jak oscyluje
-
1.8T Mocno czuć paliwo w środku
dekielek od pompy jest w bagaju. musisz odkrecic dywan i bedziesz dalej widzial
-
Problem ze skrzynią biegów
prawdopodobnie tak wiec lepiej wrzuc manuala koszty beda mniejsze i zapomnisz o problemie ze skrzynia na zawsze. jest akurat do kupienia na forum swap 6 biegów do 1.9
-
samochod ma 'muła'' gasnie przy 4tys obrtow .
podlacz kompa chyba ze chcesz wszystko w ciemno i niepotrzebnie wymieniac. prawdopodobnie przepustnica siada
-
Podswietlane klamki zewnetrzne
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/199897-rezanko-podswietlania-zewnetrzynch-klamek-by-magicbattle/?hl=%2Brezanko+%2Bpod%B6wietlenia+%2Bklamek+%2Bzewnetrzynch
-
Przytarty zderzak przez przyczepke
czyli dane musze miec od samochodu
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
kawal dobrej roboty. pytanie tylko czy kazda kanapa jest podrzewana?? raczej nie
-
Przytarty zderzak przez przyczepke
siemanko. mam pewne pytanie. Ostatnio znajomy pod warsztatem mojego mechanika przytarł mi zderzak dosc mocno przyczepka jak cofał. I teraz pytanie. dane polisy maja byc przyczepki czy samochodu ktory przyczepke ciagną??
-
Migające w5w Led
przedewszystkim kupic jakies droższe. najtansze tak beda sie zachowywac
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
ładnie sie prezentuje. ja bym mazna dyfuzor w czarny polysk bo strasnie sie zlewa kolor. a zderzak tylni esy ma fajnie zrobiony ksztalt tylko wystarczy go wyeksponować
-
poszukiwany elektryk
akurat nosb Grzeskowi robił swapa z tego co pamietam. Nie masz schematu gdzie musisz sie podpiac w ecu i do jakiego czujnika?
-
Przetarty boczek - naprawa
poczytaj na temat farb do skor. jest firma ktora dorabia kolor farby pod zagłówek czy inny element. kolega robil i za***iście to wyszlo a mial podobnie uszkodzony boczek.
-
1.8 T AEB Logi sonda
sonda nie oscyluje tak jak powinna. patrz na napiecie. dobrze kable polutowales?? czy miales cala z wtyczka?
-
cos nie tak z duty cycle ? prosba o lukciecie loga
witam. chyba cos nie tak z duty cycle ?? doładowaniem czy mi sie wydaje?? http://vaglog.pl/log_207238.html
-
a4 b6 1.8 t bex brak mocy przy pełnym otwarciu przepustnicy i wysoka korekta
i profilaktycznie umyj przepustnice i ja zaadoptuj
-
Dwie stacyjki w samochodzie?
da sie przelozyc wklad stacyjki spokojnie. poczytaj na necie jak to zrobic za pomoca drucika i wszystko bedziesz wiedzial. kluczyk zablokowal jakis debil zamiast nawet przykleic pestke tak aby bylo to malo widoczne. masakra myslalem ze juz nic mnie nie zdziwi
-
Długość piór wycieraczek B5 LIFT
2x530 czy to przedlift czy polift
-
Lekko przerysowany zderzak, wycena,(zdjecia) co dalej ?
jak za taka przycierke to niezle wyrwales. warto sprawdzic czy polerka sciagnie wiekszosc rys, a w to miejsce zmien lampy tylne
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
pierwsze sprawdz czy nie ma syfu w zbiorniku ale jesli mechanik to zakladal to by widzial i odrazu wymien filtr paliwa dwa to sprawdz jakie cisnienie jest na listwie gdy pompa jest podlaczona na krotko trzy weze nie sa czasem gdzies zalamane czy cos przy swapie baku, przewody zasilania gdzies nie przyciete? cztery sprawdz napiecie jakie idzie na pompe podczas jazdy piec czy wezyki w baku sa dobrze podpiete powroty i tym podobne ogolnie pompa musi chodzic caly czas nawet jak jezdzisz na gazie to jest smarowanie i chlodzenie i w chwili przelaczenia na bene musi byc paliwo pod cisnieniem.
-
malowanie przedniej maski
kup maskie w kolorze
-
Zwarcie na przewodzie Czarno-zóltym.
za skrzynka bezpiecznikow masz cala rozdzielnie pradowa tam sa tez duze bezpieczniki sprawdz wszystkie
-
Problem z xenonem polift (zbieg okolicznosci?)
zakladaj tak jak bylo w ori 4.300
-
Xenon mruga na dziurach. Rozwiązany!
podegnij styki od wtyczki przetwornicy gdzie zapinasz zarnik moze nie maja dobrego styku z zarnikiem i sa spiecia
-
Szarpie po przełączeniu
jak bylo w oryginale to nie bedzie wolac kodu bo bedzie zgodnosc vin a jak nie to oczywiscie zawola