Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TomekTdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TomekTdi

  1. Właśnie patrzę ,że w B7 jest inny ten odcień, albo to jeszcze inny kolor deski. w B6 wygląda to bardziej masakrycznie :
  2. Na 99% to czujnik w skrzyni a nie czujnik pod pedałem hamulca.
  3. Konfiguracja silnik+quattro super i jeżeli technicznie jest jak piszesz to gratulację zakupu. Jak dla mnie kolor wnętrza w połączeniu ze zwykłymi siedzeniami masakra Zastanawiało mnie zawsze co kierowało ludzi którzy brali wnętrze w granatowym kolorze lub zielonym jak w przypadku A6 C5.
  4. B7 2.0 TDI Quattro z Tipem ? Jeszcze takiej nie widziałem. Który silnik był w takiej konfiguracji ?
  5. Kolego odepnij wtyczkę od obudowy tylnej lampy i zajrzyj zarówno do niej jak i styków. Problemem jest "zaśniedziała" w niej masa i słabe przejście. Typowy objaw wywalającego błędu który po włączeniu kierunkowskazów znika.
  6. Kolego to nie moduł haka. Wypnij wtyczkę zasilającą tylną lampę i zobacz w jakim stanie jest masa w obudowie lampy i wtyczce. Przeważnie jest utleniona i powoduję to ,że wywala błąd od kierunkowskazów a po włączeniu na chwilę błąd znika.
  7. ładna sztuczka No właśnie napisz kolego coś więcej na temat motorowni, głównie jak spalanko.
  8. TomekTdi odpowiedział(a) na kriso000 temat w 2.0TDI
    Wszystko pięknie ładnie tak jak piszą koledzy jeżeli chodzi o badania techniczne. Pytanko tylko jedno przy silniku BRD, jak ktoś w sterowniku Siemensa "wywalił" tego DPF'a. Większość "tjunerów" wywala z całą tabelą błędów. Podpinałeś kompa pod to auto ?
  9. Nie będzie problemu.
  10. Na USA szły obrysy a UK i GB to nazwa tego samego państwa.
  11. Nivea Men Silver Protect Anti-Perspirant 48h
  12. Hello !
  13. Jest miejsce sam mam takie felgi na zimę właśnie na zaciski 320mm założone.
  14. Te felgi ze zdjęcia wyżej na 1000% pasują pod 320mm zaciski.
  15. Kolego raczej DPF dawno na śmietniku, skoro gazując bez obciążenia silnika czarno z tyłu...
  16. Kiedyś brałem udział w "rajdach o kropelce" i mało mi brakowało w konkursie Toyoty aby wygrać hybrydową Yaris stąd może takie wyniki Taki mały OT. Zimą w mieście za to już nie jest tak kolorowo ze spalaniem. Wspomniany BRD w Quattro około 10 literków.
  17. Na oleju napędowym z Auchan Białystok przejechałem różnymi autami z silnikami Diesla około 400tys km. w ŹADNYM nie wymieniałem żadnych elementów układu wtryskowego, nie zdarzyło mi się również nie odpalić zimą. Dostawcą paliwa jest LOTOS. Trzy czy cztery temu gdy była ostra zima po -25 w nocy odpalałem wtedy swoją B6 na tym paliwie bez najmniejszego problemu. Służbowe auta 13 sztuk tankowane na flotę na Orlenie nie odpalił żaden. Według mnie EkoDiesel z Orlenu to jedno z gorszych paliw o wysokiej zawartości dodatków BIO.
  18. Trasa Białystok - Marki pod Wa-wą Koła 225/45/17
  19. Tu mój rekord Spokojna trasa jazda max 110km/h BRD+ Quattro
  20. W B7 tych osłon już nie było. Możesz kupić używana z B6 lub nową w ASO.
  21. TomekTdi odpowiedział(a) na adziu_m temat w Audi A4 B6
    Trzy zimy wytrzyma
  22. TomekTdi odpowiedział(a) na Misiek992 temat w Audi A4 B6/B7
    Czasem DPF zużywa się sam z siebie lub po tym ,że osprzęt silnika np wtryski padają i pierwszą ich ofiarą jest DPF. Na pewno sprawdzali Ci autko kompem, nic nie mówili szczególnego ?
  23. TomekTdi odpowiedział(a) na adziu_m temat w Audi A4 B6
    Dokładnie przypatrz się przedniej części błotnika. W B6 schodzi do samego dołu w B7 tą przestrzeń wypełnia zderzak. Chyba ,że masz chęc na B6,5 jak niektórzy robią to wtedy cały przód do przełożenia
  24. TomekTdi odpowiedział(a) na Misiek992 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja płaciłem dodatkowo, ale to było jakiś czas temu teraz może się pozmieniało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.