Treść opublikowana przez TomekTdi
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Właśnie patrzę ,że w B7 jest inny ten odcień, albo to jeszcze inny kolor deski. w B6 wygląda to bardziej masakrycznie :
-
PALĄCE SIĘ ŚWIATŁA COFANIA
Na 99% to czujnik w skrzyni a nie czujnik pod pedałem hamulca.
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Konfiguracja silnik+quattro super i jeżeli technicznie jest jak piszesz to gratulację zakupu. Jak dla mnie kolor wnętrza w połączeniu ze zwykłymi siedzeniami masakra Zastanawiało mnie zawsze co kierowało ludzi którzy brali wnętrze w granatowym kolorze lub zielonym jak w przypadku A6 C5.
-
a4 b7 1.9tdi quattro tiptronic - występuje taka kombinacja?
B7 2.0 TDI Quattro z Tipem ? Jeszcze takiej nie widziałem. Który silnik był w takiej konfiguracji ?
-
Słabe napięcie w tylniej lewej lampie ?
Kolego odepnij wtyczkę od obudowy tylnej lampy i zajrzyj zarówno do niej jak i styków. Problemem jest "zaśniedziała" w niej masa i słabe przejście. Typowy objaw wywalającego błędu który po włączeniu kierunkowskazów znika.
-
[ALL B6] Komunikat Rucklicht links, rechts ?
Kolego to nie moduł haka. Wypnij wtyczkę zasilającą tylną lampę i zobacz w jakim stanie jest masa w obudowie lampy i wtyczce. Przeważnie jest utleniona i powoduję to ,że wywala błąd od kierunkowskazów a po włączeniu na chwilę błąd znika.
-
Audi A4 B7 Sedan 3.2 V6 Quattro
ładna sztuczka No właśnie napisz kolego coś więcej na temat motorowni, głównie jak spalanko.
-
AUDI A4 B7 wycięty DPF
Wszystko pięknie ładnie tak jak piszą koledzy jeżeli chodzi o badania techniczne. Pytanko tylko jedno przy silniku BRD, jak ktoś w sterowniku Siemensa "wywalił" tego DPF'a. Większość "tjunerów" wywala z całą tabelą błędów. Podpinałeś kompa pod to auto ?
-
Wydech na dwie strony a hak
Nie będzie problemu.
-
Audi a4 b7 eu vs. Gb vs. Uk
Na USA szły obrysy a UK i GB to nazwa tego samego państwa.
-
Jaki antyperspirant ?
Nivea Men Silver Protect Anti-Perspirant 48h
- WITAM NA FORUM
-
Jakie felgi 16'' do audi b7 3.0 tdi
Jest miejsce sam mam takie felgi na zimę właśnie na zaciski 320mm założone.
-
Jakie felgi 16'' do audi b7 3.0 tdi
Te felgi ze zdjęcia wyżej na 1000% pasują pod 320mm zaciski.
-
Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?
Kolego raczej DPF dawno na śmietniku, skoro gazując bez obciążenia silnika czarno z tyłu...
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Kiedyś brałem udział w "rajdach o kropelce" i mało mi brakowało w konkursie Toyoty aby wygrać hybrydową Yaris stąd może takie wyniki Taki mały OT. Zimą w mieście za to już nie jest tak kolorowo ze spalaniem. Wspomniany BRD w Quattro około 10 literków.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hello
-
Jakie paliwo lejecie do swoich TDI ?
Na oleju napędowym z Auchan Białystok przejechałem różnymi autami z silnikami Diesla około 400tys km. w ŹADNYM nie wymieniałem żadnych elementów układu wtryskowego, nie zdarzyło mi się również nie odpalić zimą. Dostawcą paliwa jest LOTOS. Trzy czy cztery temu gdy była ostra zima po -25 w nocy odpalałem wtedy swoją B6 na tym paliwie bez najmniejszego problemu. Służbowe auta 13 sztuk tankowane na flotę na Orlenie nie odpalił żaden. Według mnie EkoDiesel z Orlenu to jedno z gorszych paliw o wysokiej zawartości dodatków BIO.
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Trasa Białystok - Marki pod Wa-wą Koła 225/45/17
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Tu mój rekord Spokojna trasa jazda max 110km/h BRD+ Quattro
-
a4b7 oslona pod podszybiem ???
W B7 tych osłon już nie było. Możesz kupić używana z B6 lub nową w ASO.
-
Błotniki a4 b6 z b7
Trzy zimy wytrzyma
-
A4 B7 2.0 170 DPF
Czasem DPF zużywa się sam z siebie lub po tym ,że osprzęt silnika np wtryski padają i pierwszą ich ofiarą jest DPF. Na pewno sprawdzali Ci autko kompem, nic nie mówili szczególnego ?
-
Błotniki a4 b6 z b7
Dokładnie przypatrz się przedniej części błotnika. W B6 schodzi do samego dołu w B7 tą przestrzeń wypełnia zderzak. Chyba ,że masz chęc na B6,5 jak niektórzy robią to wtedy cały przód do przełożenia
-
A4 B7 2.0 170 DPF
Ja płaciłem dodatkowo, ale to było jakiś czas temu teraz może się pozmieniało