Treść opublikowana przez darek995
-
brak wiskozy w nowym silniku
Dlatego ja u siebie mowię a6 c4 2.6 Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dokładnie podeslij mi tez jaka cena do quattro tulejki tył. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
w pracy jest do 21 :/
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok ok to okolice MC'a i nawet cos na ruszt można wrzucić Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
brak wiskozy w nowym silniku
hmm.. poprawić poprawili ale widać ideału nie ma
-
Spoty Słupecko - Konińskie
żeby był czas u mnie jeszcze lusterko leży i lampka polift od niepamiętnych czasów
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Tosz to kumpla V8 hehe ktoś już dyfer zabrał przyznać się kto ??
-
brak wiskozy w nowym silniku
ABC są kolizyjne. A powiedz mi jakie masz dekle? bo u mnie też już ktoś wymieniał silnik bo poprzedni się zatarł i z tego co wiem siedzi teraz ABC z C4 z 97r. z czarnymi deklami. Czytałem też gdzieś że w końcówce produkcji czyli w czarnych deklach poprawili kanały smarowania i takie tam inne. Ponoć w tych silnikach z początku produkcji są wadliwe jeszcze smoki olejowe że za małe itp. Ja wiem jak szukałem V6 to patrzyłem taż na jakim oleju jeździ. U mnie Motul 10w40 i po zrobieniu uszczelki pokrywy zaworów nawet oleju nie bierze za dużo od wymiany do wymiany 200-300ml max.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Poleca i kłania sie pan Jagermeister Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
No właśnie jak sie zgra kilka rzeczy na raz to czasem nie starczy. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzieki Łysy za graty jak cos to tak sie jesCze zgłoszę. Ale wczoraj dałem :/ i jesCze na forum wchodziłem :/ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
jak byś miał 2 tys. to już bym ci powiedział co i jak
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no ok 16-17 ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- pijany max !!
-
Spoty Słupecko - Konińskie
w sobotę musi być
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
Jak nie chcesz wymieniać wtrysków to jeszcze jak będziesz u tego gazownika to powiedz by Ci sprawdził ich stan ewentualnie skalibrował ich wychylenie bo się da. Na pewno mają rozjazd te wtryski między sobą.
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
Instalacja położona na "szybko" bo można to zrobić ładniej m.in wąż kompensacji który się opiera na osłonie. Tą osłonę da się w ogóle zdjąć? większość węży da się ukryć w tym silniku. Co to za reduktor? nie czasem jakiś tłokowy ? no i te wtryski valteki, no nawet niech będą bo miałem kiedyś ale na płasko one nie mogą pracować bo niestety się rozsypią wcześniej niż domy w Afganistanie. Ale to też nie największy problem bo wtryski mają bardzo długie wężyki do kolektora i to też jest minus duży bo wydajności one dużej nie mają. Te silniki od strony gazu znam jak kieszeń. Bezpiecznik wygląda na sprawny. Czyli wina pompy. Można jeszcze ją wymontować ale nie wiem czy to coś da.
-
[a4 b6] Skromny sedan 1.8T by jaguś S-line Sprzedany do zamknięcia
bo znalazłem podobne jeszcze cms c6, coś w tym stylu będe chciał kupić fele
-
[V6] Zmiana osołny silnika
Bo mam ochotę sobie lekko odmłodzić pod maską typu podszybie polift itp i ta osłona mi też by się przydała. Najlepiej mieć na podmiankę jakąś, nie wie nikt więcej co i jak?
-
[a4 b6] Skromny sedan 1.8T by jaguś S-line Sprzedany do zamknięcia
Fajne auto i rzeczywiście kolor zacny co to za felgi? podobają mi się takie.
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
https://www.google.pl/search?q=opis+bezpiecznik%C3%B3w+a4+b5&client=opera&hs=ztZ&channel=suggest&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=u5tzUuOMEoerhAfpyYCwBA&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1366&bih=645 Sprawdź pompę bezpiecznikiem a jak nie działa to kup używkę z forum bo ori to ori a nie "china industries" Bezpieczniki masz jak otworzysz drzwi kierowcy masz zaślepkę na desce rozdzielczej z boku i pod tym są.
-
2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
Powiem Ci tak, filtry zakładaj MAAN, przewody BERU/NGK i świece też BERU/NGK a co do pompy to kup jakąś markową bo na jednej aukcji masz WRC a na drugiej maxgear i potem słabo będzie dobijać ciśnienie i będzie głośna. ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ---------- Nie lepiej będzie kupić używaną pompe ? bo vdo patrze kosztuje ok 500-600, a bosch niewiele mniej na IC.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- [V6] Zmiana osołny silnika
Witam, czy osłona od silnika 2.4/2.8 30V podejdzie do 2.6/2.8 12V ? czy jest jakieś rezanie?- [B7 BPW] avant US quattro by dydo
+ za na zimę możesz sobie zostawić jeszcze wyższego,ale na lato o glebę ją nigdy nie słuchałem bose w a4 tylko w a8, a ja i tak mam u siebie własne car audio.- 2.8 174km nie chce odpalić mi na benzynie
ja zawsze w swojej mam PB od rezerwy do max połowy baku i dolewam jak zjadę do rezerwy nigdy niżej dlatego że syf w baku robi swoje i u Ciebie tez tak mogło być syf i może filtr paliwa, albo na sucho pompa. i sie spaliła :/ A po drugie zbyt duza ilosć PB w baku nie używana wietrzeje. ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- U mnie winę za nie odpalanie dodatkowo ponosił gaz który rozjeżdżał korekcje silnika. - [V6] Zmiana osołny silnika