Treść opublikowana przez slo
-
poszukiwania utworu
ciut więcej szczegółów by się przydało
-
wizzair lot+hotel
zabukowałeś ten hotel ? btw, pierwszy raz będziesz na Malcie ?
- B6 DIVISION
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
mozna sie dopisywać jeszcze?
-
B6 DIVISION
kto robi na forum DP do 1.8T ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czy na 312 wejdzie 15 cali?
-
B6 DIVISION
Czy jest jakaś alternatywa do ori dywaników welurowych ?
-
B6 DIVISION
moje pojechały na suwałki w środe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a w razie czego to Ciebie z Leszna brać czy jak byśmy to zrobili ? Bo ja ze Słupcy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ba nie ma problemu i tak jadę sam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja raczej jade
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
juzek kurrr, nie pomagasz
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no dobra ;]
-
B6 DIVISION
da się wymienić sam chromowany guzik od ręcznego?
-
B6 DIVISION
ile jest wart idealny tunel czarny 2din bez dziur na tel ?
-
Sprzęgło
Problem nierozwiązany, tak musi być. Ludzie silniki całe wymieniali i było tak samo. Trzeba się przyzwyczaić.
-
B6 DIVISION
Tak. Powinno być idealnie.
-
B6 DIVISION
na przód w Twoim przypadku dałbym 10mm Niech jeszcze koledzy potwierdzą
-
B6 DIVISION
tak. przy 1bv miałem 9x19 ET40, z oponą 235. Z tyłu miałem dystans 10mm, z przodu bez dystansu ale delikatny by się przydał. Tył przy 4 osobach trochę szurał przy nierównościach
-
B6 DIVISION
no jak ? odkręcasz, przykręcasz koło i lata na tył dajesz 10-13mm dystans, na przód 5-10mm.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
jakimi ledami jest oświetlone wnętrze ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
wraca temat zacisków... W następnym tygodniu chcę wysłać heble do deva. Czarne czy czerwone ? Blaszki oczywiście s4.
-
[B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ
fajne to.. a nie ma jakiś innych alternatyw do kamery z q7 ?
-
Problem z dobraniem numeru do Pompy Vacum- pomoc
2001
-
Jaki smartfon wybrać?
ja oddaje głos na z3