Treść opublikowana przez domjenick
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
ja tak zawsze mam,jak tylko zjeżdżam do Legnicy-najebka ze 3-4 dni,potem zdycham i odliczam dni do powrotu,żeby odpocząć... :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
podoba mi się team reno-co wyścig-trzymają się razem,nie ma wielkiej różnicy pomiędzy Vitkiem a Heitkiem
-
[ALL B6] Moja Pani i jej B6
a będą lepsze/inne fotki auta i Pani,która tym jeździ,czy nie mamy co liczyć
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
akloholik
-
[ALL B5] Żólte halogeny
no ja mam 3 000 K
-
F1, Rajdy i Motorsport
przestańcie pisać co chwilę o tym samym
-
[ALL B5] Żólte halogeny
żólte ksenony mam w mgielnych-tak,jak Vario pisze-mgła i jest dobra widoczność-ale żółte-tylko do halogenów mgielnych
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no to dobrze
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
stłuczka o ile pamiętam
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc ,temperatura płynu
ten na bloku silnika-było o tym już ze sto razy-zacznijcie szukać,a potem zadawać pytania
-
[B5 AEB] 1.8T Klekocze po zmianie oleju
do tego silnika Audi przewidziało kilka różnych rodzajów oleju-uzależnione jest to od klimatu ,w jakim auto będzie użytkowane znane są dokładnie właściwości olejów w różnych temperaturach i błędem jest generalizowanie,że TYLKO 5W40,jest proponowany przez Producenta,bo tak nie jest
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no,to miłego oczekiwania-mogę już mówić do Ciebie per "Dziadek"
-
[ALL] Wysokie obroty na zimnym silniku
norma,na zimnym najpierw jest ssanie,więc obroty zawsze będą dużo wyższe,potem spadają do 800(około )
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a skąd jesteś?
-
[B6 AVJ] Nie chce zapalić, po włączeniu zapłonu palą się wszystkie kontrolki
bez vaga-będzie ciężko zbliżyć się do problemu,bo nawet nie wiadomo od czego zacząć-spróbuj zresetować ECU-odłącz klemy na jakieś 45 minut i podepnij je z powrotem i spróbuj
-
[B7 BKE] Podświetlenie zegarów po włączeniu zapłonu
ważna jest tylko pierwsza pozycja-daj tam 3,zamiast 1 i będziesz wiedzieć,czy działa na pewno działa w B6/B7,w B5 trzeba sprawdzić
-
[ALL B5] Wciskanie pedału gazu. (każdy może pomóc, sprawdzić)
nie będzie miało nic wspólnego-jedynie miało by wpływ,jeśli byłaby nieszczelność pomiędzy przepływką,a przepustnicą,ew. odma i nieszczelność gdzieś tam,ale wtedy byłyby błędy i korekty
-
[B6 AVJ] Logi do oceny pomóżcie!! 17963 - Charge Pressure: Maximum Limit Exceeded
nawet jakby nie odpuszczała-nie wpadnie w tryb awaryjny
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja mój zaczynam za tydzień,ale nie jadę nigdzie-trzeba doprowadzić chatkę do porzadku...
-
[ALL] Felgi podróbki
nikt nie twierdzi,że jakość jest identyczna-twierdzę,ze wykonanie podobnego stopu ,w dzisiejszych czasach nie stanowi problemu,w tym przypadku chodzi o gwarancję,jaką daje sprzedawca,więc o jakich stratach my tu mówimy-jedziesz,uderzasz w coś-felga się wygina-towar zwracasz i żądasz wymiany towaru,lub zwrotu pieniędzy,przykładów na chińskie towary jest tyle samo,co ilość chińczyków-jedni odradzają inni mieli kontakt i nie narzekają-chodzi o ten przykład felg-skąd masz pewność,że to z Chin pochodzi?
-
[ALL] Paliwo pb95 vs pb98 vs v-power racing itp
po odpowiednim ustawieniu zapłonu będzie
-
[ALL] Paliwo pb95 vs pb98 vs v-power racing itp
no i co z tym softem się zmieniło? przecież to nie jest standardowy soft,tylko zwykły chip http://www.sportec.ch/page3991.html[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 23:46_________________________________________________AVJ był produkowany od grudnia 2000,do czerwca 2002,w standardowej,niezminionej wersji softa 150 koni(110 KW) potem szły BFB 163-więc o jakim mocniejszym sofcie mówisz?bo na pewno nie takim,z jakim fabryka je wypuszczała
-
[ALL] Paliwo pb95 vs pb98 vs v-power racing itp
Masz wlepe na 98 bo auto trfiło do salonu na mocniejszym sofcie :gwizdanie: jak na mocniejszym sofcie?-AVJ ma 150 koni ,a 95 RON jest zalecane przez Producenta,jako minimalna ilość oktanów
-
[ALL] Felgi podróbki
chytry traci dwa razy...jak dla mnie wybór jest prosty, oryginlane to oryginalne a nie wytapiane w Chinach z łyżeczek z PKP.... nie zgodzę się z Tobą-to,że coś jest produkowane w Chinach,czy innym Kraju Azji-nie oznacza,że rozpadnie się po miesiącu-oczywiście pisząc to,zakładam,że masz doświadczenie i przynajmniej testowałeś dwa komplety takich felg...jeśli nie-to nie zabieraj głosu,bo ja wcześniej miałem repliki MAM 18" i w zimie kilka razy porządnie uderzyłem w krawężnik-w wyniku poślizgu,ba nawet jedno auto uderzyło mi w taką "podróbkę",czego efektem była zdrapana farba i nic poza tym,w DE miałem nieprzyjemność "spotkania " z dziurą wielkości koła zapasowego i jakoś się nie rozleciały,wcześniej jeździłem po polskich wspaniałych drogach i innych przez ponad 3 lata-fakt wygięte są,ale nawet ORI się wygnie po czymś takim...powracając do tematu- wykonanie stopu do felg,dla średnio rozgarniętego metalurga-to pikuś,szczególnie w dzisiejszych czasach-jeśli mają gwarancję-bierz
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
na 20 masz tylko hopki-chociaż może i gdzieś jest-ja też się nie spotkałem