Treść opublikowana przez domjenick
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
a jak Ty to widzisz?
-
[ALL B5] Poduszki powietrzne
nie przejmuj się dasz radę zrobić-tutaj na pewno znajdziesz części-może nawet taniej niż gdzie indziej i złożysz sobie dobre autko
-
[ALL B5] Brak napięcia przy oświetleniu nóg
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7319.msg91832#msg91832
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
...zbyt wczesny termin na podjęcie decyzji-ciekawa opcja-niektórzy jeszcze się nie otrząsnęli po BT,a tu już kolejny Zlocik
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
doładowanie dobre-0,65 przed odcinką-tylko zrób 030 zobaczymy jak jest AFR wysterowany i korekty 031,no i przepływkę 003,ale gaz w podłogę i lecisz do co najmniej 5tys. wyżej ,już będą wartości spadać,bo i turbo słabiej pompuje
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
w benzynie robi się tylko dynamiczne i przepływka(003),temperatura w dolocie(004)lambda (031,032) i doładowanie(115)-statyczne i BS nic nie mówią w benzynowych silnikach
-
[B5 AEB] Dziwny sygnał ostrzegawczy.
jeśli przy nierównościach,to może być płyn od hamulców-zrób test kontrolek,może właśnie ona nie działa
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
tia i fotki jakieś znów porób Bartek
-
[ALL B5] Poduszki powietrzne
napisał,ze 350 zł
-
[ALL B5] Poduszki powietrzne
może właśnie byłoby łatwiej znależć
-
[ALL] Jaki rozmiar felg???
16" jeszcze wejdzie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=29591.0
-
Pracy szukam
jeśli są jakiekolwiek niejasności-omijałbym to z dalejka
-
Pracy szukam
kto pracę Ci załatwiał?agencja,biuro pracy?
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
...jak w Pl będzie pod dostatkiem gazu łupkowego-wszyscy będą mieli konwersję... :gwizdanie:
-
Pracy szukam
-zaczynają się sezony zbiór warzyw-szukaj tam,może to nie jakies kokosy,ale jak nie masz nic innego w Pl-to chociaż parę euro http://warszawa.gumtree.pl/f-Praca-Sezonowa-W0QQAQ5fJobTypeZcasualQQCatIdZ8
-
[B6 AVJ] Środkowy tłumik
nie wiem-chciałeś numer-to masz
-
[B6 AWA] Kontrolka epc problem
pierwszy błąd mówi o zaburzeniach w detonacji-powodem może być cewka,przewód,świeca,albo za mała kompresja- tu raczej obstawiam na kończącą się którąś cewkę,lub świeca drugi zaś mówi o za dużej dawce paliwa-powodem może być jeden wtrysk,albo wszystkie z powodu źle działającego regulatora paliwa -jeśli nie było w vagu podane ,który wtrysk-sprawdź regulator
-
[B6 AVJ] Środkowy tłumik
8E0 253 409 AQ/BH/BB
-
F1, Rajdy i Motorsport
szkoda Vitalija-mógł być dosyć wysoko...
-
[B5 AFN] Zegary z anglika do europejczyka
jeśli masz immo w liczniku-to musisz kodować od nowa
-
[B5 AFN] Zegary z anglika do europejczyka
przekodować,że na wyświetlaczu i na fisie będzie pokazywać km,zamiast mile,spalanie w litrach/na 100km,a nie w milach na galonie-wskazówek nie da się przekodować
-
[B5 AFN] Zegary z anglika do europejczyka
tak,jak w angliku-nic nie da zmiana tarcz
-
[B5 AEB] Pojawia się kontrolka oleju i 3 razy wydaje dzwięk pomocy
ja nie rozumiem po co szukać na siłę problemów-wyczyść pompę i smoka,kup nowy filtr i olej,o gradacji,jaka poleca producent do danego klimatu i po kłopocie-jeśli miałeś 10w40-zalej taki sam
-
[B5 AEB] Pojawia się kontrolka oleju i 3 razy wydaje dzwięk pomocy
od 5 do 7 barów przy 3000 ob/min,ale co Ty chcesz sprawdzać,skoro kontrolka na liczniku Ci pika i wyje-to masz 0,5 bara,bo przy takim ciśnieniu włącza się alarm-więcej nie będzie
-
[B7 BKE] Podświetlenie zegarów po włączeniu zapłonu
nie wiem-spróbuj