Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. wszystko sie zgadza |Panowie,ale problem jest innego rodzaju-chodzi o to,że jak kolega wychodzi z auta i zapomni je zamknąć,to czy jest możliwość samozamknięcia w seryjnym alarmie-nie ma takiej opcji
  2. jak dojadę-we wtorek dam znać
  3. po kolorowych paskach na sprężynach,numerach seryjnych na amortyzatorach-potem sprawdzasz kody wyposażenia i wiesz,czy cos było zmieniane
  4. będę-w poniedziałek wyjeżdżam-nie mów,że Ty jesteś
  5. marne szanse-nie będę miał laptopa ze sobą
  6. przedlifty miały sterowanie na podczerwień,ale nie wiem,czy pompka była taka sama...
  7. jak będziesz to odkręcał następnym razem-staraj sie to robić pod idealnym kątem-wkrętak ma byc w tej samej linii,co śruba-pewnie to była przyczyna ułamania się,lub po prostu słaby stop-czasem tak bywa
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126389.0;all chyba będzie to samo,co w linku powyżej... :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________ wszyscy tam zaglądamy,ale nie zawsze wszystko czytamy,ba jakbyśmy mieli czytac każdy napisany post w ciągu dnia...każdy ma opcję"zgłoś do moderatora"-korzystajcie z niej częściej...
  9. kurcze-nawet nie przypuszczałem,że formularz jest do tego-teraz juz wiem
  10. domjenick odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    miałem podobny przypadek-turbina powinna sie samouszczelnić pod wpływem temperatury,jak wiadomo-metal sie rozszerza,przy wysokich temperaturach--obejrzyj wirnik od strony wydechowej-jest tam tuleja,na której mocowany jest wirnik-w środku tej tulei,jest poduszka olejowa,która ma za zadanie smarowanie wirnika-jesli jest zbyt duzy luz na tulei,lub jest duża szczelina-olej siłą odsrodkową jest wyrzucany na ścianki turba,co powoduje jego spalanie i biały/siwy dym i zapach spalonego oleju-u mnie to najwyrazniejsze było na wolnych obrotach-auto chwile sie pokręciło na wolnych i jakby świece dymną odpalił-na światłach-masakra,ale podczas jazdy nie było tego tak widać-prawie nic-tylko na wolnych-moja sugestia-to wyjąć turbo i przyjrzeć sie wirnikowi-niestety,bez rozebrania turbiny sie nie da tego stwierdzic,uszczelniacze na zaworach bym wykluczył-kompresja jest ok,świece suche,nie stuka napinacz-tylko turbina według mnie
  11. pod tylną kanapą jest pompa w quattro-FWD ma w bagażniku--jest troche roboty z wyjęciem pompy,bo jest w koszyku,ale da rade-nie musi byc oryginał-większą też można tam upchnąć-jesli pompa nie działa-najpierw sprawdz bezpiecznik
  12. zrób zrzuty z tych kanałów,ale w adaptacjach co do tych przewodów-najlepiej zobacz ,jak to jest w ORi i tak samo połącz
  13. a jaki masz kabel? Bo jesli zwykły do 312 i temu podobnych-nie ruszysz B7
  14. piszesz w dziale o napędzie,myślałem,że sugerujesz się tym,no ale nieważne-zobaczymy,jak sprawdzisz ,co napisali koledzy wcześniej
  15. czy coś takiego w ogóle istnieje? Oświadczenie-to oświadczenie,sprawca kolizji/zdarzenia opisuje przebieg wydarzenia, z tą różnicą,że przyznaje sie do popełnienia błędu i że ponosi całkowitą winę za kolizję,musi podać nr Prawa Jazdy,OC,AC-jesli posiada,dołączyć fotki do oświadczenia-nie ma jakiegoś gotowego formularza,bo każda sytuacja jest zupełnie inna
  16. lej najlepszą,jaką sie da-silnik pracuje o wiele lepiej
  17. a skąd pewność,że to wina quattro,a nie silnika?
  18. zaraz coś wymyslę [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 00:17_________________________________________________dodane do FAQ
  19. z 35wat nie powinno byc problemu,ale robi się coraz zimniej,więc i w akumulatorze może leżeć przyczyna,w połączeniu z zestawem hid-może cos się takiego pokazywac...
  20. Artur- dwa na prawdę warte polecenia linki do tematów,które mogą przybliżyć problemy 2,0 TFSI
  21. jeśli ukręciłeś tak,że nie da rady niczym chwycić i odkręcić,to musisz tak,czy inaczej odkręcić miskę-są takie wykrętaki specjalne,do odkręcania urwanych śrub-wygląda to jak stożek,tyle,że ma lewy gwint-nawiercasz w urwanej śrubie małą dziurkę,wkładasz wykrętak i kręcisz w lewo-jak załapie-to w pewnym momencie stożkowa budowa wykrętaka "wkręci" sie w śrubę-odkręcając ją,ostateczność to wymiana całej miski podjedz gdzieś do mechanika,czy ślusarza-powinni mieć takie wykrętaczki
  22. forge-to zamiennik stockowej DV,tyle,że znanej i prestiżowej firmy,co sie wiąże z kosztami,ale można dostać zamiennik-wyglądem identyczny,ale cena jest niższa oglądałem dwa zawory DV-forge'a i identyczny,tyle,że jakiejś innej ,mało znanej firmy-niczym się nie różnią,może poza tym,że Forge daje dożywotnią gwarancję no i kolejna sprawa to to,że u Ciebie jerst inna DV,niż w 1,8T-co może być trudne w znalezieniu alternatyw
  23. ja myśle,żeby czekać i obserwować,ew,jak napisałeś,przy okazji innych "robótek" obejrzeć to i owo,sprawdzić przeczyścic,jeśli to sporadyczne-to warto poczekac,zanim wymienią Ci połowę silnika,bo na dobrą sprawę-nie wiadomo ,co spowodowało taki błąd
  24. czujniki najczęściej działają tak,że płyn podnosi element na daną wysokość i jeśli jest obieg-jest ok,płyn opada,a z nim element czujnika-obieg przerwany-komunikat na fisie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.