Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B6] Samoczynne zamykanie samochodu
wszystko sie zgadza |Panowie,ale problem jest innego rodzaju-chodzi o to,że jak kolega wychodzi z auta i zapomni je zamknąć,to czy jest możliwość samozamknięcia w seryjnym alarmie-nie ma takiej opcji
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jak dojadę-we wtorek dam znać
-
[ALL B6] Jak można rozpoznać ori zawieszenie
po kolorowych paskach na sprężynach,numerach seryjnych na amortyzatorach-potem sprawdzasz kody wyposażenia i wiesz,czy cos było zmieniane
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
będę-w poniedziałek wyjeżdżam-nie mów,że Ty jesteś
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
marne szanse-nie będę miał laptopa ze sobą
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
przedlifty miały sterowanie na podczerwień,ale nie wiem,czy pompka była taka sama...
-
[ALL B5] Ukręciłem korek oleju w misce. Co dalej??
jak będziesz to odkręcał następnym razem-staraj sie to robić pod idealnym kątem-wkrętak ma byc w tej samej linii,co śruba-pewnie to była przyczyna ułamania się,lub po prostu słaby stop-czasem tak bywa
-
[ALL] Sprzedający 312MC
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126389.0;all chyba będzie to samo,co w linku powyżej... :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________ wszyscy tam zaglądamy,ale nie zawsze wszystko czytamy,ba jakbyśmy mieli czytac każdy napisany post w ciągu dnia...każdy ma opcję"zgłoś do moderatora"-korzystajcie z niej częściej...
-
Oświadczenie sprawcy kolizji
kurcze-nawet nie przypuszczałem,że formularz jest do tego-teraz juz wiem
-
[B5 AWM] Nietypowy problem-turbo czy silnik??
miałem podobny przypadek-turbina powinna sie samouszczelnić pod wpływem temperatury,jak wiadomo-metal sie rozszerza,przy wysokich temperaturach--obejrzyj wirnik od strony wydechowej-jest tam tuleja,na której mocowany jest wirnik-w środku tej tulei,jest poduszka olejowa,która ma za zadanie smarowanie wirnika-jesli jest zbyt duzy luz na tulei,lub jest duża szczelina-olej siłą odsrodkową jest wyrzucany na ścianki turba,co powoduje jego spalanie i biały/siwy dym i zapach spalonego oleju-u mnie to najwyrazniejsze było na wolnych obrotach-auto chwile sie pokręciło na wolnych i jakby świece dymną odpalił-na światłach-masakra,ale podczas jazdy nie było tego tak widać-prawie nic-tylko na wolnych-moja sugestia-to wyjąć turbo i przyjrzeć sie wirnikowi-niestety,bez rozebrania turbiny sie nie da tego stwierdzic,uszczelniacze na zaworach bym wykluczył-kompresja jest ok,świece suche,nie stuka napinacz-tylko turbina według mnie
-
[B6 BFB] Wymiana pompy paliwa
pod tylną kanapą jest pompa w quattro-FWD ma w bagażniku--jest troche roboty z wyjęciem pompy,bo jest w koszyku,ale da rade-nie musi byc oryginał-większą też można tam upchnąć-jesli pompa nie działa-najpierw sprawdz bezpiecznik
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
zrób zrzuty z tych kanałów,ale w adaptacjach co do tych przewodów-najlepiej zobacz ,jak to jest w ORi i tak samo połącz
-
[ALL B6] Pytanie o kodowanie (nowy aku + xenon)
wszystko
-
[ALL B7] Tryb skandynawski
a jaki masz kabel? Bo jesli zwykły do 312 i temu podobnych-nie ruszysz B7
-
[ALL B5] Quattro -szarpanie
piszesz w dziale o napędzie,myślałem,że sugerujesz się tym,no ale nieważne-zobaczymy,jak sprawdzisz ,co napisali koledzy wcześniej
-
Oświadczenie sprawcy kolizji
czy coś takiego w ogóle istnieje? Oświadczenie-to oświadczenie,sprawca kolizji/zdarzenia opisuje przebieg wydarzenia, z tą różnicą,że przyznaje sie do popełnienia błędu i że ponosi całkowitą winę za kolizję,musi podać nr Prawa Jazdy,OC,AC-jesli posiada,dołączyć fotki do oświadczenia-nie ma jakiegoś gotowego formularza,bo każda sytuacja jest zupełnie inna
-
[B7 BPG] Problem z ciśnieniem doładowania 2,0 TFSI
lej najlepszą,jaką sie da-silnik pracuje o wiele lepiej
-
[ALL B5] Quattro -szarpanie
a skąd pewność,że to wina quattro,a nie silnika?
-
[B7 BPG] Problem z ciśnieniem doładowania 2,0 TFSI
zaraz coś wymyslę [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 00:17_________________________________________________dodane do FAQ
-
[ALL B6] Kontrolka ESP po montażu HID
z 35wat nie powinno byc problemu,ale robi się coraz zimniej,więc i w akumulatorze może leżeć przyczyna,w połączeniu z zestawem hid-może cos się takiego pokazywac...
-
[B7 BPG] Problem z ciśnieniem doładowania 2,0 TFSI
Artur- dwa na prawdę warte polecenia linki do tematów,które mogą przybliżyć problemy 2,0 TFSI
-
[ALL B5] Ukręciłem korek oleju w misce. Co dalej??
jeśli ukręciłeś tak,że nie da rady niczym chwycić i odkręcić,to musisz tak,czy inaczej odkręcić miskę-są takie wykrętaki specjalne,do odkręcania urwanych śrub-wygląda to jak stożek,tyle,że ma lewy gwint-nawiercasz w urwanej śrubie małą dziurkę,wkładasz wykrętak i kręcisz w lewo-jak załapie-to w pewnym momencie stożkowa budowa wykrętaka "wkręci" sie w śrubę-odkręcając ją,ostateczność to wymiana całej miski podjedz gdzieś do mechanika,czy ślusarza-powinni mieć takie wykrętaczki
-
[B7 BPG] Problem z ciśnieniem doładowania 2,0 TFSI
forge-to zamiennik stockowej DV,tyle,że znanej i prestiżowej firmy,co sie wiąże z kosztami,ale można dostać zamiennik-wyglądem identyczny,ale cena jest niższa oglądałem dwa zawory DV-forge'a i identyczny,tyle,że jakiejś innej ,mało znanej firmy-niczym się nie różnią,może poza tym,że Forge daje dożywotnią gwarancję no i kolejna sprawa to to,że u Ciebie jerst inna DV,niż w 1,8T-co może być trudne w znalezieniu alternatyw
-
[B7 BPG] Problem z ciśnieniem doładowania 2,0 TFSI
ja myśle,żeby czekać i obserwować,ew,jak napisałeś,przy okazji innych "robótek" obejrzeć to i owo,sprawdzić przeczyścic,jeśli to sporadyczne-to warto poczekac,zanim wymienią Ci połowę silnika,bo na dobrą sprawę-nie wiadomo ,co spowodowało taki błąd
-
[B5 ABC] Wykrzyknik na tablicy (!) brak błędów na vagu
czujniki najczęściej działają tak,że płyn podnosi element na daną wysokość i jeśli jest obieg-jest ok,płyn opada,a z nim element czujnika-obieg przerwany-komunikat na fisie