Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
... ...taki cooler-to dobra baza do dalszych modow-zderzak zawsze mozna od esy wcisnac
-
[ALL B6] Gdy zachce Ci się oddzielać klosz od lampy bi-xenon
a nie wpadles na to,zeby potraktowac lampe opalarka? http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=205172
-
Gry on-line,www
tez zaczalem w to grac,ale nie wiem ,jak zdobywac punkty,czy pieniadze,bo tym autem,co daja na poczatek-ET najwyzej 16 cos-wiec rewelki nie ma- zalozylem team-A4klub.pl-moze sie jakos wirtualnie poscigamy?
-
[B6 AVF] Prośba w odczytaniu błędów
w czym p[roblem,bo nic nie napisales,co Cie niepokoi-jakies objawy,poza czujnikiem temperatury,kory moze cos zle pokazywac?
-
[ALL B5] Zatrzasnięty kluczyk
spec zrobi to samo,tylko zamiast dlutka i klina- uzyje poduszki powietrznej i pompki
-
[ALL B5] Zatrzasnięty kluczyk
potrzebne dlutko,drewniany klin,pret dlugi na okolo 1,5 m-z haczykiem na koncu jakies szmatki musisz odchylic drzwi jakims dlutkiem,wpierw podloz jakas grubsza szmatke,zeby nie porysowac lakieru,zaopatrz sie w drewniwny klin,zeby utrzymac to co podwazysz,jak juz bedziesz mial szpare na preta-wloz i probuj wyjac ze stacyjki(przypuszczam,ze tam zostaly i auto samo sie uzbroilo)aha-rob to raczej z kims i miej przy sobie dokumenty auta-wiesz jak jest ktos moze po policje zadzwonic
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
a czym teraz smigasz ragga?
-
[ALL B5] Niedziala centrlalny zamek po probie aktywacji jest zamkniecia przy 15km/h
a piloty dzialaja?
-
[ALL B5] Niedziala centrlalny zamek po probie aktywacji jest zamkniecia przy 15km/h
do tego co masz,dodajesz 32 [br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 14:08_________________________________________________a pilot dziala?jak nie ,to wejdztam,gdzie wczesniej,wroc do poprzedniej wartosci i zacznij od nowa
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tu chodzi tez o pieniadze i nie ma co ukrywac,ze nastepna taka impreza bedzie kosztowac-oczywiscie pogadamy na zlocie o wszystkim-po to jedziemy :naughty:
-
[ALL B5] Niedziala centrlalny zamek po probie aktywacji jest zamkniecia przy 15km/h
w B5 nie polaczysz sie z modolem komfortu-bo go tam nie ma-wszystko robisz w centralnym(35)
-
[B5 ADR] Pasek czy łańcuszek rozrządu ?
pasek w praktyce,jak zrobisz co 60 tys-bedzie ok i bez zbednych obaw-pompa wody 180 tys-nie dluzej-moja w 1,8T padla przy 177 tys,wiec jak zrobisz pompe przy 150-160 tez bedzie dobrze-nastepnej juz chyba nie wlozysz do tego auta,bo zanim walniesz tym autem 300 tys-kupisz pewnie nowe o kosztach niech sie wypowie ktos z PL :gwizdanie:
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
nastepne autko pozostalo w klubie
-
[B5 AJM] Problem z samopoziomowaniem xenonów
mze komus pomoze http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bfb_01539_headlights_not_adjusted_3500_problem_rozwiazany-t76268.0.html
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
...w bagazniku znalazl i sie wystraszyl...
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
a zostalo Ci cos rurek? [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 23:23_________________________________________________do zlotu chyba zrobisz wszystko?myslalem,ze om ciut mniejszy dobra baza do alszych modow-na zocie pomyslimy i pomodzimy :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
najpiew wypatamy sie szczegolow,powysylamy maile,zeby bylo wiadomo co i jak,pogadamy na zlocie i wtedy ktos zalozy nowy watek z ankieta i lecimy z tym koksem ... impreze mozna przyszykowac na wrzesien,czy pazdziernik z reszta pogadamy za tydzien
-
[B5 AFY] Zgasł i nie odpalił
po wykasowaniu bledow mozna odpalic auto-bo bledy sa sporadyczne sklad mieszanki-tutaj szukalbym powiazan z sonda lamda,ale na pewno nie jest glowna przyczyna zgasniecia silnika 17978 P1570 Contr.Module Locked -takie oznaczenie w sterowniku caly czas -wskazuje na uszkodzenie sterownika,a tutaj jest sporadyczne-wiec cos sie moglo odlaczyc-posprawdzaj wszystkie kostki i podociskaj je,lub wypnij,przeczysc jakims plynem i wtedy zobaczymy dalej,czy odpali
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mario-tez o tym myslalem-pogadamy o tym szerzej na zlocie napisalem do dwoch firm, trzymajacych taki interes http://www.easytrack.co.uk/homepage.asp i tutaj http://www.croftcircuit.co.uk/ czekam na odpowiedz w sprawie warunkow wjechania na tor swoim autem,na pewno jest ubezpieczenie,auto misi byc technicznie sp[rawne,prawo jazdy,nie moze byc glosniejsze niz 100 cos decybeli i takie tam jeszcze pierdolki-zajrze w tego linka ,co podales i pomyslimy-jesli chodzi o "zebranie"innych Klubow,czy aut-no jasne,ze i taka rywalizacje mozna przeprowadzic fajnie by bylo objechac jakies autka z innych klubow-i nikt mi nie powie,ze to nie bedzie bodziec do dalszych modyfikacji auta
-
[ALL B6] Jak wymienić żarówkę podświetlenia rejestracji w avancie B6 z tylu?
uwierz mi -jak nie wykasuje tego zaden moderator-zrobie to wieczorem,zeby bylo widac,czy sie swieca zarowki... [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 10:04_________________________________________________Musashi-plis zostaw to-pomozemy chlopakowi...nagram filmik-bedzie dla potomnych :naughty:
-
[B5 AFY] Zgasł i nie odpalił
...przecierz wiem...
-
[ALL B6] Jak wymienić żarówkę podświetlenia rejestracji w avancie B6 z tylu?
problem jest na tyle zlozony,ze tylko ASO i tylka Inglostad,nie wiem,czy ktos z Forum dalby rade-to powazna usterka.... a tak na powaznie-nastepny,ktory zada takie pytanie oficjalna chlosta otwierasz bagaznik,patrzysz na swiatelka,bierzesz srubokret krzyzakowy-dwie srobki odkrecasz w lewa strone,wyjmujesz,wycigasz spalona zarowke,w to samo miejsce wkladasz nowa w to samo miejsce,wkladasz skad wyjales i ponownie srubokretem krzyzakowym ,zakrecasz w prawa strone,idziesz do miejsca kierowcy,z lewej strony kierownicyjest wlacznik swiatel-przekrecasz w prawa strone i idziesz zobaczyc,czy sie swiatelka swieca-jesli tak- zamykasz bagaznik i wylaczasz swiatlo w LEWA strone,zamykasz auto,idziesz do domu-odpalasz kompa i mowisz nam,czy sie udalo...
-
[B5 AFY] Zgasł i nie odpalił
Pawel-z calym szacunkiem-jesli nie wiesz ile jest swiec i gdzie one sa w silniku(nie wpadles na to,zeby sprawdzic ile ich jest) zaholuj auto do mechanika,albo laweta-tak bedzie lepiej dla Ciebie i auta,bo nie majac pojecia o silniku-mozna samemu duzo rzeczy popsuc bardziej,niz sa popsute juz... na Forum mozemy Ci tylko dac wskazowki-ale jesli zdecydujesz sie sam naprawiac- ja tez tak zaczynalem,ale jesli juz-zrob to z kims,kto sie na tym choc troszke zna... swiec masz cztery pod plastikowa oslona na silniku,po kablach dojdziesz do cewek,ale to moze duzo kosztowac,bo wlasciwie nie wiadomo co jest przyczyna-moze nie swiece i cewki zobacz kostke przy przepustnicy-moze sie poluzowala nie koniecznie Marcin,w przepustnicy jest modol wolnych obrotow-jesli cos nie laczy,lub po prostu odlaczysz kostke od przepustnicy-odpali i zgasnie...
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
...ale watek,az sie lza w oku kreci na sama mysl...
-
[B5 AFY] Zgasł i nie odpalił
ja powiem wiecej-jesli nie masz o tym pojecia,to zostaw to mechanikowi,a swiece -jedz do sklepu i zapytaj sie o odpowiednie do tego silnika-Bosh,lub NGK,albo zobacz,czy na kablach jest napisane i kup takie same