Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AFN] Automat na hamowni
nie da mocy,ale pomoze swobodniej przeplywac spalinom
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Huan -mam prosbe do Ciebie-zaktualizowalem na watku glownym-wiec wykasuj swojego posta,zeby nie bylo balaganu w watku -z calym szacunkiem Huan-piszcie wazne info na priwa do mnie,a ja sie zajme reszta,bo jesli we dwoch bedziemy robic poprawki-nic z tego nie wyjdzie i juz jest duzo stron,a bedzie jeszcze wiecej-wiec tak,jak wczesniej-jesli sa nowi chetni,lub jakies poprawki dotyczace Zlotu-info prosze na PW-tak bedzie prosciej...z gory dzieki
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Panowie- ustalmy jeszcze sprawe fotek i filmow-ja na pewno bede w sobote,ale wieczorem wracam do domu-niestety z przyczyn ode mnie niezaleznych-nie moge zostac na noc,ale kiedy bede-zajme sie fotkami i filmikami-pytanie mam-kto zajmie sie drugim dniem pobytu,chodzi mi o to,zeby potem polaczyc materialy i kazdy Klub,ktory przybedzie-mial pamiatke z tego Zlotu,bo juz nie boje sie tego powiedziec...kilka Klubow w jednym miejscu-to juz Zlot,a nie tylko spotkanie wiec jak ktos jeszcze sie zadeklaruje-bedzie spory material do zrobienia
-
[B5 AEB] Po programie - filmik
a ile turbo dmucha po programie?
-
[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki
poprobuj kilka razy-tez mi sie komp "bronil",przed zmiana kodowania...
-
[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki
jesli avant-kodowanie 10012 zalaczam filmik-kiedys nagralem,w tym samym celu-Panowie-SZUKAC TRZEBA
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dla pewnosci podamy nr telefonow i bedziemy dzwonic dopisuje Koale + zone
-
[B5 ARG] Jak założyć alarm samochodowy ?
nic nie kupuj,zadnych pier**l z allegro-sam sobie zrob odcinke-wiecej info na PW-z wiadomych wzgledow
-
[ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
Pojechalem dzisiaj wymienic wydech i przy okazji poprosilem czy dalo by rade ta maske otworzyc, zalatwil sprawe w 15min i nic nie musialem mu zaplacic wielkie dzieki za pomoc na przyszlosc juz bede wiedzial jak sie z tym rozprawic a co byla zerwana linka,czy tylko spadla z zaczepu?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zaktualizowane Panowie-bardzo sie ciesze,ze bedziemy sie mogli zobaczyc
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no jak to nie-przecierz ja biore mojego 4-letniego syna dzieci-to nie problem-moj ze mna jezdzi caly czas... [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 08:13_________________________________________________jak cos,to dopisze Was do listy
-
Spotkania w Szkocji- Zapraszamy
organizujemy spota w lipcu w Leeds,jak chcesz to sie umowimy i mozemy razem smignac na dwie furki,a z jakiego miasta w ogole jestes?[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 23:57_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/reszta_swiata/spotkania_w_srodkowej_czesci_anglii-t45415.0.html;msg497334 wklejam linka do spota,kolejnego ,ktory bedzie w Bradford,kolo Leeds-11-12 lipca-jest mozliwosc zabookowania noclegu w hotelu,info jest tam-wszytkich chetnych zapraszam do tamtego watka-ustalimy szczegoly i plan trasy,jesli ktos reflektuje na mini zlot ,beda A4 z naszego Klubu,ale takze goscie z klubu A6-wiec zapowiada sie ciekawy pobyt...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Pawel,jak masz kabel od 409-dam Ci instalki 303,lub 312 z generatorem kodow-dla diagnozy wystarczy tez mam do 409,1 i na viscie hula,az milo... :naughty: [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:41_________________________________________________ ...no to jeszcze troche czasu jest do namyslu-kto zechce-wiadomo,ze mile widziany...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum
-
[B5 AKN] Odświeżenie mapy , zwiększenie dawki wtryskowej
pewnie,ze moze,ale jak cos pojdzie nie tak,jak powinno-gwarancje masz w zakladzie,a chlopek,to moze dalej eksperymentowac,no chyba,ze masz kogos,kto lubi sie bawic takimi rzeczami,ale nie jest profesjonalnie zwiazany z zadnym zakladem i ma pojecie o tym-probuj,moze taniej Cie policzy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
samym pogramem mozna zrobic lekko ponad 200 koni na seryjnych gratach,ale 375 niuta,na k03-niemozlwe...niestety,maksymalnie na k03 to 260/270 niuta choc slyszalem o 300...ale w Angli jest taki standard,jak napisalem wczesniej moznaby i ponad dwiescie koni,ale to musi dmuchnac i jeszcze utrzymac,a k03 dmuchnie max w peaku 1,4 i bedzie spadac do 1,2 -jak jest zdrowy silnik,standardowo programem robi sie od 1 bara do 1,2 wiecej koni, to juz trzeba intercooler wiekszy,dolot,filter,kolektor wydechowy jak chcesz to sprawdzic,to VAG-bloki pomiarowe,kanal 115 mierzy cisnienie doladowania i kanal 120 mierzy niutonometry-w przyblizeniu bedziesz wiedzial co i jak a'propos-jaki OT-tutaj gadamy o wszystkim [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 18:58_________________________________________________t masz linka porownania osiagow na roznych turbinach http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=179590
-
[ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
moze pogrzebacz od pieca,czy kominka bylby dobry
-
[B6 AWX] Blow off w awx-sie
bo to moglbyc spliter,lub BOV,ktory upuszcza nadmiar cisnienia i otwiera sie np przy 1 bar i zamyka ,kiedy jest 0,4 bara-wtedy wszystko bedzie gralo,ale jesli to bedzie BOV otwierany podcisnieniem,jak to ma miejsce w DV ,wtedy ujdzie cala kompresja z ukladu
-
[ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
zobacz jak to wyglada w innej B6 i jak to zobaczysz-bedziesz wiedzial,jakiego narzedzia i jakiej dlugosci uzyc do otwarcia maski,musisz zobaczyc tu masz fotke,jak wyglada zamek,jak stoisz przed silnikiem strzalka pokazuje miejsce,gdzie musisz wlozyc cos cienkiego,np pret zakrzywiony w litere "L",najlepiej,jakby to o cos zaprzec i przesunac ten bolec w prawa strone(jak stoisz przed autem i tak jak jest zdjecie) u mnie dosyc ciezko to chodzi-wiec przygotuj sie na "walke" z tym,jakbys zrobil preta na tyle dlugiego,ze zaparlbys o obudowe,tam gdzie jest pasek rozrzadu-powinno pojsc-powodzenia,napisz ,czy otworzyles
-
[B6 AWX] Blow off w awx-sie
Kadafi-ja mowilem o 1,8T,a w dieslach to nie wiem-zapytaj...sorry ,jesli cos namieszalem
-
[B6 AWX] Blow off w awx-sie
splitter dziala podobnie,jak seryjny DV z tym,ze czesc powietrza wraca w obieg,a czesc uchodzi z sssykiem w atmosfere- jest to hybryda pomiedzy DV a BOVem,z autopsji nie znam,ale chcialem zrobic cos takiego z DV,plan jest w toku,tylko czasu brak na wykonanie,bo zawsze cos innego jest do zrobienia...