Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B6] Czujniki ultradzwięków
musza gdzies byc,bo jak zostawisz otwarte okno ,to po powrocie mozesz stwierdzic brak radia i telefonu,bo akurat sie spieszyles i zapomniales go wziac :gwizdanie:,a okno tez zapomniales domknac w pospiechu [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 13:45 _________________________________________________takie auto ,bez takiego prostego zabespieczenia-nie wydaje mi sie [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 13:49 _________________________________________________chyba ,ze ich nie ma ,ale wtedy musialyby sie domykac szyby po zamknieciu auta
-
[B5 ADP] Schemat pompy wspomagania i maglownicy
widze marcin,ze wciaz szukasz i nie odpuszczasz...
-
[B5 AFN] Polski vag a może vag-com pl
jesli masz zamiar uzywac tego tylko do wlasnych celow,to chyba za drogi interes,ale nigdy nie wiadomo co bedzie jutro,czy za rok,jak cie stac to nie zastanawiaj sie,kupuj tylko dobry sprzet
-
Zaobrączkowaliśmy się
:th: ....na kazdego przychodzi taki czas...powodzonka
-
[B5 AHH] Zmiana radia na inne
u mnie w kodach wyposazenia jast napisane 8 glosnikow,ale ja mam tylko 6,widzialem taka polke w B6,ze glosniki sa ulozone,jeden obok drugiego-4 z tylu,mozliwe,zeby w B5 tez bylo cos takiego?a jesli nie,to gdzie sa jeszcze dwa,z tylu w drzwiach nie ma ich na pewno,a nie wydaje mi sie ,zeby ktos przede mna,wyjal dwoje tylnych drzwi
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
w miasteczku,w ktorym mieszkam nie ma duzo polakow,ale jedno ,co nas odroznia od angielskiej spolecznosci,to niemieckie auta,jeden tylko sie wylamal i kupil nissana primiere,poza tym to A4,Golf,T4,BMW,A8 ,A4 jest 4, znajomy anglik caly czas mnie nakreca,zebym kupil od niego Corse argumentuje to malymi kosztami utrzymania,moze i ma racje ,ale audi,to audi,ciezko jest przesiasc sie na cos nizszej klasy...a mechanicy,ktorzy zarabiaja na nas ,od czasu do czasu,wiedza czemu tak wybralismy,jeden tez ma A4 i jest zadowolony
-
[ALL B6] Czujniki ultradzwięków
na pewno gdzies sa,przeciez gdybys byl zmuszony zostawic psa,lub dziecko, to co wtedy?
-
[B5 AHH] Pytanie o kluczyki
do twojego to zrobie ci za 100 bez promocji To zrób mi. przeciez juz masz [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 12:52 _________________________________________________ No napewno laik tego nie zrobi :> laik nie,ale srednio utalentowany uzytkownik vaga
-
[ALL B6] Czujniki ultradzwięków
a dostales ksiazke?powinno byc tam opisane
-
[B5 AHH] Pytanie o kluczyki
mozna ,mozna,ale trzeba wiedziec jak :naughty:
-
[B5 ADR] Problem z centralnym zamkiem
ja bym sprawdzil zamek,mozliwe,ze tam jaest zwara i podaje sygnal do pompki caly czas
-
[ALL B6] Problem z centralnym i kodowaniem kluczyka
inspekcje mozesz zmienic bez vaga
-
[ALL B6] Problem z centralnym i kodowaniem kluczyka
wiec to byl rozkodowany kluczyk,nastepnym razem bedziesz wiedzial i nie dasz zarobic serwisom,tylko zrobisz to sam ,kup vaga i bedziesz to robic sam
-
Wyje pompa wspomagania
nie wiem ,jaki ksztalt maja te z koncowkami K,czy T,ale pompa ,ktora kupilem miala koncowke L i miala jakies dodatkowe kolko ,na tym co idzie pasek,zdjeli mi te mniejsze i wygladala identycznie,jak stara,nie jestem w stanie teraz ci powiedziec,jaki symbol miala stara pompa,bo nie patrzylem,a po wymianie zostawilem w warsztacie (madry polak po szkodzie,moglem chociaz symbol sprawdzic... )poprostu od razu sie zapytalem czy do AHL podejdzie ta z koncowka L,i kupilem
-
[ALL B6] Problem z centralnym i kodowaniem kluczyka
mialem kiedys taki problem,podlaczajac radio:) ,zapomnialem odlaczyc aku i zrobilem kilka spiec jak skrecalem kable,po tym zabiegu nie mialem alarmu i nie chodzily mi szyby przy zamykaniu,zrobilem tak i mi pomoglo,ale nie gwarantuje ,ze w B6 tez zadziala,bo B6 to wyzsza technika,ale... zamknalem auto od zewnatrz,siedzac w srodku kluczykiem,potem otworzylem klamka i ponownie od zewnatrz zamknalem kluczykiem,alarm sie uzbroil,kierunki blysly,obecnie tylko szyber mi sie nie otwiera,jak przytrzymam kluczyk,ale zamyka sie wszystko poprawnie
-
Wyje pompa wspomagania
zawor jest w pompie,ale nie wiem jak sie go wymienia ,oznaczenia pompy jaka kupilem to 8D0145156L tez mi mowili ,zeby dostac taka bez liter na koncu,ale poradzilem sie jednego kolesia na forum i on powiedzial ,ze nie jest pewien co do liter N i K ,ale L na koncu powinna podejsc,zamowilem i pasuje ,jest od passata 1.8 ,roznica jest taka,ze w passatowskiej pompie jest na kolku jeszcze jedno kolko,ale nie mam pojecia po co i do czego sluzy,jest do zdjecia i tak tez mi zrobili,zadnej innej roznicy nie ma ,plyn mineralny-zielony,wszystkich ,kogo znam i ma audi a4,sprawdzalem i maja zielony-wiec to nie przypadek,ze taki jest fabrycznie odpowiedni weza cisnieniowego nie wymienialem
-
Wyje pompa wspomagania
jesli jest uszkodzony zawor zwrotny,to zalanie plynu po sam korek, nie pomoze,bo wtedy nie ma odpowiedniego smarowania w pompie,co prowadzi i tak w efekcie koncowym,do wymiany pompy,a moze jeszcze prowadzic do szybszego zuzycia przekladni i reszty ukladu z tym zwiazanym,to taka prowizorka ,na razie nie wyje ,nie skrzeczy a na koniec posypie sie wszystko,wybor -wolalem wymienic pompe i mam problem z glowy,chodzi cichutko ,leciutko,wczesniej,przed wymiana jak ustawialem auto na parkingu,na wolnych obrotach auto przy skrecie prawie gaslo,przy maksymalnym skrecie warczalo ,nie kombinowalem,jak tu zaszczedzic,bo na dobrze pracujacym ukladzie kierowniczym nie ma co oszczedzac
-
Wyje pompa wspomagania
Marcin81GT objawy jakie opisales mialem kilka dni temu,pompa wydawala dzwiek przypominajacy wiertarke z udarem,wiem ze nawalil zawor zwrotny,chcialem wymienic go,ale w anglii malo kto sie bawi w takie rzeczy,wstawilem nowa pompe od passata 1.8 i nic,troszke przy maksymalnym skrecie,ale tego nie slychac prawie nic przed wymiana pompy ,przy skrecie wylo i czulem delikatne drgania i w srodku w aucie bylo na prawde glosno,z tego co mi sie wydaje ,to przyczyna wycia jest zawor,ktory z biegiem czasu w jakichs powodow dostaje minimalnego luzu i przeplywajacy plyn,a wlasciwie jego gestosc powoduje drgania,a z tad efekt wycia,jesli wymienisz tylko zawor,nie bedzie gwarancji na to,ze bedzie idealnie pasowal do pompy,ktora tez sie zuzyla z biegiem czasu,to sa minimalne zuzycia,ale powoduja takie efekty,moja sugestia ,to nie oszczedzac na takich elementach silnika,lepiej dolozyc troche czasu i pieniedzy,ale jesli kupisz sprawna pompe,to bedzie dzialac poprawnie,-przynajmniej na jakichs okres czasu
-
[ALL B6] Montaż lampek ostrzegawczych w drzwiach
no tak,ja tez o tym zapomnialem,ze wszystkie modele maja swiatlo w suficie :gwizdanie:
-
[ALL] Alarm Silicon
wiem o co ci chodzi,nie jestem tego pewien w 100%,ale zawsze mozna sprobowac i podpiac sie do tego czujnika ,ktory ostrzega cie przed zostawionymi wlaczonymi swiatlami,on tez jest w drzwiach,dziala tylko,jak otworzysz drzwi mysle ,ze srednio uzdolniony elektryk jest w stanie to zrobic,jeszcze inna wersja ,to zamontowac czujnik
-
[ALL B6] Montaż lampek ostrzegawczych w drzwiach
mam pewna sugestie co do takich swiatelek,(o ile dobrze zrozumialem ,to chodzi o te male ,czerwone w drzwiach,ktore sie zapalaja przy otwarciu drzwi)ja mam je w standardzie ,ale jesli jest swiatelko w nogach kierowcy i pasazera to mozna podpiac sie do tego,jesli nie ma ,no to jest problem,bo trzeba rownierz zamontowac czujnik otwartych drzwi,
-
[ALL] Alarm Silicon
a nie mozesz besposrednio do aku podlaczyc?na jakim natezeniu dziala alarm,jesli na 12 to nie ma problemu
-
[B5 ADR] Gdzie znajduje się moduł komfortu ?
po pierwsze ,to pompka nie powinna pracowac tak dlugo,tylko impuls do otwarcia lub zamkniecia,cos nie tak z pompka po drugie,sprawdz polaczenia,moze cos nie styka i dlatego nie dziala pilot,''niedzialanie'' pilota moze miec wiele przyczyn,zawsze sprawdza sie od stykow czy wszystkie sa ok,moze bateria w pilocie,jesli wczesniej dzialal a po wymianie pompki nie,to szukaj ''kolo''pompki
-
[ALL] Alarm Silicon
masz jeszcze male ,czerwone swiatelka w drzwiach,sprobuj pod nie,albo pod lampke w nogach ,obie gasna zaraz po zamknieciu drzwi
-
[ALL] Alarm Silicon
ja mimo wszystko podjechalbym do tego kucpry,czy jak mu tam i zlozyl reklamacje-zaplaciles-niewazne ile ,duzo czy malo,to twoj chajs i za niego wymagasz dobrze wykonanej roboty,bvo jesli sam zaczniesz kombunowacto wersje sa dwie albo naprawisz,albo nie naprawi ci tego zaklad ,w ktorym zakladales alarm a jesli chcesz to zrobic sam,to jak na moj gust,to zle podlaczone zasilanie i dlatego alarm robi co chce,jedno pytanko czy ten alarm ma wlasne zasilanie?jesli tak to tam szukalbym przyczyn i sprawdzil kable