Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Witam, potrzebuje analizę logów 1.8 T
Musisz usunąc drugą sonde najlepiej w sofcie, odłacz druga sonde w wtyczki i pokaż loga 002+033 na jałowym.
-
Problem ze zrobieniem logów
Kup zwykły kabel kkl z viakena, program sciagnij z forum i do silnika i do logów ci to wystarczy.
-
1.8t bex
Jak filtr uszkodzony to bedzie widać na postoju ze cos nie tak. Swiece jak sa założone takie jaka powinne to nie powinny byc zuzyte, kompresja sprawdzana?
-
1.8t bex
Zmierz cisnienie paliwa. Paliwo 98? troche masz problem z cofaniem zapłonu, jesli to szykujesz na program powinny byc same 0.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Soul ma racje, napinacz nie ma nic do mocy, ma tylko dwie pozycje on i off w 1.8t przy standarowym ustawieniu nie działa przy bucie w podłodze nie ma co do tego dorabiac ideologii, roznica jest bo załozyłes tipa.
-
5304 101 5100- Co to za turbo? 1.8t
Pewnie k04 od żółtych braci.
-
Logo 115,118
Auto po programie, turbo ładuje na maksa jakby nie miało sterowania, sprawdz węże od n75.
-
Kopci na czarno po rozgrzaniu silnika
Cisnienie paliwa jest ok, to nie w nim problem. Wszystko w tym aucie jest org? zadnych przeróbek nie było? kat jest?
-
Kopci po rozgrzaniu i smierdzi
Jaki kolor spalin po rozgrzaniu? jak szaro-biały i duszące spaliny to turbo puszcza olej
-
Kopci na czarno po rozgrzaniu silnika
Zepsuło się z dnia na dzień? jak to było? odepnij sonde i zobacz jak sie zachowuje, chyba w pierwszej kolejności ją bym podejrzewał.
-
1.8t BFB check-engine, problemy z gasnieciem przy minusowych temperaturach
Ja bym odpiął z tipa jeszcze ten przewód cienki od odmy u góry i dopiero sprawdzał.
-
Zła mieszanka
Uszkodzona ale podłączona? moze podaj błedy, sorry ale chcesz zeby Ci pomóc a wszystkie informacje trzeba wyciągać na siłe.
-
Zła mieszanka
Soft seria? Druga sonda na miejscu?
-
Zła mieszanka
No kolego mogłbys się bardziej wysilić i opisać wiecej, i zrobić wiecej logów w tym dynamiczne, napewno sonda ma nieprawidłowe napięcie.
-
2.4 benzyna logi
Wartosci w kanale 032 wogóle sie zmieniają? czasem grzebanie w ecu przez osoby nie mające pojecia o tym co robią przynoszą wiecej problemów niż korzysci. Cisnienie paliwa ktoś sprawdzał?
-
N75 i przeładowanie
Zrób loga 118 z odpieta wtyczka n75, co to za turbo? Kiedyś było poprawnie? Było by latwiej jakbyś podał więcej informacji o aucie , nikt tu szklanej kuli nie posiada.
-
1.8t AVJ - ocena logów
Zbyt dużo problemów , przyczyn jest kilka, rozrzad nie ma z tym nic wspólnego, zacznij od naprawienia sterownia turbo, czyli n75 i jego wężyki.
-
1.8t AVJ - ocena logów
Logi to dramat, turbo przeladowuje, zapłonu cofa masakrycznie, przepływka za mało mierzy, konieczny powrót do serii i naprawa uszkodzonych elementów, jeśli chcesz trochę pojeździć tym autem.
-
Błąd 17748
Bardziej wskazuje na rozrząd niz na czujnik, zacznij od skontrolowania ustawienia na pasku.
-
Ori soft 1.8T AMB
Może napisz nr konkretnie to będzie łatwiej .
-
A4 B7 1.8t BFB - Ocena logow
Aha no to jak chciałes diagnozować lpg to juz wiesz ze jest zle ustawione.
-
A4 B7 1.8t BFB - Ocena logow
Wygląda na padnieta pompę paliwa, reszta w miarę ok.
-
1.8 T BEX diagnoza po logach
Porób prawidłowe logi do odcinki, i wrzuć tak zeby dało sie je otworzyc, 002+033, 003+020, 115+118
-
Błąd 16804
Katalizator zdycha.
-
Analiza logów 1.8t bfb avant - z góry dziękuję
Samo ustawienie paska można sprawdzić bez rozbierania niczego, no może po za plastikową osłona u samej góry.