Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ostatnio bardzo rzadko
-
[B6/B7] Zawieszenie sportowe/s-line - jak to z nim jest?
Tył siedzi niżej niż przód chyba w każdym B7
-
[ALL B7] Światełko drzwi - powinno świecić czy to odblask?
A Tobie się nie świecą???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba 500zł piękny kawalerze spokojnie mój wyczyn to 18 pkt. i 600PLN Zdeniu posiada CB
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemka Panie Zdeniu jak widzisz coś się zaczyna dziać w 3-m podjeżdaj na spota chętnie ale nie ma takiej opcji w tygodniu nie wyrobie się Spokojnie w sobote też okazyjnie można coś zmontować Tomek to kiedy z Twojego Avanta robimy Cabrio B8??? :polew:
-
gadu gadu
Przygarnij kropka Albo zabierz na pizze do Gdańska Zaspy :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemka Panie Zdeniu jak widzisz coś się zaczyna dziać w 3-m podjeżdaj na spota
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: zgadzam się z przedmówcą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A jednak ktoś przyjechał
-
2fast 2real - trailer
W drugiej części było W12
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Widze że się zebrać nie możecie, a więc jutro tj. 8 wrzesień (poniedziałek) o 20 pod aso Gajos Sopot.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mi pasuje
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Ekipa przygotowana na walke z misiakami
-
[B5 ADP] Mrugająca kontrolka hamulca
No to ja stawiam na czujniki ABS-u. Wyczyść je, sprawdz połączenia, jak to nie pomoże to czeka Cię wymiana czujników.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Tylko na Morene to lekka już wyprawa
-
[B5 ADP] Mrugająca kontrolka hamulca
A czy przypadkiem przy okazji świeci się ABS?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to spoko tylko za wczasu informuj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to spoko. W piątek rozpalimy powtórnie no chyba że coś w tygodniu jeszcze?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja też dowiedziałem się chwilę wcześniej Mydło :bicz3: Dramatyzujesz Chociaż powiedz jak się grill udał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To teraz już wiem kto do mnie dzwonił :>
-
[ALL B6] Zmiana kierownicy na wielofunkcyjną
Ostatnio ktoś na forum pisał że trzeba wymienić tylko tą zaślepke (obudowe)poduchy, a poducha zostaje ta sama.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
A co nie wiedziałeś ? :polew:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
:kox: :evil:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Na ''jedynce'' nie jest gorzej. Wczoraj wracając do domu na wysokości Świecia w odległości 3 km 3 x miśki z suszarką i do tego błękitna Octavia II i srebrny Passat B7. Także trzeba się trzymać na bacznośći
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może być Gajos