Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
:polew: to cza zrobic przod wysoko cos ci siedzi
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
kupiles gwint i dalej koza na tych fotach ;p
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
ta felga robi robote na audi straszna mi sie podobaja
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
- B6 DIVISION
Sa monoblocki do sprzedania pany 18 cali- [B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
a masz gwint lub planujesz ja tak bardzo opuscic w dol ze chcesz wzmacniac- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
oganrniety to jak bedzie gotowa ja z poacztku myslem ze bedzie to nie konczonca sie opowiesc ale foty sa auto zlepione poxipolem zobaczymy jak je teraz akwarelami pomaluja poki co wyglada juz to dobrze :D:D:D- [B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
jaka masz tam fele 17 czy 18 cali- [B5 AFN] Sedan - laser Rot :)
ha ha dobre ale kierunek jest ok- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
w koncu jakies foty bo myslem ze temat juz bedzie zamykany hahaha- [b5 AFN] mój granatek
ta lotka na allegro jest z bmw e46 m3 sobie wpisz i znajdziesz napewno- [ALL B5] Co o tym sądzicie? al'a gwint
no nie chyba tylko napewno jakies dziwne patenty ciekawe czy ma to homologacje jakiegos bezpieczenstwe i jak to sie zachowuje podczas szybszej jazdy- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
a latac to bedzie ?- [ALL B5] Odprowadzenie wody klimatyzacji - woda we wnętrzu
no to grubszy problem widze tu dobrze ze zwrociles mi uwage ale nie wiedzialem wlasnie czy masz czysta wode czy zabarwiona- [B5 AEB] Dokładka zderzaka
tez chcialem ta kupic temat byl omawainy na b5 battalion i nie pasuje do avanta jest to sedan i polfit juz ta dokladka wisi dlugo i 2 raz ja gosc wystawia- [B6 AWX] Napełnienie klimy , po 2 tygodniach znow lipa ??
jedz niech ci podniosa auto i azot podepna i ci pokaze skad wieje lufcik i bedziesz wiedziec czesto pod autem peka aluminiowa zlaczka- [ALL B5] Odprowadzenie wody klimatyzacji - woda we wnętrzu
danielom jak masz mokry dywanik pasazera to ci leci z pod schowka przerabialem ten teamt cieknie ci nagrzewica jak zalaczysz klime albo ogrzewanie zaczyna przeciekac wloz reke pod schowek pasazera i zoabcz czy masz mokro w tych wnekach lub przy koncu dywanika pod kokpitem jak tak to wymien nagrzewnice- czesc kosztuje 50zł ale caly kokpit cza rozebrac ;/- [ALL B5] Demontaż tylnych słupków podsufitki
i kup sobie nowe zatrzaski odrazu bo te ci sie moga wyrobic kowi ja mam to samo bo juz rozbieram i powiem ci uprzedzili mnie zeby kupic zeby potem wszystkp pasowalo te zatrzaski sa tanie i warto je wyminic niz potem ma ci cos stukac i pukac- [ALL B5] Skrzypią mi amorki czy to możliwe?
tak ja wyzej tuleje wachaczy lub gorne wachacze juz sa tak zuzyte i pewno guma jest nanich peknieta i jak sie dostaje woda jest zgrzyt wiem bo mam to u siebie popsikaj wd 40 i po sprawie ja bede teraz wymieniac zawiecho ale teamt juz obczailem ztym zgrzytaniem przy skrecaniu- [ALL B5] Co o tym sądzicie? al'a gwint
dziwny wynalazek pierwszy raz sie z czyms takim spotykam wolal bym albo dozbierac i kupic gwint ;/ albo sprezyny obnizajace- [B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
konus ma wyprzedzil mnie bo wziol ja od krychy za smieszna kase ;/- [B5 AFN] Sedan - laser Rot :)
ja juz dzis slyszalem od taliba o tej masce hi hi [br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 23:40_________________________________________________ale jak michal trzymie na tym reke to bedzie git majonez- [B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
ja szukam tej feli ale w 18- [B5 AFN] Sedan - laser Rot :)
no no witamy i widze modzisz od poaczatku dobry kierunek[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 23:30_________________________________________________tylko maske pomaluj na ori kolor- [ALL B5] Audi S4
pieknie wyglada ta dokladka pasuje jak ulal wszystko - B6 DIVISION