Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. :polew: to cza zrobic przod wysoko cos ci siedzi
  2. kupiles gwint i dalej koza na tych fotach ;p
  3. ta felga robi robote na audi straszna mi sie podobaja
  4. Olaf odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sa monoblocki do sprzedania pany 18 cali
  5. a masz gwint lub planujesz ja tak bardzo opuscic w dol ze chcesz wzmacniac
  6. oganrniety to jak bedzie gotowa ja z poacztku myslem ze bedzie to nie konczonca sie opowiesc ale foty sa auto zlepione poxipolem zobaczymy jak je teraz akwarelami pomaluja poki co wyglada juz to dobrze :D:D:D
  7. jaka masz tam fele 17 czy 18 cali
  8. ha ha dobre ale kierunek jest ok
  9. w koncu jakies foty bo myslem ze temat juz bedzie zamykany hahaha
  10. ta lotka na allegro jest z bmw e46 m3 sobie wpisz i znajdziesz napewno
  11. no nie chyba tylko napewno jakies dziwne patenty ciekawe czy ma to homologacje jakiegos bezpieczenstwe i jak to sie zachowuje podczas szybszej jazdy
  12. a latac to bedzie ?
  13. no to grubszy problem widze tu dobrze ze zwrociles mi uwage ale nie wiedzialem wlasnie czy masz czysta wode czy zabarwiona
  14. tez chcialem ta kupic temat byl omawainy na b5 battalion i nie pasuje do avanta jest to sedan i polfit juz ta dokladka wisi dlugo i 2 raz ja gosc wystawia
  15. jedz niech ci podniosa auto i azot podepna i ci pokaze skad wieje lufcik i bedziesz wiedziec czesto pod autem peka aluminiowa zlaczka
  16. danielom jak masz mokry dywanik pasazera to ci leci z pod schowka przerabialem ten teamt cieknie ci nagrzewica jak zalaczysz klime albo ogrzewanie zaczyna przeciekac wloz reke pod schowek pasazera i zoabcz czy masz mokro w tych wnekach lub przy koncu dywanika pod kokpitem jak tak to wymien nagrzewnice- czesc kosztuje 50zł ale caly kokpit cza rozebrac ;/
  17. i kup sobie nowe zatrzaski odrazu bo te ci sie moga wyrobic kowi ja mam to samo bo juz rozbieram i powiem ci uprzedzili mnie zeby kupic zeby potem wszystkp pasowalo te zatrzaski sa tanie i warto je wyminic niz potem ma ci cos stukac i pukac
  18. tak ja wyzej tuleje wachaczy lub gorne wachacze juz sa tak zuzyte i pewno guma jest nanich peknieta i jak sie dostaje woda jest zgrzyt wiem bo mam to u siebie popsikaj wd 40 i po sprawie ja bede teraz wymieniac zawiecho ale teamt juz obczailem ztym zgrzytaniem przy skrecaniu
  19. dziwny wynalazek pierwszy raz sie z czyms takim spotykam wolal bym albo dozbierac i kupic gwint ;/ albo sprezyny obnizajace
  20. konus ma wyprzedzil mnie bo wziol ja od krychy za smieszna kase ;/
  21. ja juz dzis slyszalem od taliba o tej masce hi hi [br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 23:40_________________________________________________ale jak michal trzymie na tym reke to bedzie git majonez
  22. no no witamy i widze modzisz od poaczatku dobry kierunek[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 23:30_________________________________________________tylko maske pomaluj na ori kolor
  23. Olaf odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    pieknie wyglada ta dokladka pasuje jak ulal wszystko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.