Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 AAH] moja nowa fura do małych poprawek zdjecia a4
nooo jak dla mnie to do duzych poprawek zderzak tyl i przod maska lampy tyl + za srodek poogarniac to i bedzie maszyna
-
[INNE] Audi 80 B4 1.9 TDI sedan
sliczna do jazdy w sam raz jak mowisz ze do rezania a4 a mowiles ze jest ori w srodku "Tak przy okazji, jakby ktoś miał nieuszkodzoną półkę tylną do B4 w kolorze czarnym/granatowym, to chętnie za dobrą kase przygarnę, bo u mnie sa wielkie dziury po głośnikach, które nie wyglądają..." hihih
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
jest kozak maszynka podoba mi sie ten znacze z przodu powiem ze dosc pasuje hehe jak na taki kolor
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
spoko michal chce wlasnie takie jak ty szukam jescze dokladki pdc tyl i wpadlo mi takie cos ... ;p
-
[B5 ADR] Moja Audiczka
dokladnie tak jest jak napisales ;p
-
[B5 ADR] Moja Audiczka
hehehe kurde ja se zartuje bo auto ogolnie to dobra baza do modow u mnie na profilu w mojej srebrnej tez jest polewa hahah i wiekszosc to rozumie ze sa to zarty zreszta kolega Robert tez odpisal z humorem :D "Cinquecento fajne autko tylko do sexu troche nie wygodne (kolezanka miała) wiec zostane przy mojej A4. " i dobrze troche smiechu musi byc auto jest w fazie rezania a nie gotowego projeku
-
[B5 AFN] [ALL B5] Nr katalogowy gumy - uszczelki problem
dzieki wielkie !!
-
[B5 ADR] Moja Audiczka
-zderzak tył RS4 rs4 tylko kombi a ty masz sedana -zderzak przód po II-lifcie -dokładki progowe na co ci z tylu zderzak rs4 z avanta a przod po lifcie to sie kupy nie trzymie zaloz progi z calibry i bedzie git :polew: :wallbash: :wallbash: kup se cinquecento lepiej
-
[B5 AFN] [ALL B5] Nr katalogowy gumy - uszczelki problem
pany droga jest ta guma ? co jest zaznaczona i jak to sie nwazywa musial bym to kupic to jest tylko foto pogladowe z 90km silnika a ja mam 110 ale uklad jest ten sam i u mnie ta guma ma dziurke moze to cos powodowac ? spadki mocy albo cos w tym stylu[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 13:24_________________________________________________poda mi ktos nr tej czesci oznaczonej na zdjeciu ? z etki albo katalogowy ??
-
[B5 AFC] Nowy nabytek a4 2.8 quattro
podoba mi sie ta klapa z tylu :naughty:
-
[ALL B5] Szamkowóz AVF stylizowany na S4
jest kozak !! fajnie wyglada dobrze pomodzone
-
ladny sedan 1.8
szkoda ze nie ma klimatornika tak to spoko bryczka czarna :D
-
[ALL B5] skromny avancik aeb
no fakt ale przed chwila tych fotek nie bylo ja posta napsialem 12:10 a o 12:12 dodal foty przodu ze sa polfity to tylko pozostal tyl
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
a tu widze dalej grubo idzie :gwizdanie: masakracja hehe fele cudne !! teraz czekac na wiosne i zakladac
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
kasku wydalo sie hahaha !! to twoja wina ze sie to przeciaga jak bedziesz tak dalej widziwal to na mistrzostwa swiata w san marino w 2026 nosb nie skonczy ci tego skladac
-
[ALL B5] skromny avancik aeb
:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: te lampy przod i tyl sa maskara wloz polift ori nawet Ślepy by sie przewrocil[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 12:08_________________________________________________da sie ja uratowac !! tylko na 1 ogien lampy pozmieniaj z tylu i przodu te z tylu to szukaj jelenia z pod remizy co je wlozy do siebie zeby malolaty mialy mokro
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
widzisz Kowi plany juz sa heheh a co do silnika to przeca 1,9tdi to idzie sie znim pobawic jeszcze bedzie objeżdżać te 1,8T Paput mam inne wydatki hehe dlatego zrezygnowalem z polifta ogranicza mnie fundusz emerytalny ;p wkrótce wpadnie na 1 ogien lampy us jak Mrogal napisał gwint i kolo 18 cali poki co musze ogarnac te drzwi z tylu za kierowca bo inny odcien maja i drzwi przod pasazera bo je trochę rdza łapie ;p a juto wymiana rozrządu [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 13:08_________________________________________________pany jakie lampy na tyl wlozyc ? jakas mala pomoc by sie zdala
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
fajne jest można troche modzic
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
Musi ;p
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
no no niezla zmiana z merca na polo heheh nie lpeszy byl mesiu ? za ile go sprzedales i dlaczego
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
nie sprzedawaj bo sliczna jest !!
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
eee medik te dekory robia robote fajnie pasuja
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
fajny avancior i dekory w srodku sa eleganckie pomaranczowe
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
co tym razem michu kupiles ?
-
[b5 afn] sportback 1,9 tdi a4 avant / ori szyby przyciemniane
grzesiek a co nie daje rady hahah igielka na allegro oleju nie bierze kolpaki sa i zapach "DUNHILL" cza brac !! w koncu ogloszenie na sprzedaż jest po co na allegro jak mozna se watek zrobic na forum ja jak cos jestem chetny na zapach bo daje rade co nie ? :polew: