Treść opublikowana przez fafnasty
-
Alufelgi orginał czy podróbka
na ori ma być znaczek 0000 wybity i tyle
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
foto w swoim czasie jak się przymiarke zrobi
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
no i felunek już zakupiony :banan: 19" przód 8.5j tył 9.5 opona przód 215 35 tył 225 35
-
szyby z polifta do przedlifta i demontaż
no to dobra cena :-)
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
od klaksony bo ma inne spinki i poduszke bo jak wiadomo jest inna... została podłączona 1 z 2 ładunków w poduszce ma identyczna rezystancje jak poduszka poprzednia z eski i wszystko gra:wink: ---------- Post dopisany 27-12-2013 at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 00:24 ---------- no i chyba juz w tym roku gałeczki sline nie bedzie:kwasny: jest jeszcze opcja rs4 b7
-
szyby z polifta do przedlifta i demontaż
szyby sa takie same jeśli chodzi o wymiary to identyko:wink:
-
Pracuje zawór n18 po wyłaczeniu silnika
mam wszystko zaslepione:wink: ok podmienie n18 i zobaczę czy przejdzie
-
Lusterko Fotochromatyczne WYLANE
czyli działać nie bedzie??? szkoda
-
[A4 B5] Gwint Ta-Technix
pamietajcie o tym że firmowe markowe gwinty da sie zregenerować jak cos sie bedzie działo a tych chinoli typu technix mts czy cos mało kto chce sie dotykać...
-
Lusterko Fotochromatyczne WYLANE
Witam:hi: trafiło mi sie lusterko fotochromatyczne do mojej b5 wraz z kablami i wszystko co potrzebne do montażu ale jest jeden minus:kwasny: lustro jest ładne ale u góry ma delikatna linie czyli chyba sie wylało widać u samej góry jaśniejszy obszar niż pozostała część foto narazie nie zrobiłem.. ta jaśniejsza część to ok 5% powierzchni. czy lusterko bedzie nadal spełniało swoje zadanie??? czy smietnik?? ---------- Post dopisany 25-12-2013 at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 08:48 ----------
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
ok sprawdze właściwie zapomniałem o tym miejscu że sie syfi dzieki ---------- Post dopisany 24-12-2013 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2013 at 17:25 ---------- Malec i właśnie to mijśce było zasyfione zostało wyczyszczone i heble juz cos tam hamują dzięki:wink:
-
opony 225/35/19 do naciągu
ja właśnie myslę nad nankangiem 215/35 hmm ciekawe czy cos warta ta guma
-
Usuniecie EGR a sterownik N18
właśnie u mnie tez tak brzęczy :grin: ciekaw jestem czy da sie to jakoś zrobić zeby po zgaszeniu nie brzęczał???
-
Usuniecie EGR a sterownik N18
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
myslę że kobieta potrafiłaby przejechać nawet przez pustaki:grin: a dla pana świadka coś % i życzenia świąteczne a będziesz miał stałą kontrole nad pojazdem- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
aha następnym razem nie zapomnij auta okleić odblaskami oswietlić na czerono i 3 koguty na dach niebieskie żeby pani widziała ten nie widoczny kolor:grin:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi miałem bardzo podobna sytuacje i tylne drzwi tak samo uszkodzone dostałem z pzu 1081pln:decayed: nawet Ci powiem że sie nie odwoływałem- opony 225/35/19 do naciągu
szykuje dokładnie tak samo 225 na 9.5 j a 215 na 8.5j- Usuniecie EGR a sterownik N18
jak usunąć go w ecu??? jest jakaś rozpiska?? poradzi sobie z tym Vcds ? czy komanderem trzeba go usunąć ???- opony 225/35/19 do naciągu
myślę że z oponaom 205 /35/ na 19 bedzie problem:grin: ale tez się zastanawiam czemu takich nie robia ja bym takie właśnie chciał- [A4 B5] Gwint Ta-Technix
nawet 600 nie jest wart sprzedaje pewnie bo sam sie przekonał sie sie wjebał w tani badziew... ja bym szukał gwintu od kolegów z forum często sie trafia fajny zawias- [A4 B5] Gwint Ta-Technix
700pln:facepalm: 1000 kosztuje nowy a osobiście to nie wiem czy 250 bym dał za ten szmeges szukaj kolego używki kw hr weiteca d2 czy innych sprawdzonych i dobrych zawieszeń- Obniżenie zestawem MTS'a
osobuiście to bym wolał latac na zużytym firmowym gwincie niż na tym mts miałet kiedyś osobiste doświadczenia z tą firmą i jest masakra przednie amory wylały po 7tys km- czy fotele i kanapa z polifta a4 b5 kombi beda pasowac do przed lifta sedan ?
jeśli nie masz u siebie składanej kanapy to ostra rzeźba ale jak ktoś ma w sedanie składaną czyli ma limuzynę to wszystko pasuję tylko trzeba górne trzpień do zamykania kanapy sobie zrobić i już osobiście mam u siebie kanapę z S4 avanta zdecydowałem sie na to bo 3 zagłówki robia swoje ---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ---------- a z ta blacha dopytaj kolege mariuszbazar właśnie on to zapoczatkował i pewnie ma to w małym palcu- Jak duże aluski bezpiecznie do b5 ??
pytasz jaką max fele upchasz bezpiecznie do b5??? to juz nie wiem do czego bijesz kolego hmmm wkładaj 17 et 45 opona 225 45 i bedzie git - [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line