Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. czy ja dobrze mysle że chcesz to robić z siateksu????
  2. może poduszka ori s4 nie z a3 wtedy ładnie pasuje wzorek z kiery do gałki biegów
  3. wywal te brewki
  4. każdego tak powtarzasz ? ---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ---------- miska do zwalenia i raczej smog do wymiany albo dno miski dogieło do pompy i nie zasysa oleju do silnika to jedyna opcja po tym jak mowisz że przyje...ałeś miska o spąg silnik nie nadaje sie nawet do odpalenia bez cisnienia a o jezdzie nie mam mowy! ale to tylko przypuszczenia wszystko trzeba sprawdzić
  5. kiera polift lub eska czy jakas ładniejsza -lampy zespolone valeo albo bix:decayed: -tylne lampy polift -może jakiś łądny fotel -ori gril polift i reszte wyjdzie proporcjonalnie do przeczytanych postów na forum :naughty:
  6. miska podgieta??? jak uderzy ostro miska to może samam w sobie być cała ale jesli udeżyła w smog to pozamiatane stan oleju bedzie ale nie bedzie pompować oliwy do silnika do sprawdzenia
  7. kiera pochodzi z A8 d3 po lifcie czy cos tam:wink: kiere kupiłem starsznie okazyjnie ale myśle że za 600pln znajdzie sie taka w ładnym stanie a może i taniej jak ktos poszuka wystarczy przelutować 4 kabelki i kiera pasi p&p do polifta
  8. naklejki już wyjeban.... mam innym motyw na auto całkiem inny ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- w końcu kiera tam gdzie być powinna w dotyku jest lepsza niż popszednia kiera eskowa:banan: aha sory za syf w aucie :polew: ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- do amelinium na kierownicy będzie pasować amelinium z gałki biegów sline z b6 której nadal szukam ładnej
  9. niestety dzis brak czasu na kiere jutro zaczynam ja ogarniać to wkleje foto ---------- Post dopisany 20-12-2013 at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 20:00 ---------- ciekawe czy pod moja chonke zmieszcza sie te fele hmmm może ktoś z rodziny szarpnie sie na mały gest
  10. ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- i juz zaczynam studiować ponownie ten watek
  11. tez się wbije w temat a jaki kąt powinien być dla AFN-a ??? ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- 49-51??
  12. zauważyłem że po zgaszeniu silnika ciagle pracuje (brzęczy) zawór sterujacy EGR-em n18 dodam że mam zaslepione wyjście z n18 na egr... szukać nieszczelności??? bo po tym jak ścisnę wężyk wchodzący do filtra powietrza to n18 sie wyłącza
  13. tez obstawiam kolo patyka
  14. fafnasty odpowiedział(a) na Domino79 temat w 2.4
    od nowości??? czyli rozrząd ma juz 15lat? do wymiany NA JUŻ !!!
  15. w niedzile mam chwilę czasu to ogarnę kiere
  16. hehe też dostałem gwint:grin: ---------- Post dopisany at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ---------- i nawet wiedziała że chce z regulowana twadością:polew:
  17. fafnasty odpowiedział(a) na Ronaldinho899 temat w 1.9TDI
    wkładaj afn-y bez obaw jak bedzie na nich trochę kopcił to zrobisz korektę dawki paliwa i wszystko w temacie
  18. mała korekta ja u siebie mam 7.5j kapeć 225/45 i et 40 z przodu waliło po błotniku i nadkolu:grin: dwlikatnie podgiety błotnik i wyprofilowane na ciepło nadkole załatwiło sprawe
  19. ogarnełem juz temat podpina sie tylko pomaranczowa wtyczkę czyli 1 poduszke główną a zielona wtyczka zostaje luzna co prawda żaden cwaniaczek jeszcze testów nie zrobił jak to strzela ale wiele o tym czytałem zanim kupiłem ale wiadomo zawsze ryzyko jakies tak jest ale tez wiadomo jak to jest w naszych babciach albo strzeli albo nie strzeli wiem jedno wolę chyba żeby nie strzeliła niż zrobiła cos takiego:facepalm: Ale huknęło! :: artykuł z portalu Życie Pabianic z kategorii Miasto - krótko
  20. myslę ze na weekned dam rade
  21. następna zima będzie 17 zimówa....a jak narazie stalówa na zimę ---------- Post dopisany 27-11-2013 at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 19:13 ---------- wpadła nowa kiera mam tylko nadzieje że ja upcham do mojej mydelniczki ---------- Post dopisany 09-12-2013 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 09:33 ---------- mikołaj o mnie pamiętał
  22. jak zrobisz tak jak na foto to tylko sobie stać na parkingu możesz ale przyciagniesz oko:grin:
  23. był odpiety akumulator bynajmniej w moim przypadku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.