Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. griga-st opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Szukam do 2.0tfsi. Ale nie jakiś tam. Musi mieć certyfikat. Tzw.E. W Rajchu nazywa się to ABE.do MG nie idzie się dodzwonić...
  2. Kurczaczek, Axm-y to teraz forumowa marka? Ten wzór ferrari nigdy się nie oklepane?
  3. Ale niby komu miało by na tym zależeć?
  4. Myślę ze musisz jeszcze trochę posiedzieć Oczywiście ze 3.0
  5. Co ty masz Simon za problem? Wszystko działa. I po co wrzucasz takie "ciężkie" foty?
  6. Woow, 3g+ i lusterka i siodła i dekory . Kiera poliftowa o wieeele lepiej leży w ręce.
  7. Niestety w B8 tej opcji nie ma. Moze w B9 będzie bo funkcja bardzo przydatna. Ogrzewanie postojowe trzeba odpowiednio wcześnie włączyć albo zaprogramować. Nie zawsze się o tym pamięta
  8. Trochę podobna. 2. to ładny wzór. Do lata daleko. Szukaj oryginałów. Nie ma co sknerzyć. Frankowiczom ma się pono polepszyć
  9. No widzisz, ale w PL króluje jedyny słuszny: CZARNY. Bez żadnych aluzji oczywiście. Gdyby kobiety kupowały auta, nasze ulice byłyby napewno optycznie trochę weselsze
  10. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cos mi sie wydaje ze tylko do 8V...
  11. Ale kurcze ładne to macie? Co to za jeziorko w tle?
  12. Pewnie powiedziales ze zaplacisz mu z odszkodowania od Audi
  13. OK, w Rajchu sprawa jest oczywista. A jak to przedstawia się w PL? Kto dopuszcza nowy model do ruchu?
  14. Fajnie się to z siodłami komponuje. A siodła masz naprawdę bardzo fajne
  15. W Rajchu miski sa juz od dawna online. Teraz najwazniejsze pytanie: Co z mapami od tunerow? Beda tez bezplatnie robic updaty??
  16. Nikt ci na drodze nox nie będzie sprawdzał. Albo masz papier i jedziesz dalej, albo taryfa. Już się o to postaraja żeby mieć powód do ud....
  17. Niemiecki Wydzial Komunikacji NAKAZAŁ VW przeprowadzenie akcji naprawczej. Właściciele aut będą informowani o tym listownie. Czyli chciał,nie chciał- musiał...
  18. Na opony dostajesz też dożywotnią gwarancję ;-)
  19. Kurcze, a pierwszy raz? Juz wiem. Dobrze ze zapomniałem
  20. Chyba Albania Polska. Pierwszy raz zakwalifikowaliśmy się Myślałem ze tego nie dożyję
  21. I to nie generowalo bledow?
  22. Pierdzace krowy jak najbardziej mają udział produkcji gazów cieplarnianych. Tylko Audi oszukiwalo. I tu jest problem o którym traktuje temat. Eco to inna para kaloszy.
  23. Na waszym miejscu bym się nie martwił na zapas. Audi stać na najlepszych prawników na świecie. Napewno załatwią to tak, żeby nie musieli za wiele płacić. Kalifornia dala im ultimatum. Do listopada muszą przedstawić rozwiązanie problemu. Pewnie wtedy będzie można coś więcej spekulować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.