Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Orti, zmieniasz tarcze i jarzma. Zacisk masz od S4. Mozna oplot założyć żeby hamulec gumowy nie był.
  2. Tak w AVP. To będzie pan zadowolony Wiesz ze maja 20% dla znajomków ?
  3. Robili ci w Unterchollerau ?
  4. Śnieg się przecież topi
  5. griga-st odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" jak mawiała moja babcia. Miałem Projekt Zwo, a później Ibize w srebrnym. Także nie to ze bym nie kupił. Zwłaszcza w takim stanie(i z pełnym bakiem ) jak to CC. Gorszy od srebrnego jest tylko czarny(tez mialem-A4)
  6. griga-st odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    Woow, niemalże ideał. Zwłaszcza automat i ten jasny środek. Myślałem ze w PL nikt takich aut nie kupuje. Ten silver jak dla mnie to katastrofa. Ale to takie moje zboczenie. Gratki i szerokości
  7. Kolega tworzy rzeczywistość alternatywną
  8. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bylo bardziej naprędce zadane pytanie Raczej mądre inaczej bo przecież wszyscy wiedza ze standardowe ET 43 w A4 to zachowawczo schowane jest w nadkole. Te 14mm powinno być idealnie.
  9. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I to wszystko bez dystansów? Jaka opona minimalnie na te fele wejdzie? Szukam zimowe kola, a cena atrakcyjna Tylko wzór do czwórki dla mnie jakby za ekstrawagancki...
  10. podaj dokładne oznaczenie tego sprzęgła (Sachs artikelnummer)
  11. Za rotory zmieściłeś się w tysiącu? Na zimę potrzebuje coś większego bo hamulce muszę zmieniać wraz z kolami Końcówki masz 80: chrom nur fuer:80MM 8K0 253 825 H Wyglądają na większe
  12. Prawda nie jest taka.
  13. Co to za końcówki masz na tym wydechu?
  14. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Takie info to tylko na PW bo zaraz ceny na Alle do góry skocza
  15. To masz zadek w DTM ?
  16. Trzeba zmieniać przewód hamulcowy, czy oryginalny jest wystarczająco długi?
  17. Sekcja na zamowienie robiona, jeszcze marudzi A tak powaznie- Good Job
  18. Na pierwszej fotce widać ze tłok z jednej strony dolega do cylindra, a po drugiej stronie ma kilka mm luzu. Stand der Technik Klient w ASO opowiadał o ekstremalnych przypadkach gdzie tłoki latały luźno w cylindrze.
  19. Przypadek nieuleczalny. Grupa chorobowa A4 T5 dla dziadka
  20. Oooo, następny wilk w owczej skórze . Setup podobny do siemianowego GTI. U niego modyfikowali jeszcze sprężyny zaworowe. Tez to zmieniałeś? Tez bym przygarną taka turbawke... , tylko do wzdłużnych jest pono trochę inna. I
  21. Tulei nie zmieniałeś przy upgrade na Q? Nie wiem czy to ten sam kumpel, ale dzięki niemu będę miał nowe dsg
  22. griga-st opublikował(a) temat w Audi
    Zna ktoś numer fabryczny tej parówki ? To nie żart, VW robi więcej kiełbachy jak samochodów Jestem ciekawy czy ma tez numer w ETKA. Robią tez ketchup A tu można zamówić online: http://elschner2013.alfahosting.org/shop/VW-Currywurst/
  23. Jak by to ując.... Nie spodziewałem się tego po tobie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.