Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    widzieli? Ktoś wyzwanie podejmie? ;)
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Życzę cierpliwości przy wymianie przycisków ułamane ząbki na bank, oby tylko po jednym z czterech Może ktoś się skusi na taka gałę ? :>
  4. Wygląd kot! Gratulacje zakupu i bezawaryjności zycze
  5. Ogarneliscie te lampy?
  6. To sprawdz czy półoś gdzies się nie ukręciła albo wieloklin obrobił w skrzyni albo półosi.
  7. Pierwsze Audi i od razu zacny wypasik ! Pogratulować
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zbiornika nie musisz zmieniać, trzeba dołozyć pompkę tylko z tego co kojarzę.
  9. Powiesz w końcu ile wyceniasz? Kumpel rozgląda się i chce mu temat zarzucić. Z innej beczki nie masz lustra pod hba czarnego? Szukam, ale ceny chore.
  10. te samochody tak mają. Nie ty pierwszy doktoryzujesz sie nad termostatem w 2.0tdi CR
  11. gibons, powiedz chociaz jaka cena bo tak łyso
  12. siema! Powodzenia w zgłębianiu morza informacji
  13. Raczej komplet. Trzeba rozkecić i będziesz wiedział.
  14. Niestety outsourcing to norma i nie ma w tym nic dziwnego. Przyjeżdża jakiś totalny wynalazek jak ostatnio Cadillac Escalade na wyłączenie zmiennych faz na sterowniku Delco...kto się tego podejmie na żywca? Jak się ma człowiek nauczyć czegokolwiek? Na czym próbować? a są ludzie którzy to robią i robili wiele razy. Czasem nie ma co wyważać otwartych drzwi.
  15. edraven odpowiedział(a) na kris-07 temat w Audi A4 B8
    Da się włączyć w ukrytym zielonym menu albo kodując VCDSem. Pojawi się dodatkowa opcja w MMI Ambient light.
  16. Bawarie Boski za ile pogoniłeś? Tylko jak masz kłamać to nie pisz nic
  17. Jest Kosa Gratulacje skrzynia pracuje ładnie, żadnych dziwnych redukcji, szarpania?
  18. Nie znam zadnego 3.0TDI CCWA na stockowym sofcie które fabryczne przyśpieszenie osiąga (nawet z LC) więc nie masz czym się przejmować. Ciesz się że masz taką ładną serię. Jaki masz przebieg z ciekawości? Jak masz VCDSa to możesz sprawdzić zapełnienie filtra tzw. Oil Ash.
  19. edraven odpowiedział(a) na Igor Słowiński temat w 1.8
    Po sprawdzeniu błędów trzeba na poczatek sprawdzić VCDSem czy czujnik temperatury jest OK, następnie termostat. Jeżeli oba wykluczysz to przepływomierz i przepustnica. Jezeli nie masz VCDSa albo czegoś podobnego to zostaje Ci jedynie wizyta w zakładzie. Tak, niedogrzewający się silnik będzie wpływał na duże spalanie.
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zaraz , czy dobrze kumam że fotele z elektryka mają z automatu moduł pamięci? No raczej nie.... Mam elektrykę ale bez pamięci. Więc jakoś te prądy dochodzą bez modułu . A modułu pod fotelem nie mam.
  21. crash sensor będzie od klemy, tak jak napinacze pirotechniczne pasów też dają crash sensor.
  22. Był problem z akumulatorem , auto rzuciło palnie. stawiam że na mrozie mogło sciąć się paliwo w baku i w filtrze i stąd problem ze zbyt niskim ciśnieniem paliwa. Zalać dobrej ropy , wymienić świece (wszystkie) , skasować błędy i jeździć.
  23. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Od A8. Et37, 9j. Ogólnie od A8 by dużo siadło kółek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.