Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Na poczatek zakup zderzaka bądź decyzja o wierceniu otworów i wklejaniu adapterów. 4 czujniki z gumkami uszczelniającymi Wiązka kompletna od czujników do modułu PDC Moduł PDC 4 kanałowy głośniczek wiązka od mudułu PDC do głośniczka Numery większości z tych części znajdziesz w dziale zrób to sam w temacie rezania PDC na przód.
  2. jak już jest daszek od RSa to trzeba nadkola rezać kątówka i ciąć nadkola z tyłu Przód to sobie byle lamus wyreza, tyłu nikt nie będzie miał Jak się bawić to się bawić!!
  3. M1 , Plaza, Decathlon, tam zawsze jaką są imprezy na hali to parkingi są płatne. Nie wiem jak Decathlon i Plaza, ale w M1 jak pokażesz rachunek na jakąś tam kwote to parking masz free. Jeśli te opcje Ci nie odpowiadają to jedynie wchodzi w grę parkowanie na osiedlach obok, albo zaparkowac dalej gdzieś i dojechac dwa przystanki tramwajem .
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dancioch, powiedz mi czy nawiewy w ogóle dmuchają? Czy problemem jest tylko brak chłodu a nawiew i jego moc jest OK ? Ja miałem problem z dmuchawą nawiewu, wyrobiły się szczotki od silnika i dmuchawa stanęła na amen, zero dmuchania, więc i klima nie działała.
  5. Masakra, jak długo jeszcze bedziemy walczyć o swoje? Ubezpieczenia poszły w górę a poziom usług ? 300pln place więcej niż rok temu a wartość auta spada. O każdą pierdołe trzeba kasę wydrzeć u nich.
  6. trzeba paścia postawić na nogi żeby do jady na codzień był
  7. http://www.wykop.pl/ramka/3233025/ukradli-audi-s4-za-ponad-80tys-policja-zatrzymala-ich-w-60min-po-kradziezy/ Tutaj też podobnie jak u Wurgera skradli A4 a znaleźli S4. może mi też dzwigną auto i oddadzą S4.?
  8. Wurger to dobry motyw. ja, bym sobie dwururke od ciebie wziął i kiere TU będzie sponsorem;)
  9. ważyliście auto przed dynometem? Ważyliśmy za dynometem
  10. Bierz wklęsłe
  11. Ma https://www.facebook.com/Digi-Soft-Powered-746278932164796/ Przy okazji zobaczcie jak ładnie nam wyszedł ostatnio Focusik ST
  12. Zacznij od sprawdzenia błędów. Coś powinno się pokażać. Może przepływka uwalona, może tak jak pisze Tommy niedokończona procedura wypalania ( ale to raczej by się przy którymś kolejnym razie wypaliło i wróciło do normy) , może czujnik temperatury padł i ECU dostaje zły sygnał i dawkuje za dużo żeby dogrzać silnik.
  13. To widzę testy trwały do późnych godzin nocnych;) zapomniałeś dodać że cała modyfikacja bez wyjmowania sterownika, lutowania itp. Auto nie ma widocznych śladów modyfikacji. Robimy wszystkie TDI po OBD do 2015 r włącznie. Szerokiej drogi! Zapomniałem dodać,zapraszamy na nasza stronę www.digisoft.com.pl i na profil na FB. Lajkować kto może https://www.facebook.com/Digi-Soft-Powered-746278932164796/
  14. ja tez jeżdze na ET29 z A5 i śmialo moge polecić wahającym się. Jeżeli macie wybór to dobierzcie do niej opone z małym rantem ochronnym i wystawania praktycznie nie będzie. A odsadzenie robi wrażenie a prowadzenie bajka. komfort praktycznie nie zmienił się w stosunku do 16" na zime.
  15. Dzwoń do Boserona on się zajmuje kompleksowym dopieszczaniem [emoji12]Zamiast glinki języczek białego pieska.... robi robote Yorka może?
  16. Moim zdaniem kierownica od 3.0 to zbędny wydatek, identyczny efekt osiągniesz jak się przyłożysz do wycięcia
  17. Koszt ok 200PLN bo za tyle spokojnie wyrwiesz na alle IC, plus koszt montażu. Wchodzi praktycznie P&P , czasem jest potrzebna redukcja średnicy bo wąż nie chce wejść na większą średnice króćca w IC 3.0 TDI. Do tego trzeba plastikową osłonę delikatnie podciąć. Roboty na 2-3 jeśli masz wszystko przygotowane.
  18. Koledzy piszą o zakupie w UK samochodu z kontynetalną kierownicą czyli po naszemu przystosowane auto do ruchu prawostronnego
  19. do 170-175 KM wystarczy bez problemu, ale koszt IC od 3.0TDI jest tak mały że żal nie zmienić
  20. do 400Nm dla CAGA nie powinno się nic stać. Sprzegło bez problemu ogarnie taki moment , chyba że juz się kończy ewidentnie. Nie zdazyło mi się żeby auto poniżej 400Nm slizgało.
  21. Boseron lecz się na nogi bo na głowę za późno. Może jeszcze relacja ze stawiania klocka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.