Treść opublikowana przez german81
-
Proszę o analizę logów Audi A4 B6 1,8 T Q
po logach nie jestem w stanie stwierdzic czy jest to wina n75 czy umierajacej turbiny . jesli masz mozliwosc to podmien n75 na inny .
-
Proszę o analizę logów Audi A4 B6 1,8 T Q
narazie apalanie stukowe zostawcie w spokoju masz duza nieszczelnosc i turbo nie jest wstanie napompowac wartosci wymaganej przez sterownik i czasy wtrysku sa za długie .
-
prosze o ocene błedów
logi wrzuc tutaj
-
proszę o analizę logów statycznych dynamicznych Spadek mocy przy 110km/h
geometria do czyszczenia .
-
ocena błędów
z tego filmiku wyglonda mi to na problem z pompa paliwa .po otwarciu drzwi kierowcy słychac zeby pompa chodziała przez kilka sekund ? zrób jeszcze log dynamiczny z bloku 2 na pb
-
Prosba o odczytanie pomiarow
zacznij od sprawdzenia czy geometria chodzi płynie w całym zakresie recznie jesli bedzie ok to podmien n75 z n18.
-
ocena błędów
sprawdz czy czujnik temperatury nie oszukuje .rano przed odpaleniem sprawdz jaka widzi temperature w 1 bloku pomiarowym .powina ona byc taka sama jak temperatura powietrza na zewnat . dobrze by było jak bys wrzucił filmik z tego ciezkiego odpalania .
-
Prosba o odczytanie pomiarow
geometria stoi deba w pozycji max dołądowania .
-
ocena błędów
sprawdz czy sa zapisane jakies błedy.
-
prosze o ocene błedów
zacznij od umycia i adaptacji przepustnicy 16891 jest spowodowany nie osiagnieciem regulacji przepustnicy ,po tym obroty powiny wrucic do normy . zrób kompelet logów to zobaczymy co dokładnie siedzi w twoim aucie .
-
1.8T tylko 147 koni. Logi Bydgoszcz. Jak i kto?
Wampir jak nie ogarniesz sam auta to podjedz do mnie do wrocławia o ci to ogarne .
-
ocena błędów
pokasuj błedy i pojezdziz zobaczymy co wróci .
-
1Z utrata mocy.Bardzo proszę o interpretację logów statycznych i dynamicznych
widac ze pompa ma problem z regulacja kata wtrysku , co jest najprawdopodobniej spowodowane umierajacymi wtryskimi i przestawionym poczatkiem wtrysku .
-
1.8T tylko 147 koni. Logi Bydgoszcz. Jak i kto?
to sam zaworki jedno kierunkowe jesli sa nie sprawne to eda puszczac powietrze w dwie strony . zrób test szczelnosci pod cisnieniem . co do programu to według mnie jest to gotowiec . ja ma program pisany pod swoje auto i na seryjnym IC wtryskach 320cc i wydechu mam 165 g przepływu i cisnienie dołądowania 1,1 w piku spadajace do 0,7 przy 6000 obr i nie cofa zapłonu i wtryski jeszcze nie sa zapentlone , fakt faktem mam silnik porzecznie ustawiony .co do turbo to jesli by sie kaczyło to nie było by korekty .
-
1.8T tylko 147 koni. Logi Bydgoszcz. Jak i kto?
po tych logach to mozna postawic tylko 2 diagnozy nieszczelnosc albo turbo zakonczyło rzywot bo program jest przesadzony . co masz dokładnie pomodzone jaka turbina ?
-
1Z utrata mocy.Bardzo proszę o interpretację logów statycznych i dynamicznych
wachania odrotów i dawki sa spowodowane brudnym nastawnikiem pompy wtryskowej ,a korekcja jest spowodowana najprawdopodobniej zajechanymi wtryskami . co doładownia jest ono tak wysokie bo kolega ma padniety n75 który nie jest w stanie ogarnac doładowania .
-
1.8T tylko 147 koni. Logi Bydgoszcz. Jak i kto?
masz duza nieszczelnosc lub przepływka zaczyna odchodzic do krainy wiecznego spokoju . zrób logi z bloku 2 20 33 115 118
-
1Z utrata mocy.Bardzo proszę o interpretację logów statycznych i dynamicznych
wtrysk sterujacy jest na 3 cylindrze ten z przewodem .
-
1Z utrata mocy.Bardzo proszę o interpretację logów statycznych i dynamicznych
po pierwsze do sprawdzenia ustawienie rorzadu ale na blokady a nie na kreski robione samemu . jesli rorzad bedzie dobrze ustawiony sparawdz opornosc wtrysku sterujacego i jego cisnienie otwarcia na stole pomiarowym bo jesli on bedzie uszkodzony ECU bedzie błednie imformowane o poczatku rozpoczeciu poczatku wtrysku .i jeszcze takie pytanie które powinienem zadac na poczatku kiedy był wymieniany filtr paliwa .
-
1Z utrata mocy.Bardzo proszę o interpretację logów statycznych i dynamicznych
tylko pogratulowac mechanika zamiast naprawic to zastosował tak zawne druciarstwo .
-
prośba o analizę logów 003 i 011
zrób porzadny komplet logów bo z tego za wiele nie mozna stwierdzic .
-
Turbina za późno zaczyna ładować- LOGI
podłacz podcisnieine bezposrednioz pompy vak do gruszki i zrób logi do 2500 obr z bloku 11 i zanim zaczniesz logowac to sprawdz czy gryszka jest zaciagnieta do zderzaka .
-
1Z utrata mocy.Bardzo proszę o interpretację logów statycznych i dynamicznych
instalacja do i od n75 do sprawdzenia jesli bedzie szczelna n75 do wymiany . masz prestawiny poczatek wtrysku znacznie lub problem z dynamiczna regulacja kata wtrysku . zrób logi z bloku 000bs i 4 dynamicznie .
-
błąd 00741 oraz 27-00
nie jest on sprzezony z lampka swiec zarowych tylko jest połaczony z ECU zeby imformowac sterownika o urzyciu hamulca i o za tym idzie zabezpieczyc układ napedowy przed uszkodzeniem w razie jednoczesnego nacisniecia pedału gazu i hamulca .
-
1.8T tylko 147 koni. Logi Bydgoszcz. Jak i kto?
wartosci w bloku powiny byc w okolicy 0 ale naj lepiej jak sa na - maxymalnie 3% . wartosci u ciebie sa nie realne i sa pewnie spowodowane kasowaniem błedów lub odłaczaniem aku .