Treść opublikowana przez Beny
-
Strefa motocyklistów
To gratki:wink:
-
Strefa motocyklistów
Siemka chłopaki:hi: Jaki polecacie spray na łańcuch? Kupiłem w tamten sezon jakieś g0wno za 50zl i jak stane na parkingu to czarne kropki na asfalcie:facepalm: i wachacz uj$bany ze masakra:doh:
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam:hi: Marcin potrzebuje zestawik do Audi A4 b8 2.0 tdi CAHA tzn: Oleje i filtry wszystkie:wink: prosze o info na pw, pozdro.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam chciałbym zamówic do mojej ałdi B6 1.9tdi AVF -Motul 8100 X-cess 5W40 5L albo (MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 5L) nie wiem czy są to te same:decayed: -filtr oleju -filtr powietrza -filtr paliwa -filtr kabinowy -płukanke Diesel System Clean motula Proszę o dane do przelewu:wink:
-
plakietka galki zmiany biegow
Ta ale ja nie mam 5 na zamianę więc jak dostaniecie 5 i będziecie chcieli się pozbyć 6 dajcie znać
-
plakietka galki zmiany biegow
Ja też chętnie kupie jak ktoś ma do b6 6biegów s line:naughty:
-
gdzie moge kupic gril s4
Można wiedzieć ile taki zestaw cie kosztował?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
To jak dla mnie to bardzo mało spala Ci to cudeńko:decayed:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzięki Blachu za info:thumbup1:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A ja się włąsnie zastanawiam czy zmieniac tego castrola na motula czy na LM? i czy zalac plukanke?
-
Siłownia
Dzięki Mitshi:thankyou2:
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
Dzięki bardzo Pretor:gicior:
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
Mozesz mi napisac nazwe tego ori termostatu z ASO moze znajde gdzies na allegro bo ten co mam to jest chyba uwalony, przy -20 wskzowka od temperatury lekko co sie ruszy z 50 stopni:facepalm: jak jade juz ponad 30km to tam dojdzie do 70 ale jak stane to wskazowka w oczach opada:kwasny:
-
Siłownia
Spoko rozumiem ale tak jak piszesz 6w nie polecasz to co bys polecil zamiast tego?
-
Siłownia
Właśnie PrzemoVKP możesz opisać jakie ćwiczenia wykonujesz? Chce spalić to sadlo:facepalm: rozumiem ze 6W mogę wykonywać ale no co drugi dzien?
-
Siłownia
Dzięki chłopaki:decayed: Oczywiście jestem wstanie wydać więcej na te spalacze tylko to co zapodałem to pierwsze lepsze na allegro:wink: w następnym tygodniu jestem umówiony do dietetyka:kox: i do dermatologa:facepalm: może on mi pomoże bo powiększyły mi się rozstępy:facepalm: a co do treningu to mam ograniczone zdolnosci fizyczne:kwasny: z 4 miechy temu złamałem rękę w łokciu więc dużych ciężarów nie mogę podnosić, na razie u fizjoterapeuty dzwigam 2kg i mam dosc... ale w domu planuje 6 weidera moze sie uda:) co myślicie?
-
Siłownia
Witam:hi: Chłopaki możecie mi pomóc:decayed: potrzebuje spalić trochę sadła, oczywiście dieta+aeroby ale możecie zarzucić jakieś spalacze? Może ktoś z was próbował np takiego czegośTHERMO FAT BURNER MAX MEGA MOCNY SPALACZ TŁUSZCZU (2822596151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Musisz chyba uderzyć na pw do Gwerty on jest chyba mistrz od tego:wink:
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Końcówki wydechu zmień na jakieś większe i będzie w pytke:banan:
-
Test zegarów przy włączeniu zapłonu?
hehe sorki jak pisałem posta to nie odświeżyłem strony:wink: oczywiście to nie było do Ciebie tylko maquu sorka jak zdenerwowałem:facepalm:
-
Test zegarów przy włączeniu zapłonu?
żeby fajnie wyglądało:decayed: tu masz temat poczytaj http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/vfiz-audi-b6-b7-228446/
-
podwójne światło przeciwmgielne tylne
Ja tak mam:banan: jeden kabelek kumpel przeciągnął z lampy i świeci:wink:
-
Problem ze wskaznikiem paliwa
tzn raczej ze zegary sa ok:wink: musisz sie dobrac do plywaka, kumpel tez mial taki problem ale on mial cos chyba tam z kablami nie halo
-
Jak zaprogramować Vag'iem Domykanie szyb?
a do B6 zna ktoś kodowanie żeby nie trzymac tego pilota:kwasny:?
-
Truckerzy
Wiem jak wygląda sprawa z tymi kontenerami sam woziłem:wink: i na prawde na sztywnym dyszlu jest ok:P ale na tym łamańcu już tak kolorowo nie jest:facepalm: nie raz chłopakom pomagałem no ale to tylko pokazywałem mniej więcej żeby nic nie u.ebali:decayed: wjazd pod kontenery oba na raz z tą przyczepą nie jest prostym zabiegiem:P ale tak jak piszesz idzie sie nauczyc:wink: