Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Chłopaki stanowczo musicie zmniejszyć ilość zioła
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Aaaaaa to ja takie nie widziałem ale na pewno by sie przydało bo mnie wkurza wlewanie płynu
  3. Nie świecą bo to nie są lampki tylko odblaski, najprawdopodobniej nie masz zainstalowanego oświetlenia drzwi o schowku nie wspomnę. Wyjmij sobie jedną czerwoną "lampkę" to się dowiesz czy to lampka czy tylko odblask
  4. Ja tankuje zwykle na jednej stacji i gdy akurat jestem w pobliżu to tankuje do odbicia pistoletu bez względu ile mam w danym momencie w baku, lubie gdy wskazówka paliwa ma wzwód
  5. Standard ja tez dopiero co robiłem, w kolejce czekaja łożyska kół tylnych, to kolejna plama audi po olejowym TFSI Fajny golas bezawaryjności
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A po Polsku to co Ty chcesz?
  7. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Raczej wątpię żeby to był kod koloru 8K0698221 Cena jest troszkę kosmiczna za te blaszki http://shop.ahw-shop.de/reparatursatz-blende-s4-original-audi-a4-s4-8k-bremssattelblende-vorderachse?c=3082
  8. Kupi limo i każe się wozić
  9. Siatka i taśma się przydaje, tej alu lagi ja nie kupowałem bo mi nie potrzebna a tylko by zawalało miejsce, ogólnie modzik jest OK
  10. Cześć Ola, na pewno się wciągniesz arrcio Ty tam nie krzycz głośno bo Cie żonka na spota nie puści A tak w ogóle jak tam Twoje prądy? znalazły się? Taaaaa a prezes od razu z grubej rury
  11. Kolego to mniej więcej tak jak byś próbował założyć ładną klawiaturę do telefonu bez bateri Sam panel niczego nie obsłuży potrzebna do tego reszta, czyli teoretycznie montaż całej navi koszta koło 3tyś
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nówka sound paket w niemieckim ASO http://shop.ahw-shop.de/soundpaket-audi-a4-/-a5-original-endschalldaempfer-tuning-doppelrohr-anlage-sport?c=3359
  13. Kolego miałem ten sam problem u siebie, byłem 3krotnie w ASO z gwarancją, najpierw powiedzieli mi że odpowietrznik był walnięty, niestety nie pomogło, kolejne 2 wizyty wciskali mi że to nie płyn chłodniczy tylko przy odpalaniu samochodu reguluja się klapy nawiewu stąd ten dźwięk :facepalm: Na chwilę obecną bulgotanie ucichło i do dziś nie wiem co tak na prawde było przyczyną :facepalm: Hej, czy coś nowego w temacie? odgłos "przelewania się" płynu jakby w nagrzewnicy (domniemywam, że to z nagrzewnicy, bo słychać ten dźwięk spod podszybia podczas jazdy). Od 4 lat słyszę ten odgłos, ale tylko na zimnym silniku i kiedy jest zimno na zewnątrz. Po nagrzaniu samochodu dźwięk ustaje. Do tej pory bagatelizowałem temat i nic z tym nie robiłem... ale nęci mnie temat ubytków płynu chłodniczego, który muszę dolewać w ilości ok. 1L/20000 km. Płynu ubywa szczególnie zimą... pod deską i na dywanikach sucho szyby nie parują więc przypuszczam, że ubytek to nie wina nagrzewnicy. na razie uzupełniłem płyn na max i będę sprawdzał szczegółowo ubytki zanim zacznę szukać wycieków Spróbuję jeszcze odpowietrzyć układ jak w tym poście http://a4-klub.pl/index.php?/topic/209238-dziwne-dzwieki-po-wymianie-filtru-kabinowego/ U mnie ostatnio znowu się bulgotanie pojawiło, ale płyn cały czas ma max, widzę że to jakiś fabryczny dodatek do tego auta
  14. tylko klekot
  15. Nie w każdej się znajdzie, u mnie są wolne miejsca ale brak pinów i musiałem się doklejać do innego kabla
  16. Nie we wszystkich autach jest wolne miejsce w skrzynce bezpiecznikowej żeby sie podpiąć dlatego jest inna możliwość do lampki w podsufitce
  17. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Świntuch
  18. Głosujemy panowie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/347647-grudzien-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/?mode=show
  19. E ta lista to lipa, bez listy ściskałem się z prezesem, że już nie wspomnę o wspólnym posiłku i bruderszafcie
  20. Szybe wymieniałem w ASO na ORI wszystko zrobione jak należy żadnego trzeszczenia, ani usmarowanej tapicerki, pojechałem niby kleić ale mi powiedzieli że lepiej wymienić więc bardzo sie nie upierałem
  21. Kolego temat wymiany kierownicy znajdziesz w dziale "Zrób to sam" wszystko jest tam dokładnie opisane. Jeśli chodzi o wymianę pokrowców to myślę że to temat do zrobienia ale na pewno bedzie sporo zabawy. W fotelu są maty grzewcze więc wymiana samego poszycia niczego nie zmienia w kwestii grzania, widziałem na innym forum NL gościu dokładał maty grzewcze w A5
  22. Jak bedę miał chwilę to zrobię zrzuty i wrzucę na razie brak czasu
  23. Kolego ja wymieniałem u siebie szybę 2 tygodnie po odebraniu auta z salonu na szczęście pan bozia dał ubezpieczenie więc wcale się nie zastanawiałem Gratki autka niech sie dobrze sprawuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.