Treść opublikowana przez andynl
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Jak bys wziął bez kół miałbyś dzisiaj, na co Ci koła
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Nie wydaje mnie sie
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
No i pojechał do Chin
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Na rancie błotnika z przodu Tu sobie poczytać http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267799-korozja-blotnikow-a4-b8-2008/
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Audi to nie Heidi tylko Helmut Masz z przodu te plastiki z polifta? U mnie tam były pierwsze pryszcze...Laguna to fajnie opisał. Koncita Wurst jest to i Helmut może być piękna Plastiki założone już dawno
-
Demontaż przedniego grilla
Panowie zajęło mi 3 min żeby znaleźć, wystaczy trochę chęci post 277 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/page-14
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Nom tylko zimy brak
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
teraz wszystko jest brudne,wszystko posolone, moja wygląda teraz tak:
-
B8 TrOOOOp
Ja tak odwracam jak wiozę lodówkę samochodową inaczej roleta się nie chce zaciągnąć
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zróbcie jakies fotki chętnie obejrzę
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No gdzie, zasolona jak śledź to będzie na długo zakonserwowana Zaraz biorę wiaderka i lecę tego solonego precla myć
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
zawieszenie jest ORI S-line -30 nic nie zmieniałem Mozliwe ale jeszcze nie zauważyłem ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1200km po drogach w PL i D i taka jestem piękna
-
Alternator ?
Kolego trzeba zrobić skany auta i sprawdzić czy są jakieś błędy a nie strzelać Panu Bogu w okno bo nikt tu wróżyć nie potrafi
-
B8 TrOOOOp
Problem z igłą jest taki że jest krucha i lubi się złamać, a dysze jak zajdą płynem zimowym to robi się taki zielonkawy osad i trudno jest ruszyć, sam połamałem kilka igieł i później kurtkowałem jak to wydłubać z dyszy No ale testuj zobaczymy
-
Spoty Holandia i okolice
Holandia sie zebrać na spota nie może nic a nic
-
B8 TrOOOOp
Muszę poczekać aż przestanie padać, czyli gdzieś do kwietnia, bo mnie sąsiedzi za debila wezmą. No tak na to nie wpadłem Ty a może to się dzieje gdy otwierasz/zamykasz klapę może uszczelka nabiera gdzieś wody i po zamknięciu klapy sru na rolete ????
-
B8 TrOOOOp
hohe zamknij klapę weź sobie węża i polewaj może wyjdzie w praniu gdzie przecieka
-
Koszt remontu i układu paliwowego
kolego problem jest w pierścieniach a nie w tłokach ale ze względu na to że nowe pierścienie są ciut inne to wymienia się tłoki itd. itp. poczytaj sobie dokładnie temat olejowy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281311-panika-olejowa-bierze-olej-20-tfsi/ Ja osobiście nie słyszałem o problemach z układem paliwowym. Ceny remontu dla przykładu w NL materiały+robocizna 5500€
-
B8 TrOOOOp
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/159084-montaz-aktywnego-ukladu-kierowniczego-servotronic/- B8 TrOOOOp
No myślę że tego to ty nie wyczyscisz. A swoją drogą staruszki na przejściu się przepuszcza a nie przepycha.- B8 TrOOOOp
Ja myślę że jak wyczyscisz będzie ok ☺- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
A gdzie wy tam pół zbiornika widzicie? A noga no cóż buty zimowe to i ciężka- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
A o tak mi się dzis zrobiło Poziom oliwy nadal MAX- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Nie było kolego, co najwyżej założona nowa odma, ja mam 2012 styczeń i potrzebny był stage2, silniki w poliftach sa poprawione na pewno - Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT