Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Jak bys wziął bez kół miałbyś dzisiaj, na co Ci koła
  2. Nie wydaje mnie sie
  3. No i pojechał do Chin
  4. Na rancie błotnika z przodu Tu sobie poczytać http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267799-korozja-blotnikow-a4-b8-2008/
  5. Audi to nie Heidi tylko Helmut Masz z przodu te plastiki z polifta? U mnie tam były pierwsze pryszcze...Laguna to fajnie opisał. Koncita Wurst jest to i Helmut może być piękna Plastiki założone już dawno
  6. Panowie zajęło mi 3 min żeby znaleźć, wystaczy trochę chęci post 277 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/page-14
  7. teraz wszystko jest brudne,wszystko posolone, moja wygląda teraz tak:
  8. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja tak odwracam jak wiozę lodówkę samochodową inaczej roleta się nie chce zaciągnąć
  9. Zróbcie jakies fotki chętnie obejrzę
  10. No gdzie, zasolona jak śledź to będzie na długo zakonserwowana Zaraz biorę wiaderka i lecę tego solonego precla myć
  11. zawieszenie jest ORI S-line -30 nic nie zmieniałem Mozliwe ale jeszcze nie zauważyłem ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1200km po drogach w PL i D i taka jestem piękna
  12. andynl odpowiedział(a) na lechlm temat w Audi A4 B8
    Kolego trzeba zrobić skany auta i sprawdzić czy są jakieś błędy a nie strzelać Panu Bogu w okno bo nikt tu wróżyć nie potrafi
  13. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Problem z igłą jest taki że jest krucha i lubi się złamać, a dysze jak zajdą płynem zimowym to robi się taki zielonkawy osad i trudno jest ruszyć, sam połamałem kilka igieł i później kurtkowałem jak to wydłubać z dyszy No ale testuj zobaczymy
  14. Holandia sie zebrać na spota nie może nic a nic
  15. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Muszę poczekać aż przestanie padać, czyli gdzieś do kwietnia, bo mnie sąsiedzi za debila wezmą. No tak na to nie wpadłem Ty a może to się dzieje gdy otwierasz/zamykasz klapę może uszczelka nabiera gdzieś wody i po zamknięciu klapy sru na rolete ????
  16. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hohe zamknij klapę weź sobie węża i polewaj może wyjdzie w praniu gdzie przecieka
  17. kolego problem jest w pierścieniach a nie w tłokach ale ze względu na to że nowe pierścienie są ciut inne to wymienia się tłoki itd. itp. poczytaj sobie dokładnie temat olejowy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281311-panika-olejowa-bierze-olej-20-tfsi/ Ja osobiście nie słyszałem o problemach z układem paliwowym. Ceny remontu dla przykładu w NL materiały+robocizna 5500€
  18. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  19. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/159084-montaz-aktywnego-ukladu-kierowniczego-servotronic/
  20. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No myślę że tego to ty nie wyczyscisz. A swoją drogą staruszki na przejściu się przepuszcza a nie przepycha.
  21. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja myślę że jak wyczyscisz będzie ok ☺
  22. A gdzie wy tam pół zbiornika widzicie? A noga no cóż buty zimowe to i ciężka
  23. A o tak mi się dzis zrobiło Poziom oliwy nadal MAX
  24. Nie było kolego, co najwyżej założona nowa odma, ja mam 2012 styczeń i potrzebny był stage2, silniki w poliftach sa poprawione na pewno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.