Treść opublikowana przez andynl
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Gratuluję Andy, dobrze myślisz. Myślałem że powiesz mi że się mylę a tu d.... no to na razie się wstrzymam z zakupami Panowie po wymianie GATEWAYA zanim ściągnę CP jakie mogą być objawy, co nie będzie działało? da się dojechać do ASO?
-
B8 TrOOOOp
8K0998068A http://shop.ahw-shop.de/reparatursatz-fuer-den-joystick-vom-mmi-drehknopf-original-audi-8k0998068a?c=2475
-
Po wymianie Lampki w podsufitce nie działa
zmień sama obudowę lampki da się rozebrac ja u siebie wymieniałem kichy załóż stare i bedzie po problemie
-
Wycieraczka tylniej szyby
Kolego ale Ty nie masz luzu na sworzniu tylko ramię wycieraczki jest elastyczne. Spróbuj przy samym mocowaniu poruszać czy jest tam luz, możliwe że się przyblokowało i sworzeń obrócił się w ramieniu wycieraczki w takim przypadku wymienić ramię i po bólu.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
zamówiłem kilka drobnych pierdółek, podczas modzenia połamałem kilka plastików nadejszła pora żeby to powymieniać Przymierzałem się do zrobienia ASA ale okazało się że muszę gatewaya wymieniać i na razie dałem sobie spokój bo nie mam za bardzo czasu na takie zabawy, będzie musiało poczekac
-
Po wymianie Lampki w podsufitce nie działa
z jakiego powodu wymieniałes lampę?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W NL wszystko jest drogie bo mają bardzo wysoki podatek BPM. Będąc ostatnio w salonie pytałem ile by mnie kosztowało nowe A6 w avancie, w sumie wychodziło cos koło 15tyś€ samego BPM, pan zaproponował mi szukanie auta w niemczech używki do 2 lat BPM schodzi wtedy o połowę
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Spokojnie wszystko w swoim czasie w wakacje będzie wizyta w czipowni ---------------------------------------------------- Popełniłem bardzo poważnego moda na skalę europejską
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No i piknie panie
-
Złoty Łańcuszek Królewski Splot
Dres do tego dokładają
-
Problem ze spryskiwaczami
dokładnie to nie wiem musisz przelecieć po wszystkich bytach w sterowniku i zobaczyć czy jest za ptaszkowanie to co masz w aucie, ewentualnie pożyczyć od kogoś przełączniki i zamienić zobaczyć czy cos to zmieni, choć na moje chłopskie myślenie gdyby tam coś było nie teges to byś miał błędy
-
Wymiana anteny 8E9035503G
simon w tylnej klapie jest wzmacniacz antenowy (na szybie) z tego co pamietam tam była podobna wtyczka tylko nie wiem czy akurat była niebieska, na bocznej szybie też chyba jest wzmacniacz także szukaj w tych okolicach
-
Metalowe nakładki
A jak ma być, kupujesz zakładasz, jak nie chcą wejść to wiadro cieplej wody i poszedł
-
MOJA BESTIA A4 B8 S-LINE
Gratki fury. Auto z ładnym wypasem tylko jedyne co mnie dziwi to bix z przodu a z tyłu zwykła lampa
-
Problem ze spryskiwaczami
Sprawdź kodowanie w sterowniku może się rozkodowało jak miałeś odłączone aku
-
B8 TrOOOOp
Hmm ciekawe u mnie nie działajet, kodowanie jakieś robiłeś?
-
B8 TrOOOOp
a wszystkie przyciski beda działac?? w przedlifcie?? Przycisk od navi nie będzie śmigał
-
B8 TrOOOOp
cena okazyjna to leży i czeka A to Ty chciałeś nową kierę za 2 piwa
-
B8 TrOOOOp
Darli sie że łamanych kier nie można dostać a leży i czeka http://a4-klub.pl/index.php?/topic/357026-fabryczne-nowa-kierownica-polift-z-airbag-scieta/
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
albo kopa w zadek przy wyjściu no i oczywiście wydrukują Ci za darmo rachunek
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Tak ASO da gratisa, na pewno
-
Szybkie pytanie - Czy w A4 b8 avant była możliwość doposażenia w automatyczne otwieranie bagażnika?
Tutaj jest wszystko co powinieneś wiedzieć http://a4-klub.pl/index.php?/topic/230935-instalacja-elektryczna-klapa-avant/
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
ale oko boli jak się krzywo patrzy
-
Czujniki parkowania przód , numery
http://allegro.pl/czujnik-pdc-parkowania-audi-a3-a4-b8-03-12-i6043428646.html http://allegro.pl/pdc-przedni-parktronik-audi-a4-b8-4h0919275a-i6137510730.html Tutaj masz wszystko opisane http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/
-
przestrzen pomiedzy roleta bagażnika a siedzeniami
To całkiem oddzielny element, jest zamontowany na oparciu tylnej kanapy na klipsach można to zdemontować w każdej chwili, ja mam u siebie wyjętą bo nie jest mi do niczego potrzebna http://allegro.pl/audi-a4-b8-roleta-siatka-i6141366705.html