Treść opublikowana przez marcin j
-
[AJM]->[ASZ] SWAP
Wyglądało groźnie , i było kiepsko, jest dobrze, auto jeździ. :oklaski: Teraz pozostało , wycieczka do DW a z tamtąd do W-wa i .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Jeszcze silniczek BDH, czego chcieć więcej, gratulation, na żywo jeszcze lepiej się prezent...
-
[B5 AFF] [B5 AKN] Moja A4 1,9 TDI
klamki ble ,proponuje przemalować. większa felga i lekka gleba i powyższe zaproponowane zmiany. Dodatkowo zmien nazwe tematu bo AKN- a napewno nie masz skoro w profilu AFF , w temacie 1.9 tdi.
-
Polecane opony zimowe
Dodatkowo zadzwoń sobie do nich i uzgodnisz wszystkie warunki. Miłej jazdy
-
Polecane opony zimowe
To znane serwisy, sklepy internetowe, bierz za pobraniem i będzie wszystko w porządku.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 APT] problem z kontrolka od air bag nie gaśnie
odłączenie aku nic nie pomoże, jedyne co pomoże to podpięcie pod kompa i vag_owanie, odczytanie błędów, i ich skasowanie. To nie zawsze jest takie proste, ja wczoraj próbowałem, skasować vagiem, ale bez zajrzenia na styki, się nie obejdzie.[br]Dopisany: 22 Październik 2007, 07:02 _________________________________________________VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8D0 959 655 J Component and/or Version: Airbag Front+Seite 0001 Software Coding: 00104 Work Shop Code: WSC 06335 2 Faults Found: 65535 - Internal Control Module Memory Error 00-00 - - 01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200) 32-00 - Resistance too High U mnie takie błędy wyskoczyły, miał ktoś takie , gdzie była przyczyna? Wg mijego rozumowania po 2 błędzie wnioskuje że siedzenie pasażera , strona pasażera.???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , mamy taakie same silniczki.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam.
-
fajna kompilacja crash testów
Z tym smartem nawet nieźle , dość dobra ochrona wg mnie.
-
[B5 AEB] 1.8t wskaznik temp na desce skacze z 90 stopni na 60
Być może czujnik temp. szaleje, ale najlepiej zrobić odczyt błędów vag-iem. Powinno rozjaśnić sytuację.
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
nakładki IN-PRO Rob, musze cię poprawić, masz obudowy in pro, a to różnica, sam musisz przyznać. No i nie widzę fotek nowych lampek????
-
[B5 ADP] Mam problem z obrotami
Ja ci daje znać :bicz3:, co możesz zrobić. Użyj szukajki [ opcja SZUKAJ] na forum wpisz falowanie obrotów lub coś podobnego
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
Widze , że kilka osób ma podobne zdanie, chetnie w wyborach zagłosowałbym na LiD, , ale nie dam szansy PiS,oni już mieli swoje 5 min, a wykorzystali z nich 10 sekund. I będzie głos na PO. AAAAAAAA.... komuny już dawno nie ma. :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege i jego 2,5 tdi v6 [br]Dopisany: 17 Październik 2007, 17:29 _________________________________________________ we wlepce w książce serwisowej lub, we wnęce koła zapasowego, tam też jest wlepka z kodem silnika i kodami wyposażenia.
-
Audi A6 2.5 TDI zgasło, elektroniczna czy mechaniczna awaria pompy VP44
Z tego co pamiętam na tym forum nie bylo przypadku awari pompy vp 44, proponuje również zapytać na forum http://www.audiklub.org/ Tam mają dość dużo 2.5 tdi v6 i różne doświadczenia z nimi.
-
4 zimowe do wyboru
Są na bardzo podobnym poziomie, ale pirelli jest znacznie droższa , chyba o ok 80-100 zł.
-
[B6 ASN] Wibracje na drążku skrzyni biegów 3,0V6
Po pierwsze, nie możesz porównyć pracy tych mechanizmów w dwóch różnych typach samochodów. To są różne skrzynie inaczej zestopniowane... Po drugie, możesz napisać do Lukasa, ma takie samo autko jak ty.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, postaram się pomóc , mam podobny silnik. Głowa do góry :th:
-
[B5 AEB] Silnik czy skrzynia
A autko jest zagazowane? Konsultacja z Panem Vag-iem, powinna coś rozświetlić sytuacje.Dodatkowo użyj opcji szukaj, wydaje mi się , że były podobne tematy związane z problemem falowania obrotów.
-
ŻYCZENIA DLA HUGO :)
Wszystkiego najlepszego Panie Prezesie , zdrówka, pomyślności, wytrwałości, a także, by wtryski nie lały, turbo dmuchało, i zimnego powietrza nigdy nie brakowało. 100 lat :oklaski:
-
[B5 AEB] a Co wy MYSLICIE O TYM!! DORADZCIE PROSZE
Felgi bardzo ładne, jeżdzę na takim samym rozmiarze felg i oponki mam 225/ 40 pasują idealnie , nic nie obcierają. Miałem podobną koncepcje , aby na tył dać szerszą opone, ale to już w następnym sezonie :th:U mnie zawias -60 / -40. Pozdr.
-
[B5 AKN] prośba o analizę logów-słaby silnik w dolnym zakresie obrotów
szukasz dziury w doopie .... taka jest charakterystyka tych silnikow i jedyne co mozesz poradzic to podjechac do chipsmachera na mala korekte softu .... Jestem kolejnym dowodem na to , że AKN ładnie jedzie od ok 1900 , 2000 mpr . 2,5 to nie jest 1,9 tdi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, trzeba sie cieszyc z noiwego nabytku. :th: