Treść opublikowana przez marcin j
-
ON vs GAZ
Tak z tego wszystkiego wywnioskowałem , albo się lubi co się chce , albo się lubi co się ma. Ja osobiście nie skalał bym benzynki gazem. Skoro jak nie którzy twierdzą , że gaz jest ok, to dlaczego Audi i inni producenci nie wypuszczają seryjnie samochodów z gazem. Kolejna sprawa to cena porównywanych paliw. Zawsze wraz ze wzrostem cen ON wzrośnie również cena LPG, gdyż LPG nie jest produktem , który się wydobywa, tylko jest produktem powstałym podczas rafinacji ropy. Więc zawsze ilość oferowanego LPG będzie zależna od ilośći wydobytej ropy. [ Dodano: 17-03-2007, 07:04 ] Warto czasem przeliczyć , ale w większości sytuacja wygląda tak, że przy małych przebiegach lepiej kupić benzynkę a przy dużych przebiegach dieselka, ale podkreślam, warto obliczć przy ilu tyś rocznie jest ta granica uwzględniając wszystkie koszty.
-
jakie cisnienie w oponach
Oj były już przypadki nawet na forum, że opone ściągnęło z felgi. Czasem wszystko możliwe. :biggrin: A tak swoją drogą do 18" pompuje 2.5, 2.6, chyba spoko, bo widze, że inni użytkownicy tych rozmiarów podobnie.
-
[B5 1.6] A oto fotki mojej Aczwórki
Felga by się przydała bankowo, z przodu lampy valeo, kierunki biale i bedzie gites . :biggrin:
-
Audi iceman - Kille !!
To w seri, chyba mu seri nie trzymała górą tak trzymać Ale gość się musiał spienić.hehehhhe
-
Audi iceman - Kille !!
Ale mu skopałeś dupsko, brawo mam pytanie co on mówił przed tym jak powiedział nie rozśmieszaj mnie....
-
ET do [B5 1.9TDI]
Im wieksze ET tym felga bardziej schowana. ET 35 , będzie optymalnym wyborem, nic nie obciera. Ps. Przy szerokość felgi do 8''
-
Polecane opony letnie
Jeszcze cieple, z moich obliczeń wynika , że ok 21 luty 2007.
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
To oczywiste.
-
Gdzie szukać kuli do oryginalnego haka?
ulti, Jedź do firmy montującej haki , ale skoro masz przygotowane to też poszukaj haka w samochodzie.
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
Nie, a nie zmienia to faktu stwierdzenia.
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
Oczywiste przodem, odpukać A całą dyskusje zacząłem ja, wpisując tylko informacyjnie , że lepiej założyć lepsze opony na tył, zaskoczyło mnie rozwinięcie tematu.
-
[B5 AFB] Pytanie o wymiane termostatu w AFB...faktycznie tyle rozbierania
Ja wymieniałem w akn -ie i trzeba było z przodem wyjechać racja.
-
Problem z przednim zawieszeniem.
Nie chcę wprowadzać zamętu, ale mnie dwóch niezależnych mechaników powiedziało, że nie makonieczności wymiany parami. Jakto w rzeczywistości jest? [ Dodano: 13-03-2007, 14:44 ] Ale masz Kolego 1,9 a nie 2,5 jak my. A tam .... Kup 2.5 Tdi to już nie zadasz tego pytania. Ale my mamy vi six :biggrin: Nie jest źle.
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
Zakupiłeś A4+2, wypasik bardzo ładny+ .Gratulation. Gleba ,większe fele i miód, tzn jest miodzio, ale bedzie wieksze. ps. wg mnie , rzecz jasna. [ Dodano: 13-03-2007, 23:22 ] aaaaaaaaa -Podpisu jeszcze nie zmieniłeś. :biggrin:
-
[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy
Mamy podobne urządzenia w firmie, używamy do osusznia budynków, i daje b. dobre efekty, tak jak icemankoszalin, proponuje, powinno pomóc.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aha, bo gdzieś czytałem , że jakiś czerwony się ostał. Ale xxl zdecydowanie na mnie za duży, szkoda. Dzięks za info.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukas23, jak wygląda ten polar ,bo podobno jakiś inny kolor.? Możesz wrzucić fote? Jaki to rozmiar.
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
Też widziałem to samo auto w ten sam dzień i w tym samym miejscu :biggrin:
-
[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy
Od spodu oglądnij auto, strasznie dziwna sytuacja dla mnie.
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
Większość osób naprawde myśli, że lepiej założyć lepsze opony na przód, tylko dlaczego. Czy tylko po to żeby na światłach, przy mokrej nawierzchni nie buksowały koła [ Dodano: 13-03-2007, 15:51 ] spanky, może warto założyć temat i rozwiać wątpliwości Można by było przenieś posty,i niech wieksze grono się wypowie. Złudne bezpieczeństwo jest niebezpieczne.
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
a4avant, nawet link podaje do poczytania. Teraz znalazłem jeszcze coś takiego. http://www.jdkulej.pl/poradnik_ogumienie.php
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
Zawsze zakładałem lepsze opony na tylną oś. Choć czasem w warsztatach wulkanizacyjnych nie wiedzą nawet o takich podstawach, i trzeba pilnować. Chyba że kupowałem 4 sztuki nowych opon ,to wtedy nie ma to znaczenia.
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
Oczywiste, ale z jakiej racji, lepsze na przód , bo w zimie tak się robi, Czy co Nie zgadzam się. [ Dodano: 13-03-2007, 13:24 ] Nowe lub lepsze opony z tyłu zapewnią ci przecież lepsze trzymanie w awaryjnych sytuacjach ,np ciasny zakręt (łuk) i mokra nawierzchnia. Tylnymi kołami nie kręcisz więc ich nie kontrolujesz i przy słabych oponach z tyłu najczęściej traci się przyczepność. A nad przednimi kołami ma się większą kontrole, gaz kontra itp Ps . Dotyczy oczywiście samochodów z napędem na oś przednią.
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
Jescze jedna ważna rzecz przy napędzie przednim, lepsze opony zakłada się na tył.
-
[A4 B5 2.5 Q] AVANT 99r. Ładniejsza niż Sputnik.
Silniczek jak mój , ale twój avancik ma jeszcze . Gratulation.