Treść opublikowana przez marcin j
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
FUNKCJE COBRA XRS 9840 Wysoka wydajnośc Ekstremalnie poprawiona wydajnośc wykrywania pasm radarowych oraz laserowych i udowodniona skutecznośc. DETEKCJA 12-PASM Wykrywa 6 pasm radarowych w tym pasmo europejskie KU. X,K,Ka superszerokie,Ku,VG-2,Spectre. Sygnały lasera : LTI 20-20, Ultra Lyte, ProLaser and ProLaser III Sygnały bezpieczeństwa oraz alarmy stroboskopowe. WYŚWIETLACZ COOL BLUE Zapewnia łatwe rozpoznanie sygnałów i komunikatów. WYKRYWA EUROPEJSKIE PASMO KU Wykrywa najnowsze pasmo Ku stosowane bardzo często w zachodniej europie, jest ono również powoli wprowadzane do Polski! LaserEye® Czujnik sygnałów lasera zapewnia detekcję w promienu 360 stopni Warns driver with specific voice annunciation of the signal being detected. albo gość z allegro kłamie , albo cobradd nie masz racji , a o skuteczności CB, hmmmm różnie to bywa , i właśnie w tym czasie , "kiedy różnie to bywa": najczęściej coś nas zatrzymuje i bach punkty W takim momencie potrzebny był właśnie antyradar .
-
[B6 AVF] Prośba o identyfikację przepływomierza
OT. seba ty masz swap na AVF ????
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
cobradd jaki masz antyradar ??? :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
[B7 ] Avant s-line pakiet, czarna perła, LED Felunek NEW RS6 19
piękna , czekam na realizacje modów, bo zapowiada sie ciekawie 19"
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Piękna furka , jak będą 19" to będzie szybki ciemne jak najbardziej będą pasować.
-
[B5 AHH] Czy można odpalić na pych ?
Radze zamówić lawete, koszt mały, w porównaniu z tym co mogłoby się stać zupełnie niepotrzebnie i wtedy $$$$$, reasumując laweta i masz spokój.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czytaj forum , ale pojechałem
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Miałem właśnie zakładać taki temat, rozglądałem się troche na allegrom myśle , że od ok 500- 700 zł i zł trzeba przeznaczyć na taki zakup, Np : http://moto.allegro.pl/item647168601_antyradar_cobra_xrs_9840_detektor_high_end.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamu na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A oni pewnie az do teraz ogladaja TV u marcina j w aucie.. Niestety nie mogłem być, tym razem week na wsi.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
pamiętam jak wysiadał z górskiej przejażdżki :gwizdanie: wyglądał jak zbity pies :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam
-
[B5 APS] Zderzak od S4 dokladne fotki co i jak wyglada
bierz silnik ,
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
miron boi się zeskoczyć z dywanu na podłoge , a co dopiero .... :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam an forum
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
Piekna sztuka, dawaj wnetrze , masz wykres mocy , to wklejaj
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Bede sie czuł jak u siebie
-
[ALL] Kilka ciekawych gadżetów z "carbonu"
Basior jak znajdziesz lotke s4 na tylnią klape w carbonie to pisz w temacie i PW do mnie ,, proszę , to tak przy okazji jakbyś szukał.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gratki boseron,
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
A ile w aso spoiler S4 na tylną klapę do B6 sedan ??????????????
-
[ALL B6] Dokładka a'la s-line
To co na aukcji pokazano to tak, masz acje Mlody. Jeżeli chodzi o stanardową górna część zderzaka to aby dołożyć do niej dokładke s line = troszke rezania, ( naprawde nie wiele ) i z przodu siedzi piękna dokładka s line Wszystko zostało napisane w tym temacie. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wszystko_o_pakietach_sline_s4-t22707.0.html
-
[ALL] Szukam ciekawego odtwarzacza VIDEO/DVD
Mitsu evo