Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kocky

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kocky

  1. Witaj na forum Proponuję zadać pytanie w odpowiednim dziale: http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio-b9.0/ Ten wątek jest tylko do przywitania się
  2. Jak dla mnie ostatnie jakie podałeś będą
  3. W tej wiadomości był link do zweryfikowanych telefonów: http://www.a4-klub.pl/smf/all_rnse_a_symbian-t51001.0.html;msg548005#msg548005
  4. Był poruszany nieraz temat moduł bluetooth Audi + telefon z Symbianem i jest z tym różnie. Ja mam e65 i nie mogę wejść do kontaktów zapisanych na karcie sim. Użyj szukajki.
  5. do czarnego wg mnie felgi z drugiego linku będą
  6. Transporter zawsze był bajką ale trzecia część jak dla mnie jest już przesadzona. Mam nadzieję, że czwartej już nie będzie
  7. Książka z serii "sam naprawiam" do B6 w języki polskim nie została wydana
  8. :polew: :polew:
  9. Ostrzeżenie o przekroczeniu ustawionej prędkości... jak przytrzymasz przycisk "check" to zapamiętujesz prędkość z jaką jedziesz i jak ją przekroczysz to jest znaczek i sygnał. Sygnał jest w momencie przekroczenia, natomiast znak na wyświetlaczu jest cały czas jak jedziesz z prędkością większą niż ustawiona. Jest to tzw pierwsze ustawienie prędkości. Można to wyłączyć również poprzez przytrzymanie "check" U mnie jest jeszcze z numerem 2 - które ustawia się w menu komputera pokładowego.
  10. Niezłe auto... dawaj nią na testy
  11. chyba mało osób na tym forum odpowie, że vectra lepsza Ja jakoś nie mam wątpliwości:
  12. Witaj na forum Zapraszam na spoty w trójmieście
  13. Witaj na forum
  14. Może wystarczy jak obejrzysz koła - czy felga nieuszkodzona, a może na oponie coś się pojawiło, później kontrola wyważenia
  15. Podstawa to dobry akumulator i świece żarowe. Przy temp poniżej -15 odpalił za pierwszym razem.... Czas grzania świec - max 10 sekund
  16. Można w ASO kupić zestaw naprawczy do mocowania górnego przednich lamp. Cena ok 75 zł (zarówno do B6 i B7 były w takiej cenie)
  17. W tym wątku możesz podpatrzeć felgi na autach użytkowników: http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_felg_a4czyli_pokazcie_swoje_fele-t12182.0.html
  18. Bez podpięcia vaga i ujawnienia wyników kontroli to ciężko nam będzie wywróżyć :gwizdanie:
  19. Witaj na forum
  20. Witaj na forum Zapraszam na spoty trójmiejskie
  21. nie przygotował się
  22. Prawie jak Twoj rs 4 i 1/2 :polew: widać podobieństwa... chyba mam jeszcze gdzieś fotki tego rs 4 i 1/2 :polew:
  23. Wg mnie jest to przykład jak można popsuć ładny model B5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.