Treść opublikowana przez lesand
-
[B5 1Z] Jaka jest długość paska do alternatora ?
co masz na myśli pisząc "popuściłem"? - powinieneś założyć na śrubę od napinacza klucz oczkowy z przedłużką i ugiąć maksymalnie w dół inaczej nie założysz nowego paska, jeśli się nie ugina to napinacz do wymiany z tego co pamiętam to skok napinacza wynosi 3 cm
-
[B5 AFN] 1,9TDI 96r.Zalałem silnik MODIFKATOREM PLUS .Drgania silnika....
:oklaski:
-
[B5 AFN] Problemy z ciśnieniem turbiny
zajrzyj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_obserwacja_sztangi_turbiny_na_vag_silniku_w_silnikach_19_tdi_vid-t16358.0.html
-
[B5 AFN] Problemy z odpaleniem
może problem jest w kostce stacyjki
-
[ALL] Jakie różnice między silnikami, A4 vs A3
Tu masz różnice pomiędzy AFN a AHF : http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_moze_ktos_wie-t56260.0.html
-
[B6 ALL] Quattro jak to działa
zasada działania: http://grupab.vdclan.com/index.php?option=com_content&task=view&id=57&Itemid=2
-
Ustawienia climatronika
odpowiedź masz w pytaniu
-
[B5 AFN] Poszarpany pasek alternatora
nie ma się nad czym zastanawiać tylko wymieniać, radzę też sprawdzić koło pasowe alternatora i napinacze, http://www.a4-klub.pl/smf/rozrzad_elementy_do_wymiany_rozrzadu_i_osprzetu-t11892.0.html;msg145352;topicseen;highlight,pasek+alternatora+afn#msg145352 http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avb_napinacz_paska_alternatora_19_tdi-t31683.0.html;msg478438;topicseen;highlight,pasek+alternatora+afn#msg478438
-
[B6 AVF] Może ktoś wie?
z tego co wiem to różnica jest w regulacji kąta początku wtrysku, w AFN ustawia się go poprzez obrót całej pompy, a w AHF przez odpowiednie ustawie koła pasowego pompy, trzeba poluzować trzy śruby i przekręcać
-
[B6 AVB] Jak jeździć dieslem ?
na początek radzę to przeczytać: http://www.a4-klub.pl/smf/10_przykazan_dla_diesla_ver_13-t5260.0.html; :>
-
[B5 AFN] Dziwne objawy ogrzewania ?
Też stawiałbym na odpowietrzenie, pamiętam jak odpowietrzałem swojego AFNa trwało to chyba z 40 min.
-
[B6 AWX] Spadająca temperatura silnika
Temperatura powinna stać na 90 z klimą czy bez nie ma znaczenia
-
[B6 AVF] Nagary po zmianie na MOTULA
rzadkim w sensie ze zbyt czesto nie jest uzywany czy rzadkim biorac pod uwage jego lepkosc? a może rzadkim bo rzadko go można spotkać w sklepie na półce rzadko to na pewno można trafić na sprzedawcę, który pytany o olej Motula czy LM wie w ogóle o co pytam,( pomijam oczywiście sklepy, które maja te oleje na półkach)
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
zgadzam się, (kupiłem je razem z autem a nie z wyboru) 89% focusów iu mnie w pracy jezdzi na p6000 to kurde jakas pomyłka jest jak taka firma moze wypuścić takie imitacje opon słyszałem że są na pierwszym montażu w Fordzie i Seacie jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ...
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
zgadzam się, (kupiłem je razem z autem a nie z wyboru)
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
Ja mam Vredestein Snowtrac 2 195/65R15 T i są ciche, cichsze od letnich na których jeździłem ostatnio (Pirelli P6000)
-
[B6 AWX] Wskaźnik temperatury
Powinien stać na 90, sprawdź termostat
-
[B5 1Z] uruchamianie silnika a świece żarowe
przyczyn może być wiele, przy dodatnich temp. to normalne że kontrolka zapala się tylko na chwilę, a kontrolka od immobilizera gaśnie?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Możesz kupić w Inter Cars http://www.intercars.com.pl/ w Wrocławiu mają 3 sklepy albo u kolegi dzik http://www.a4-klub.pl/smf/motul_pelna_gama_produktow-t44215.0.html, koledzy z forum go polecają
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
prawda, dodałbym do tego jeszcze LIQUI MOLY: http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_1136.html http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_3700.html http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_3706.html http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_1150.html
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mineralny do AFN Z tego co pamiętam to żaden olej mineralny nie spełnia normy 505,00, radzę jak najszybciej zmienić olej
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja letnie miałem już bardzo zjechane więc zmieniłem na zimówki: Vredestein Snowtrac 2 195/65/15, na suchym ok, na wodzie super, mam nadzieję że na śniegu też się sprawdzą
-
[B5 1Z] opony - jakie powinny miec wymiary podane przez producenta
Dane z działu: http://www.a4-klub.pl/smf/przeliczniki_kalkulatory_oznaczenia_itp-t1853.0.html http://opony.auto.com.pl/kreator/index.asp?rodzaj_pojazdu=osobowe&marka=Audi&model=A4 jeśli są złe to po co zamieszczono je na forum 16" były montowane alu 7Jx16H2 ET45
-
[B5 1Z] opony - jakie powinny miec wymiary podane przez producenta
typ pojazdu B5 okres produkcji 12.94-11.00 moc pojazdu 55-142 ogumienie seryjne 185/65R15 ogumienie opcjonalne 195/65R15 ogumienie opcjonalne 205/60R15 wymiary felgi 6JX15 parametry montażowe 5X112X57
-
[B5 AVG] złe wskazania - kontrolka paliwa
Może to się przyda: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_bledne_wskazania_poziomu_paliwa_naprawa_plywaka-t19271.0.html