Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. co się śmiejesz..mi już pare razy auto zgasło bo zapomniałem wymienić olej.. :drunk: :drunk: :drunk: :drool:
  2. w 10k damy rade ze wszystkim na gotowo..
  3. a co Ty taki miły chyba %% były
  4. bierz Pozia i na kreche
  5. dziewczynki jest niedziela..dzień lansu..słońce świeci..więc czas na lody..lody u Żółwia
  6. Hugacz..Wszystkiego NAJELPSZEGO PIĘKNEGO, SZYBKIEGO i BEZAWARYJNEGO AUDI A4 ŻYCZĘ
  7. I tak właśnie jest przecie to już prawie złom Malik bierz tą a5 => http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3324757
  8. można..musisz rozgrzać łączenia..jest ich tam z 5 czy 6..
  9. :polew: :polew: Kasieńko, chodziło mi o Czeską ... ale Pragę chyba brzeskiej
  10. adamooo odpowiedział(a) na 7JK8 temat w Audi A4 B5
    mi wymiana gałki i mieszka zajęła godzine cała gałka była wklejona i musiałem całą pociąć brzeszczotem żeby ją zdjąć
  11. ostatnio kupiliśmy żarówki 8000k i świecą za***iście...cała wawka niedługo będzie jeździła tylko na tej barwie ;D
  12. dajesz 5 tysi i mogę się stawić przemaluje swojego na srebro..
  13. wpadaj to coś wyrezamy jako że jesteś nowy będziesz musiał udostępnić nam swoje auto na pół godziny żeby go odmulić.. tak jest w regulaminie warszawskim..no i musisz wziąć ze sobą jakąś "krówke"
  14. ostatnio namawiałem oniaka na te halogenki ale chyba oniak wymięknie bo za dużo rezania
  15. http://www.dailyfreegames.com/flash/racing-games/autobahn-game.html
  16. UWAGA..ZA CHWILE LODY U ŻÓŁWIA..ZAPRASZAMY JA I ONIAK JESTEŚMY NA 100% jakoś przed 17
  17. jak coś to mam na sprzedaż PD do AWX
  18. do avantów niestety nie ma ledów są tylko do A6
  19. adamooo odpowiedział(a) na alvaro temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak miałem 1.8 T to te 2,5 wciągałem nosem..
  20. pozwole sobie wkleić zdjęcie Elba.. tutaj jest 90 i wygląda bardzo fajnie..
  21. ja już jestem po zabiegu..wszystko działa cacy..kolega malik robił zdjęcia ale coś nie wyszły..jak się zobaczymy na spocie to zrobimy replay
  22. jeszcze nie dostałem przesyłki..jak dostane to rezamy
  23. u Oniaka owszem
  24. adamooo odpowiedział(a) na alvaro temat w Lifestyle i Hydepark
    1:0 dla 2.5TDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.