Treść opublikowana przez kamilb5
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
No rzeczywiście macie rację,sprawdzałem teraz wykres z dynometa i tam max. moc jest przy 5300
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
banshee Niby czemu lipa? Dynomet pokazał bardzo podobnie. ---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ---------- A parametry dobrze uzupełniłeś? waga ma kluczowe znaczenie:wink: Może paliwa sobie za dużo dopisał i stąd taki wynik,jaka waga auta została wpisana?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Jeśli dobrze myśle to tak: czerwony to +,najlepiej po zapłonie,czarny masa czyli -,pomarańczowy prawdopodobnie trzeba podłączyć pod światła w celu przyciemnienia a biały to nie wiem,chyba do zmiany koloru podswietlenia taki mi sie wydaje.
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
Te logi nie były robione do końca,bo się kapnąłem że loguje to co nie trzeba więc odpusciłem,to i gramów mało. Tak to wygląda Kpowerze.
-
Dymione kierunkowskazy do przedlifta BOSCH
Ja przyciemniłem sprayem do lamp,i całkiem ładnie to wygląda.
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Nic nie uszkodzisz,auto będziesz miał słabsze. Dv-ke bardzo łatwo sprawdzić po za tym.
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
W aeb-ie trzeba logować zegary na 1szym bloku w MB,testowane dzisiaj. 207km/351Nm.
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
A w której grupie jest prędkośc pojazdu? U mnie w 5 grupie jest takie coś VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Dolot w 1.8 T
Jak celujesz w okolice 200km czy nawet 220 to na tipa szkoda kasy. Podstawa to DP.
-
Dobry chiptuner z podkarpacia co zrobi korekcje programu
No napisałem Ci że chłopak piszę program pod dany silnik jak i osprzęt więc nie jest to gotowiec,z kasą to musisz z nim już gadać.
-
przegub GSP warto czy unikać ?
Ja kiedyś wymieniałem kumplowi w passacie b5 ATJ i jak na razie fajnie sie sprawują,mozna polecić.
-
Dobry chiptuner z podkarpacia co zrobi korekcje programu
Tzn jak na jakiej zasadzie? Robi program specjalnie pod auto więc i korekcje także.
-
Jakie wtryski do ANB 1.8t
Zależy w jaką moc celujesz,wystarczy jak sam regulator zmienisz na 4barowy to juz wydatek wtrysków sie zwiększy. Jak chcesz wtryski większe to załóż od saaba 2,3Turbo 350cc przy 3bar-ach przy 4barowym regulatorze masz potencjał na 260km.
-
Dobry chiptuner z podkarpacia co zrobi korekcje programu
Daleko nie trzeba szukać,ja polecam Gregora w 100%
-
Dolot w 1.8 T
Ja mowir o samym tipie. Takiego gowna jak stozek nigdy bym sobie nie zalozyl No tak,lepiej założyć tipa na k03 i cieszyć się efektem placebo..
-
Dolot w 1.8 T
Ale honda to nie Audi,ja mam na tą chwilę założony stożek i dzwięk jest rzeczywiście trochę ładniejszy,ale w audi dolot jest zbyt długi żeby uzyskać taki dzwięk jak w hondzie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Carlos tyle że w biedronce nie ma oleju:decayed:,jak już to kiedyś w lidlu widziałem minerał 5l za 47zł chyba:grin:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No moje waży 1480 wraz z kierowcą więc waga powinna się zgadzać,a u Ciebie Marcinie jest wszystko ok,ja jak miałem quatro w B4 to też była cięższa od zwykłej b4 0 160kg więc chyba jest ok.
-
Dolot w 1.8 T
Temat tipa był omawiany wielokrotnie w dziale modyfikacje 1,8T,jeżeli masz turbo k03 lub k03s to nie ma sensu zmieniać tipa,bo ori ogarnia bardzo dużo,a tym bardziej te małe turbiny a co do dzwieku to jak ma być słychać? Jak chcesz cos usłyszeć to załóż sobie stożek to wtędy będziesz słyszał dolot.
-
Średnica sworznia dolnego prostego wahacza.
Prawdopodobnie 21mm
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
A ja mam też czerwone valteki w AEB-ie i wydoliły 200km i spalanie 9,5l jazda po mieście,na autostradzie 8,5l przy 140km/h więc Panowie jak macie źle wykalibrowane wtryski,jak i całą instalację bo szkoda wydać parę złotych więcej na strojenie na AFR-ce to nie zwalajcie winy na Valteki że są ciulowe,kolega ma dla przykładu hany niebieskie i strasznie narzeka. Podajcie przynajmniej jakiś powód co z tymi valtekami nie tak?
-
A4 B5 AEB-Gwint H:R
Normalnie pasują P&P ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- 0280150431 350cc/min przy 3barach.
-
A4 B5 AEB-Gwint H:R
No tak,ale mowa cały czas o podmiance na 360cc przy3bar-ach z saaba choćby nawet.
-
A4 B5 AEB-Gwint H:R
Albo hybryda,albo k04 zobaczymy jeszcze,pierwsze musze jeszcze sprzęgło wymienić bo to nie ogarnia tej mocy tym bardziej teraz przy niskich temperaturach. A tu dzisiaj mały spot z kolegą z klubu.
-
A4 B5 AEB-Gwint H:R
Fmic myślę że wleci na wiosnę i pewnie większa suszara,póki co to jest narazie założony DP+ Wtryski 360cc no i program oczywiście. Tip-a narazie nie ma,przy ori turbinie wiele i tak nie da więc narazie nie ma sensu.