Treść opublikowana przez kamilb5
-
Proszę o analizę logów
Zapłon chyba jest za bardzo przyśpieszony i pewnie stąd te stuki,AFR pokazuje cały czas na bogato więc co może być przyczyną tego wszystkiego? Czy jak zmniejsze boost na 1,0bar na MBC będzie ok? ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- Progarm był robiony w Car Soft Tuning,i to już druga korekta,ale dalej coś jest nie tak ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- Może zmiana świeć by pomogła? Jakie Panowie polecacie świece do AEBa?
-
Proszę o analizę logów
No właśnie stuka jak cholera,świece zmieniane pół roku temu na denso TT,ogólnie to cały czas borykam sie z ciśnieniem doładowania bo cały czas idzie na 1,2 1,3 bara w peaku i zaczyna szarpać, później spada na 0,7 i jedzie normalnie. ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- Na tą chwilę mam założony n75 z 1,9tdi bo na ori łapał przeładowanie przy 1,2 bara i przerzucał w tryb awaryjny,teraz to chyba wtryski zapętlają przy 1,2 bara i chyba dlatego szarpie i teraz nie wiem czy to wina programu czy tego n75? kupiłem teraz mbc z ProPerfekta i wtryski 350cc z saaba 2,3 turbo i będzie kolejna korekta.
-
Proszę o analizę logów
VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
roman_tyk nie łapie mu przeładowania przy 1,4 bara? K03 dmuchnie tyle w ogóle?
-
[A4B5] Jaki najlepszy olej do A4B5??? .::BuDziKESC::.
Masz do tego odpowiedni dział. http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/all-olej-silnikowy-4260/
-
podczas upału turbina słabiutka,wieczorem i w nocy chodzi jak ta lala-rozwiązanie
marcelinho ale co tu chcesz potwierdzać? praw fizyki nikt nie oszuka,weź pomyśl logicznie a wtedy sam sobie odpowiesz na pytanie.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
I wymiana co 10tyś,jakoś nie trawie trybu LL
-
podczas upału turbina słabiutka,wieczorem i w nocy chodzi jak ta lala-rozwiązanie
W gorące dni to jest normalne że auto jest słabsze,bo jest mało tlenu w powietrzu i powietrze jest bardzo rzadkie jeśli można to tak określić a seryjny IC nie wyrabia więc dlatego montuje się większy IC żeby więcej zimnego powietrza trafiało do kolektora ssącego a co za tym idzie:zimniejsze powietrze=wieksza moc więc się nie martw.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Inkognito to jaka jest cena wywoławcza za cały komplet? I jaka tam masz turbinę? JUZIU mam tam jakiś AFR więc o skład mieszanki sie nie boję.
-
Wymiana pompy oleju , czy da rade sam ?
Jak masz troche pojęcia to mozesz próbować.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
JUZIU mam teraz soft,tyle że chyba n75 padł i wali cały czas na 1,2 bara i dlatego chciałem go przykręcić trochę,więc na 1bar można go ustawić? w sumie turbo i tak więcej nie utrzyma ale więcej też nie dmuchnie więc nie wpadnie w tryb awaryjny.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Aha to ok,czyli peak-a mozna ustawić na 1,0bar,chodzi mi o to żeby znowu nie przeładowywało,bo jak dobiło do 1,2bara to zaraz obcinało do 0,3 i było po jezdzie. W każdym bądź razie dziekuje Panowie za dorade i jutro zamawiam MBC.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jeśli rzeczywiście utrzyma 0,9 do odcinki to spoko,a jak np ustawiłbym na 1,1 bar-a to ono przy odcince spadnie do tego 0,9?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ale k03 chyba i tak nie utrzyma 1bara do odcinki,tylko spadnie w okolice 0,7,przynajmniej u mnie tak pokazuje.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wtryski są narazie ori czyli chyba 250-tki aczkolwiek mam 360cc z saaba 2,3 turbo,tyle że znów trzeba by robić korekte softu pod nie bo pewnie będą za dużo podlewać. Dodam że auto jest po programie a przepływka pokazuje 160g
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie jakie można ustawić największe i w miare bezpiecznie cisnienie na MBC w k03? Pytam bo doładowaniu 1,2 bara auto zaczyna szarpać ,a mam teraz założony n75 z TDI,bo ori nie mam gdzie teraz kupić i zastanawiam sie nad mbc.
-
czy to uszczelka pod głowicą POMOCY
Jeśli nie jechałeś bez płynu to głowicy nie trzeba planować,ewentualnie możesz ją prześwietlić czy nie jest peknięta,ale ja stawiam na uszczelkę pod głowicą.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Bierz LM,chociaż Valvo też jest bardzo dobrym olejem więc wybór należy do Ciebie.
-
tak jakby brak mocy ? czy moje widzimisie...
13 kanał to masz stukowce,a same zera oznaczają że wszystko jest ok.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Czarne b6 sedan 3,0v6 quattro obniżona na pieknych felgach z ramką klubową widziana dzisiaj w Brzozowie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja też taki miałem do póki ta trąba sycząca nie odpadła i przestał syczeć po za tym spisywał sie bardzo fajnie. ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Panowie jaki polecacie zestaw AFR do 1,8T ? Przy strojeniu i w eksploatacji jest to w sumie potrzebny wskaźnik. Chodzi mi o wskaźnik,sterownik no i sonde szerokopasmową.
-
DIESEL*POWER Type*approval*No*e1 72 245 2004*104 4697 01*
Lepiej zrobić juz jakiś porządny program i cieszyć się jazdą.
-
Jaki tłumik środkowy do A4 B5 1.8T?
Zależy co chcesz uzyskać. Jak chcesz środkowy zmieniać to i zmień końcowy bo efekt będzie taki sam. Ja np wywaliłem całkiem srodkowy a końcowy mam remusa dedykowanego i tak jest cicho.
-
Wieszająca sie lambda
Może masz coś ze składem mieszanki na lpg nie tak?
-
BV50 duża z K03s połączone, pierwsze zdjecia :) plus muszle turbo benzyna
Ja jak pytałem o hybryde z k03 na k03s t powiedział mi gośc 800zł z roczną gwarancją ewentualnie przy oddaniu swojej (sprawnej) to 500zł więc niedrogo. Wszystko oczywiście w firmie zajmującej sie regeneracją turbin.