Treść opublikowana przez kamilb5
-
A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor
-Wtryski 350cc z Saaba 2,3 Turbo -Pompa walbro 255 -DP -Soft by Gregor
-
1.8T+ ' by marys
MrTea co Ci da podmiana wtryskiwaczy na wiekszę skoro turbo więcej nie dmuchnie? Ja mam założone teraz 350cc i równe 200HP i na k03-005 więcej nie da rady.
-
Świece - jakie dobrać
Zakładaj 7mki,upuszczają więcej gorącego powietrza z silnika co powoduje minimalnie zwiększenie mocy,i zmniejszają spalanie stukowe jeśli minimalnym stopniu ono występuje. Ogólnie bardziej polecane do aut chipowanych a tym bardziej 1,8T czy 2,7 BiT.
-
Świece - jakie dobrać
Albo stopień zimniejsze i pfr7q,lub tańsze bkr7e bardziej się nadają do auta po virusie. Ewentualnie denso ik 27
-
Jak prawidłowo ustawić instalacje.
Łukasz13 AFR zapięty cały czas i jakoś ciągle bez zmian,miałem AC i poszły do kosza po miesiącu więc valteki dla dużo lepsze jak dla mnie.
-
Jak prawidłowo ustawić instalacje.
PitekA4 Ja mam takie same valteki i słowa złego nie moge powiedzieć,wydoliły ponad 200km więc co ich czepiasz? Wg Ciebie autokalibracja zastąpi porządne strojenie na AFR-ce? To że ty masz tam jakieś reg chwasty to od razu są one najlepsze i lepszych już nie ma.
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Max04 Wtryski 350cc,Dp również by sie przydał i strojenie najlepiej u Gregora.
-
W co teraz gracie na telefonach (android) ??!!
Drag racing jeszcze bardziej wciąga!
-
Klekotanie .
1bar na gorącym to stanowczo za mało,min to 1,5 do 1,7bar-a
-
Dobry chiptuner z podkarpacia co zrobi korekcje programu
piotrekkkkk Ile Ci wszyło Hp po programie?
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
Jak zapakuje wtryski 350cc+program to wyjdzie 200ps,seria ogarnie 180km.
-
Jaki rozmiar opony będzie odpowiedni Audi 80
ja miałem 225/45r16 -20/-20 i nigdy nic nie obcierało
-
Raz 0.5 bara raz 1.5 ???
A DV-ka sprawdzona?
-
zgasł odpalil zgasł problem z silnikiem
oryginalnie jest zalozony wiec poco 2 ?? No i co z tego że jest?,jak będzie np popsuty i co wtedy? A może to i on właśnie robi robotę i cofa paliwo? ja bym propopował go wymienić.
-
Wskaźnik ciśnienia oleju
Ja ostatnio zamontowałem. Fajny bajer.
-
Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
davidlive zdaje sobie z tego sprawe że jazda z takim czymś może być uciążliwa,i że będzie napewno głośno,auto używam w sumie codziennie ale tylko po miejscu rzadko kiedy robię jakąs trase jedynie w niedziele jazda rekreacyjna gdzieś dalej i tyle,a jak będzie za głośno to zawsze da rade wyciszyć.
-
Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
Ok dzięki,może za niedługo cos takiego i u siebie pomodzę,tłumik zawsze będzie można wsadzić jak będzie za głośno bo fakt faktem ładnie to audi sobie mruczy.
-
Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
pioteros z opisy wynika że tam jest chyba tylko dp 3cale,a reszta 2,5cala ,chyba że sie myle.
-
Wydech 2,5" w A4 B5 1.8T
Panowie a co powiecie o tym? Co tam może byc pomodzone?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ładowanie Ci nic nie da,skoro raz juz padł,to nic mu juz nie pomoże kup nowy aku i nie kombinuj. Prąd rozruchowy 640A spokojnie wystarczy do tego silnika.
-
Ile pali Wam gazu?
od 10 do 12lpg
-
Co ile wymiana rozrządu w AFN-ie.
Dokładnie tak jak koledzy piszą,punto 1,1 55,uno 1,0 ople 1,6 i 1,8 8v tam były silniki bezkolizyjne.
-
Dobry chiptuner z podkarpacia co zrobi korekcje programu
Zazwyczaj jest tak że jakie pieniądze,takie soft. Niestety porządny program musi kosztować a Gregor naprawdę zna się na rzeczy i warto jechać do Niego na program a tym bardziej zostawić Mu auto na kilka dni wtedy efekt jest zaku.....isty.
-
Lampy SONAR. Opinia.
barthek11 co chcesz do h1-ek? przecież h1 jest dużo lepsza od h7 i się tak często nie pali w porównaniu do h7.
-
Czy przyśpiesza tak jak powinien? [filmik]
Zbiera się tak jak powinien:wink: