Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilb5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilb5

  1. Z AJL-a spokojnie też da radę tyle wyciągnąć,wtryski pasuje tylko wymienić na troszkę większe np z saaba 2,3 turbo przynajmniej ja takie mam i są to 360cc,co do momentu ro jest różnica ogromna w porównaniu do serii. Tak to sie mniej wiecej zachowuje:decayed:
  2. Garet dzięki dzięki,Ty również możesz taki wynik osiągnąc,zagadaj do Gregora o nowy program i też 200km powinno u Ciebie wyskoczyc. prezesik18 Dzięki również narazie staram się ogarnąc autko do strony mechanicznej bo co chwile coś tam się delikatnie zmienia. Nie dawno temu wpadły jarzma 312 z osłonkami +nowe tarcze,klocki Ferodo i płyn DOT5,1 ferodo Racing,jak i standardowa wymiana oleju przed zimą na Valvoline 5w40 SynPałer:decayed:
  3. A no pozmnieniało....mała aktualizacja. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Soft oczywiście Powered by GREGOR:)
  4. Jeżeli masz otworki 0.210 to są one z 2,5 TDI R5 AEL 140 km. AFN też ma chyba 0.210.
  5. AUDI Model A4 1.8i Turbo, -Avant Silnik PT Rok 1995-2001 Magnatec 15W-40 Nowe wyszukiwanie Drukuj Zastosowanie Zalecenia Pojemność (ltr) Silnik (PT) Zalecany Magnatec 15W-40 3.5 Dobry GTX High Mileage:facepalm: Dobór oleju wg strony Castrola
  6. A mac jest lepszy od N-ki? N-ka chyba lepiej i łagodniej steruje Boost-em
  7. Trzeba było go mieć Ustawienie 1-go bara na MBC też nie pomogło.
  8. Na zaworku n75 z TDI u mnie też dmuchało 1,5bar-a,tyle że stukał nie miłośernie.
  9. Turbosprężarka Replika Garrett GT28 GT2871 L TURBO (3693154843) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. A takie coś ile ma przepływu?
  10. Jasne,jak znajde chwile to przyjade na hamownie,a jutro jeszcze postaram sie zrobić logi jeśli pogoda pozwoli,także Dev nie denerwuj sie zobaczymy jutro co przepływka pokaże. ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Wątpię żeby k03 była by w stanie przetoczyć tyle powietrza,chyba że przy doładowaniu 1,4 bar-a gdzie jest to raczej nie realne.
  11. Jeszcze nie logowałem dokładnie bo nie było jak,ale 162g/s udało sie wyłapać na szybkiego.
  12. jade na podkarpacie Heh skąd ja znam to auto? Gregor010 odwaliłeś kawał dobrej roboty z tym softem:thumbup1: Na wiosnę myślę że wpadnie większa dmuchawka i kolejne strojenie.
  13. kamilb5 odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    LM Synthoil też jest w 100% syntetykiem.
  14. kamilb5 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    jihaad ja również zmieniam co 7500,bo tak naprawde nic wiele sie nie zaoszczędzi,po za tym 4l oleju 5w40 nie kosztuje nie wiadomo ile więc można zmieniać. Np valvoline syn power full 5w40 112 zł a durablend HC 90zł. Więc nie przesadzajmy z wymianami co 15kk.
  15. olej Vavoline zmienie na 10w40 jest mobil 5w40 a filtry to jakies filtron. Chcesz zmieniać z 5w40 na 10w40?
  16. Normalnie,trzeba immo zaadoptować. Nic dziwnego.
  17. kamilb5 odpowiedział(a) na Revelation temat w 1.9TDI
    Lepkością jak widać,5w40 lepszy na lato teoretycznie.
  18. No bez przesady,ile na tym zaoszczędzisz że zmienisz po 15 000? Jak Cie stać na takie auto to i na olej też powinno,jak już tak chcesz wydłużać te wymiany,zajeździć turbo i pompki to proponuje się trzymać trybu LL i wymiana co 30 000. Po za tym koledzy pisali setki tysięcy razy że olej zmieniamy max.co 10tys.
  19. kamilb5 odpowiedział(a) na Revelation temat w 1.9TDI
    Możesz go śmiało zalać,nic się nie stanie a po za tym proponuje poczytać ten temat: http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/index319.html
  20. Venom666 Ile kasy taka turbinka?
  21. Beru idzie właśnie na pierwszy montaż,ja raz zmieniałem w A4 b7 2,0TDI na Denso to jedna padła po pół roku. Ogólnie Beru jak narazie jest nie do przebicia jakościowo.
  22. A jeszcze lepiej co 7500 jak krótkie odcinki,zdrowiej dla motorowni będzie a ten special V to chyba jest do 505.01 czyli do PD chociaż mogę się mylić.
  23. Tak dokładnie w tym miejscu powinien być wpięty ten wężyk.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.