Treść opublikowana przez kamilb5
-
Olej/smar na samochodzie, bierze olej?
Podstawowe pytanie,ile zrobiłeś na tym oleju i co ile go zmieniasz? jeśli zrobiłeś 6tyś biorąc pod uwagę że zmieniasz go co 10tyś i zostało Ci do wymiany 4000 to 0,5L mógł Ci podebrać skoro wycieku nigdzie nie ma i jest to normalne zjawisko.
-
BV50 duża z K03s połączone, pierwsze zdjecia :) plus muszle turbo benzyna
o kurde....
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
op526/1
-
mbc a N75
tak,jest po programie a ciśnienie skacze jak głupie a jak złapie pare peaków 1,2bara-a,to łapie tryb awaryjny i podejrzewam że mogą być już magnesy w n-ce na wykończeniu i dlatego chciałem założyc mbc
-
mbc a N75
Dev. to ja mam teraz 160g/s przy 6600obr/min martiborki będzie działał bo sam nawet teraz na takim jeżdze,tylko krućce trzeba pozmieniać i będzie działać.
-
mbc a N75
devastation chodzi mi o AEB tzn jakie ciśnienie można ustawic na mbc lub wartość przepływki na k03,bo u mnie też coś świruje n75 i podmieniłem na ten z TDI,ale dalej coś jest nie tak.
-
mbc a N75
Devast a na ile można ustawić mbc w AEB? Czy n75 z tdi będzie działał?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ale tam nie ma PD tylko CR więc nie trzeba 505.01
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Club G40 - The Polo G40 Owners Club UK Tutaj mozna sprawdzić wydajnośc wtrysków po numerach jak ktoś nie wiem jakie ma.
-
Brakuje jakby mocy.
Ja miałem podobnie i była to klapa WG. Zawór upustowy w turbinie był otwarty cały czas i turbo dołączało sie dopiero przy 3500,zwróć uwagę czy nic nie brzęczy w okolicy turbiny.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Z tego co pamiętam to były one z saaba9-5 lub 9-3 nie pamietam dokładnie,jutro podam Ci nr.ori. Przy 4 barowym regulatorze będą miały wydatek dochodzący pewnie pod 400cc więc można smiało atakować na 260km
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Panowie a co myslicie na tema nowego lotosa 5w40 SN/CF stsował już go ktoś kiedy?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pioteros ja kiedyś na próbę założyłem wtryski od saaba 2,3 Turbo 360cc wchodzą P&P,ale sterwonik nie zrobił sam sobie korekty,cały czas waliło błeda regulacja mieszanki i kopcił na czarno prawie jak diesel,może z doły lepiej sie zbierał i był trochę bardziej elastyczniejszy,ale za to góra już wogóle nie jechała i musiałem spowrotem wstawić stare,teraz ostatnio gdy robiłem logi to miałem ok 22ms po samym sofcie,teraz będe robił korekte i pod te wtryski.Tak to wygląda u mnie na seryjnych wtryskach. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
wymiana rozrządu.
Tak,tylko po co wymieniać z dobrych na dobre? Np rolka prowadząca ta mała na górze to chyba trzeba na niej z 500 000 zrobić żeby sie zużyła a napinacz 80k spokojnie wytrzyma.
-
wymiana rozrządu.
Wymień tylko pasek,te rolki w 1Z spokojnie wytrzymują 100 000.
-
Proszę o analize logów.
W peaku 1,2bar-a póxniej spada do 0,9 ---------- Post dopisany 18-02-2013 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2013 at 19:43 ---------- 00561.Regulacja mieszanki Adaption limit add exceeded. Co to za błąd?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zerknie ktos przy okazji? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Grzesiu wielkie dzieki za info może akurat się skuszę a tak w ogóle to jaki to ma potencjał ta turbina? Ile da sie z niej wycisnąć?
-
Proszę o analize logów.
Jutro sprawdze dokładnie jakie to błedy wywaliło,ale ewidentnie jest problem z paliwem,może wtryski nie wyrabiają? Mam w sumie w zapasie 360cc do założenia,a te są ori.
-
Proszę o analize logów.
Jest po programie,jedynie co to pompka walbro 255 zastąpila seryjną,DP,i przelot.
-
Proszę o analize logów.
VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Nie wiem co może ciąć doładowanie przy 5500,może ktoś cos poradzi.? ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- Dodam tylko że wywala jeszcze dwa błędy,P0103 Miernik masy powietrza,rząd cylindrów 1-sygnał wejsciowy za wysoki,a drugi to regulacja mieszanki.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzieki Panowie za uświadomienie:wink:,tylko dalej mnie ciekawi jaka to turbina ta z allegro.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Fakt łopatki nie wygladają za dobrze,ale skoro k03-073 pochodzi z BEX-a to gdzie była montowana k04? Sorki że tak pytam ale w temacie Turbin nie siedze aż tak dobrze więc proszę o wyrozumiałośc bo jedynie tutaj mogę sie czegoś dowiedzieć konkretnego.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Więc co szukać jak wszystko jest nie osiągalne? ---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- A k03s gdzie była montowana seryjnie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie co to za turbo? TURBOSPRĘŻARKA TURBINA AUDI A4 1.8T 53041015095B (3031775384) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zastanawia mnie ilośc łopatek bo ma ich 8 czy to jest k04?