Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ajax

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ajax

  1. Jutro zapytam ile kosztuja dokladnie i ile trzeba poczekac. Przerabiania sobie nie wyobrazam - albo profi robota od podstaw albo zakupiony gotowiec. Mowimy o bezpieczenstwie! Zdjecie Ci zrobie, jak kolo zdejme
  2. Wiesz, wydaje mi sie, ze obie opcje nie sa zadowalajace. Pierwsza sam skresliles. Druga wydaje mi sie nieco dziwna bo prowadzi do niestandardowych zmian w Twoim samochodzie - a trzeba dazyc do serii - tylko po to, zeby za chwile nie okazalo sie, ze przez jakas modyfikacje nie podpasuje Ci cos, co masz w glowie i pasuje wszystkim innym. Jezeli chodzi o modyfikacje to mozna podtoczyc dystans od wewnatrz zwiekszajac przy tym poczatkowa grubosc od zewnatrz. Tak wlasnie wykonane sa dystanse z USA. Zapytam jutro SIDa bo On wlasnie zamontowal 15mm wykonane w tej technice. Ja nie wydalem zbyt duzo pieniedzy - tylko troszke wiecej niz na normalne. Problem bardziej polega na czasie oczekiwania - okolo 2 miesiace. Masz czas?
  3. Potrzebujesz specjalne dystanse z frezem ( ja mam sprowadzone 12,5 mm z USA ) albo poprostu grubszy dystans. Na allegro sa tylko standardowe dystanse i musza miec odpowiednia grubosc, zeby pierscien centrujacy nie oparl sie na piascie. Z tego co pamietam, to minimalna grubosc to 17 mm ( prawdopodobnie, bo nie pamietam ile mi podczas liczenia wyszlo ). Dystansu 10 mm nie zalozysz, bo nie da sie z w/w podowow chyba, ze bez centrowania. Niestety piasta jest za plytka, zeby zalozyc taki dystans i jeszcze starczylo na centrowanie felgi. Niestety ori felgi audi maja frez 4-5mm a dopiero pozniej centrowanie, wiec piasta musi porzadnie wystawac. Najgrubszy dystans bez centrowania to okolo 5mm, zeby piasta osiadla 2 mm w feldze. Dobry tokarz powinien bez problemu problem ogarnac i przygotowac Ci te 15mm Pozdrawiam
  4. Ciezko to opisac slowami - taka impreze trzeba przezyc
  5. Byłem! A w srode bede
  6. Kolego, dostanie Ci sie za te lampki i dywaniki Ale najwazniejsze, zeby Niunia podobala sie Tobie
  7. ajax odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A gdzie te filmiki, bo tyle o nich mowicie a ja nigdzie ich nie moge namierzyc? Hmmm blyszczy sie jak lustereczko - jakie zabiegi wykonales na lakierze?
  8. ajax odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A ja oblookam na zywo w poniedzialek! Moze sie nawet przejade? W bagazniku
  9. oj kórwa szkoda gadac ;( Z zapasu?
  10. Wiesz, ja sie na tym nie znam, ale jak wstawisz 1.9 TDi to juz nie bedzie S4
  11. ajax odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  12. Za klamoty Pozniej tylko szukac kto zrobi to za darmo Zeby nie bylo totalnie OT Mysle, ze decyzja Nowaka jest jego decyzja - i czy Wam sie podoba czy nie, czekamy na 24" z naciagnietym kondomem Mam tylko dwie prosby : 1. Zakladaj dresy TYLKO z trzema paskami 2. Nie zmieniaj forum Czekam na nowy watek
  13. To moj projekt i prawie go skonczylem.... przeciez Nowak nie bedzie robil czegos, co juz raz zostalo zrobione!
  14. Napiszesz scos wiecej na PW bo tez chcialem sobie takie scos zmodzic?
  15. Audi i Rammstein...
  16. Daniel, przez weekend tak dales w palnik, ze nie widziales wiadomosci czy mnie unikasz?
  17. ajax odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wiem, ze to nie moj watek i wogole nie wiem co ja tu robie... ... ale zauwazylem tutaj pewne seksistowskie sklonnosci i nie moglem ich przemilczec!
  18. Ciesz sie Daniel, ze na dolnym slasku nie mieszkasz, bo codziennie tarasowalbym Ci wjazd do grazu moja fura, z zapytaniem na mordzie " Pomozesz mi?" P.S. Zrobisz takie heble do mojego? Dogadamy sie na priv!
  19. Zmieniejsza je przegladarka podczas wyswietlania. Waga kazdego ponad 3MB i jest wysylana. 30 sec, wtedy timeout i jak jerst tyle zdjec to tylko do polowy sie wyswietlaja. Nie ma znaczenia, jak ustawisz, zeby sie wyswietlaly. Musisz je zmniejszyc siakism programem graficznym! Pozdro i smaczengo jaja
  20. Kosiniak, Ty wiesz, ze jak wrzucasz takie fotki to nikt ich praktycznie nie widzi? :gwizdanie:
  21. ajax odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To ja moge byc odpowiedzialny za druga polowe sukcesu!
  22. Spalanie srednie z przejazdzki po Wroclawiu 34l / 100 km Ja w przeciwienstwie do Ciebie mam sie czym pochwalic... bo jechalem!
  23. To Panowie "umpa, umpa" posluchajcie, czego slucha sie w szybkich samochodach http://www.youtube.com/watch?v=Rpw7KyeoPEU http://www.youtube.com/watch?v=wcP5yezHarw
  24. Po co to wszystko jak mozna kupic gotowe blotniki z Rs4? Zreszta, to poszerzenie Nowaka jest bardziej delikatne niz w RS4
  25. Mnie to bardziej ciekawi jaki ma silnik pod maska Pewnie z 1.8, co? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.